Новини від British Insurance

Хакерська атака на ресурси МТСБУ. Автоцивілку онлайн тимчасово отримати неможливо.
Хакерська атака на МТСБУ Моторне транспортне страхове бюро (МТСБУ) зазнало хакерську атаку з 13 на 14 січня: http://www.mtsbu.ua/ua/presscenter/news/167386/. МТСБУ, як об’єднання страховиків, які продають ОСЦПВ, має центральну базу даних (ЦБД), доступ до якої зараз не можливий. Тому продаж полісів автоцивілки онлайн тимчасово зупинено всіма інтернет ресурсами та сайтами- агрегаторами, у тому числі Britishinsurace.
Читати статтю →
15 січня, 16:36
Коли в Україні буде електронний поліс «Зелена карта» онлайн
Ми в нашому блозі Britishinsurace в 2020 році розповідали про прийняття рішення в Європі про початок впровадження швидкого онлайн-придбання, а також швидкого отримання клієнтом полісу страхування автоцивільної відповідальності Green Card. Тоді 14 червня 2019 року Генеральною Асамблеєю Ради Бюро "Зелена карта" було ухвалено рішення про зміну формату сертифікату. Національними Бюро різних країн було дозволено з 1 липня 2020 року перейти від існуючого досі у нас звичного сертифікату на "Зеленому бланку" до чорно-білого бланка з метою можливості роздрукування електронного сертифікату на звичайних принтерах. Не стало обов’язковим друк бланку лише страховою компанією. Страхувальник тепер може це робити самостійно. Все зроблено для зручності клієнта у сучасній обстановці пандемій та ризиків, пов’язаних із відвідуванням страхових компаній або їх агентів.
Читати статтю →
18 грудня 2021, 17:17
Як отримати виплату при ДТП, якщо винний не мав поліса ОСЦПВ? Виплати Моторного бюро з ОСЦПВ – кому і скільки?
Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) можна сміливо назвати гарантом та контролером здійснення обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності або ОСЦПВ в Україні , надійний поліс якого можна придбати. страхування, відстеження їхнього фінансового стану, здійснення, у певних випадках, страхових виплат за "автоцивілкою". Кому, за що і скільки виплачує Моторне бюро, спробуємо розібратися на прикладі його даних за 9 місяців 2021 року.
Читати статтю →
3 листопада 2021, 15:28
Все про автострахування в Україні в 2021 році. Автоцивілка онлайн і ваші вигоди, права і обов’язки.
Обробляючи запити користувачів і наших постійних клієнтів, ми бачимо які найбільш частіші запити на наш сайт за останні місяці. Тому наші практичні та юридичні поради, які ми вам даємо і користуються популярністю. Ми розміщуємо в цій статті ряд коротких відповідей, які звичайно більш детально висвітлені в окремих статтях нашого блогу. Так, наприклад, з цієї статті ви дізнаєтеся коротку відповідь на питання, що цікавить і якщо є кілька варіантів вирішення або ваша ситуація не стандартна, то прочитаєте окрему статтю. Тут відповіді на більшість питань про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності, вартості автостраховки і формуванні ціни на неї, ваші права та обов’язки, які регулюються законодавством.
Читати статтю →
18 жовтня 2021, 00:44
Якою буде "автоцивілка" в недалекому майбутньому
Сьогодні весь процес не простого механізму обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності автовласників регулюється законом, який був прийнятий в липні 2004 року, і звичайно ж за 17 років він сильно застарів і не відповідає новим реаліям. Тому як деякі страховики, так і їх регулятор - Національний банк України зараз дуже активно працюють над створенням нового документа, який значно збільшить захист потерпілих в ДТП. Крім того, в основу законопроекту закладаються норми міжнародної Директиви моторного страхування європейського союзу, а саме вільне ціноутворення, обов’язковість виплат, пряме врегулювання, виплати без зносу, виплати на СТО і т.д. Для того щоб розібратися, як це відіб’ється на кожному власника поліса ОСЦПВ і потерпілих в ДТП розглянемо основні моменти майбутнього документа, які з дуже великою ймовірністю будуть діяти.
Читати статтю →
1 жовтня 2021, 22:37
Штраф за перевищення швидкості і коли він законний?
Закон України «Про національну поліції» в ст. 35 містить вичерпний перелік причин, за якими можуть зупинити ваш автомобіль. Однією з основних причин зупинки поліцією транспортного засобу, є порушення водієм Правил дорожнього руху (ПДР). Розберемо варіанти ваших ризиків при зупинці вас поліцією при перевищенні швидкості. І в тому числі, якщо ви ще й забули або не маєте поліса ОСЦПВ.
Читати статтю →
19 вересня 2021, 22:23