З кожним днем все більше країн стають доступними для відпочинку і подорожей українцями. З одного боку, це дуже добре, літо є літо і відпочити хочеться. З іншого ситуація настільки хитка і мінлива, що немає гарантії спокійного відпочинку, до якого звик. Для того щоб мінімізувати ризики, сподіваємося тільки в цьому році, доведеться в обов’язковому порядку дотримуватися ряду умов.
Перше. Не сподівайтеся на звичне: є тур, є квиток значить все ОК! Обов’язково перед поїздкою зв’язатися з турфірмою, де набували тур перевірити статус бронювання і актуальну інформацію про карантинні заходи в країні куди їсте. Якщо в турфірмі не можуть відповісти на це питання спочатку подумайте наскільки серйозна ця організація, якій ви довірили свій відпочинок і гроші, а після зверніться з цим питанням в МЗС або дипустанови приймаючої країни в Україні.
У туристичних поїздках ризик настання негативних ситуацій досить великий. Це пов’язано з попаданням людини в незвичні для нього умови: інша країна, інша мова, інші умови життя, інше харчування і т.д. Тому передбачити проблеми зі здоров’ям, втратою майна, організацією турів, через велику кількість ділових партнерів і посередників по туристичному бізнесу, досить складно. Тому багато країн ввели вимоги наявність страхового поліса у громадян інших країн при відвідуванні їх території.
Пандемія Covid-19 внесла серйозні зміни в звичне життя громадян усього світу. Вперше для багатьох любителів подорожей бажані поїзди стали недоступні через закриття кордонів для всіх громадян певної країни. Потроху ця ситуація починає змінюватися.
Так на 21 липня наших громадян вже готові прийняти 39 країн.
Довіра до електронних договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за 6 місяців 2020 року збільшилася в 3,2 рази в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше.
За цей період на сайтах-агрегаторах таких як British Insurance - https://britishinsurance.com.ua/osago, на сайтах страхових компаній та інших електронних носіях було придбано понад 1,3 мільйона полісів автоцивілки.
Сума страхових платежів за такими договорами склала майже 1,120 мільярдів гривень, що в 3,8 рази більше, ніж за 6 міс. 2019 року.
Обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності все більше переходить в електронний формат. Крім того, що щомісяця збільшується кількість електронних полісів ОСЦПВ, які можна придбати на сайтах агрегаторах таких як British Insurance, так і на сайтах страховиків , з’явилася ще одна можливість оперативно перевірити дійсність купленого поліса. Ми розповідали раніше як це робити за допомогою сайту МТСБУ.
Відтепер водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу і дійсність поліса ОСЦПВ можна перевірити в державному мобільному додатку "Дія".
Перевірити страховий поліс ОСЦПВ можна за допомогою QR-коду техпаспорта. Інформація зчитується через будь-який смартфон, в якому встановлено програму "Дія".
Нагадаємо, 12 березня 2020 МВС України презентувало пілотний проект системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі, яка повинна була заробити в штатному режимі у Києві та області вже 1 травня.
Пандемія справила величезний вплив не тільки на економіки багатьох країн, але і на поведінку людей, їх спілкування, дії. Ця непередбачувана ситуація дала різкий поштовх переходу на онлайн спілкування, онлайн ведення бізнесу, онлайн життя. Тобто, те до чого б світ прийшов через десятиліття, відбулося за кілька місяців. Перебуваючи на карантині люди зіткнулися з тим, що єдиною можливістю, наприклад, придбати поліс автоцивілки, продукти або ліки, не піддаючи своє здоров’я ризику, можна тільки шляхом покупки онлайн. І це тільки початок.
Міжнародне рейтингове агентство Moody’s переглянуло прогноз зниження продажів легкових автомобілів на світовому ринку в поточному році до 14% з очікуваних у лютому 2,5% через посилення негативного впливу поширення COVID-19.
З 00:00 годин 13 березня 2020 року МТСБУ ввело нові тарифи на поліси «Зелена карта» для тих, хто виїжджає за кордон на автотранспорті.
Згідно з повідомленням на сайті бюро, МТСБУ перерахувало вартість страхових сертифікатів «Зелена картка», які вводяться, у бік підвищення на 4,9%
Українці за січень-лютий поточного року поставили на облік 61 тис. Привезених з-за кордону б / у легкових авто, що майже в 4,4 рази перевищило продажі нових машин (14 тис. од.), повідомив "Укравтопром".
Підготовка до введення в Україні автоматичної фотовідеофіксації порушень правил дорожнього руху повністю завершена, після її запуску вона півтора місяці буде працювати в режимі інформування.
Національний банк України (НБУ) розглядає питання про введення такого поняття, як фінансовий консультант, таку пропозицію зробив ринок страхування життя в підготовленій концепції розвитку ринку (Стратегія розвитку лайфового ринку до 2040 року ІФ).
Розгляд скарг споживачів не є пріоритетом для страхових компаній, тільки 39% з них мають єдиний реєстр скарг. Такі дані були виявлені в ході першого дослідження практики врегулювання українськими страховими компаніями скарг споживачів.
В електронному кабінеті водія на сайті e-driver.hsc.gov.ua і на урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі "Електронні послуги" з’явилася нова безкоштовна послуга - "Управління належним користувачем"
Вибачте, але тимчасово відсутній зв’язок із сервісом страхувань. Спробуйте звернутися до нашого сайту пізніше
Вам буде надіслано СМС-повідомлення та лист на email.
Ви не заповнили всі обов’язкові поля або на сервері якісь проблеми
Цікаві новини, пропозиції та інформація про акції будуть надходити Вам на email.
Відгук додано! Дякуємо Вам!
Дякуємо! Ми зателефонуємо Вам за лічені хвилини!