Новини від British Insurance

Все про автострахування в Україні в 2021 році. Автоцивілка онлайн і ваші вигоди, права і обов’язки.
Обробляючи запити користувачів і наших постійних клієнтів, ми бачимо які найбільш частіші запити на наш сайт за останні місяці. Тому наші практичні та юридичні поради, які ми вам даємо і користуються популярністю. Ми розміщуємо в цій статті ряд коротких відповідей, які звичайно більш детально висвітлені в окремих статтях нашого блогу. Так, наприклад, з цієї статті ви дізнаєтеся коротку відповідь на питання, що цікавить і якщо є кілька варіантів вирішення або ваша ситуація не стандартна, то прочитаєте окрему статтю. Тут відповіді на більшість питань про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності, вартості автостраховки і формуванні ціни на неї, ваші права та обов’язки, які регулюються законодавством.
Читати статтю →
18 жовтня, 00:44
Якою буде "автоцивілка" в недалекому майбутньому
Сьогодні весь процес не простого механізму обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності автовласників регулюється законом, який був прийнятий в липні 2004 року, і звичайно ж за 17 років він сильно застарів і не відповідає новим реаліям. Тому як деякі страховики, так і їх регулятор - Національний банк України зараз дуже активно працюють над створенням нового документа, який значно збільшить захист потерпілих в ДТП. Крім того, в основу законопроекту закладаються норми міжнародної Директиви моторного страхування європейського союзу, а саме вільне ціноутворення, обов’язковість виплат, пряме врегулювання, виплати без зносу, виплати на СТО і т.д. Для того щоб розібратися, як це відіб’ється на кожному власника поліса ОСЦПВ і потерпілих в ДТП розглянемо основні моменти майбутнього документа, які з дуже великою ймовірністю будуть діяти.
Читати статтю →
1 жовтня, 22:37
Штраф за перевищення швидкості і коли він законний?
Закон України «Про національну поліції» в ст. 35 містить вичерпний перелік причин, за якими можуть зупинити ваш автомобіль. Однією з основних причин зупинки поліцією транспортного засобу, є порушення водієм Правил дорожнього руху (ПДР). Розберемо варіанти ваших ризиків при зупинці вас поліцією при перевищенні швидкості. І в тому числі, якщо ви ще й забули або не маєте поліса ОСЦПВ.
Читати статтю →
19 вересня, 22:23
Чи змінилися штрафи за відсутність з собою поліса ОСЦПВ в 2021 році
Чи є страховка ОСЦПВ обов’язковою в 2021 році? Зміни правил гри на страховому ринку України, що відбуваються останній рік, не торкнулися "автоцивілки". Вона також є обов’язковою, її дії також регулюються Законом України "Про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності", реалізовувати поліси ОСАГО, як і раніше можуть тільки компанії, які є членами Моторного (транспортного) страхового бюро України.
Читати статтю →
13 вересня, 23:54
Страхових компаній, що продають поліса ОСЦПВ в Україні стає все менше
НБУ продовжує повільно, але впевнено звільняти ринок від страхових компаній, яким стає неможливо існувати при нормальному регулюванні ринку. І якщо на першому етапі відхід з ринку страховиків був в основному добровільним, як компаній з міліарднимі преміями і мінімальними виплатами, так і невеликих не до капіталізованих компаній. Які якби не було серйозних вимог до нормативів, і жили б добре, обслуговуючи постійних клієнтів. Але фінансовий ринок це гроші, а страховий - це великі гроші, які платять клієнти за надію отримати їх сповна в разі надзвичайної ситуації, а значить, вони вимагають жорсткого контролю над рухом, збереженням, розподілом. Адже саме худущая це нездійснені надії і обіцянки.
Читати статтю →
26 серпня, 23:53
Електронний або паперовий поліс ОСЦПВ? Чим відрізняються і який дешевше?
За змістом електронний поліс ОСЦПВ не відрізняється від паперового. Обидва поліса мають QR-код. Найголовніша відмінність, про який потрібно сказати, паперовий поліс потрапляє в базу МТСБУ через деякий час, іноді це може обчислюватися і декількома днями, а електронний моментально після його онлайн оплати.
Читати статтю →
15 серпня, 17:11