Новини від British Insurance

Як розірвати поліс ОСАГО?
Про те, як придбати, поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності або ОСЦПВ написано багато, а ось в тому чи можливо розірвати договір з якої причини і на яких умовах спробуємо розібратися.
Читати статтю →
21 грудня 2020, 23:14
Чи треба страхувати причіп по ОСЦПВ? Як купити поліс?
Відповідно до Закону України про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності причіп є транспортним засобом, а отже підлягає страхуванню як і автотранспорт за яким він їде. Отже, якщо ви їздите на машині з причепом, то повинні мати...
Читати статтю →
6 грудня 2020, 23:39
У яких випадках ви зобов’язані показати поліс ОСАГО поліції?
Давайте, разом розберемося в цьому питанні, щоб не було різних тлумачень. І почнемо з того, що розглянемо, в яких випадках поліція має право зупиняти водія. Право на зупинку водія. Згідно статті 35 Закону України «Про національну поліції» є вичерпний перелік причин, за якими можуть зупинити автомобіль. Однією з основних причин зупинки поліцією транспортного засобу, є порушення водієм Правил дорожнього руху (ПДР). Причиною зупинки автомобіля може бути і наявність інформації про причетність водія або пасажирів, які їдуть в цьому автомобілі, до вчинення ДТП чи іншого караного правопорушення, а також якщо є необхідність здійснити опитування за вищевказаними ситуаціями. Намагайтеся не порушувати ПДР і ймовірність того, що вас зупинять, буде мінімальна.
Читати статтю →
4 грудня 2020, 18:33
МТСБУ констатує скорочення скарг на страховиків-членів Бюро у III кв. Поради вам по вибору компанії
Зазвичай через півтора місяці після закінчення кварталу Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) підводить підсумки роботи його членів - 48 страхових компаній (СК), які продають ОСАГО. Ці компанії здійснюють обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам. Є цілий ряд параметрів, які дозволяють проаналізувати роботу кожної СК і винести оцінку.
Читати статтю →
26 листопада 2020, 18:07
Чи потрібно переоформити ОСАГО при покупці авто?
Це питання часто цікавить автовласників при купівлі або продажу підтриманого автотранспорту, а також в разі відчуження автотранспорту, смерті власника або припинення діяльності юридичної особи, на балансі якого знаходився транспортний засіб. Відповідь на це питання дає Закон України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Який говорить, що поліс ОСЦПВ є дійсним до закінчення зазначеного в ньому терміну і після переоформлення власності на автомобіль
Читати статтю →
21 листопада 2020, 15:06