Новини від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
21 травня, 22:35
Ринок страхування у квітні зменшився на 2 страховики і травень теж уже зменшив
Ще минулого тижня Інтерфакс-Україна докладно першою повідомила про скорочення ринку страхування та фінансових послуг до 30 квітня.
Читати статтю →
16 травня, 16:58
На електронну "автоцивілку" припадає 90% продажів у більшості страхових компаній
Електронна комерція з кожним роком дедалі більше набирає обертів. Вже нікого не здивуєш купівлею одягу, техніки, ліків, квитків, страхових полісів через інтернет. Це швидко, зручно, економно, оскільки дає можливість швидко порівняти ціни, не витрачаючи час на дорогу та відвідування необхідного товару. Це стосується і "автоцивілки", страхового поліса, який обов’язково має бути у кожного водія, крім тих, хто має право не купувати автоцивілку.
Читати статтю →
10 травня, 23:17
Основні питання клієнтів при оформленні страхового поліса
Оформлення страховок новими користувачами та нашими клієнтами часто призводить до необхідності поставити питання для успішного оформлення та покупки. Постараємося коротко відповісти на основні запитання нашому менеджеру. Ось перші 5 питань – найчастіші.
Читати статтю →
8 травня, 00:12
Скільки коштує страховка на авто в Україні в 2024 році
Ми відслідковуємо та бачимо значний інтерес водіїв щодо вартості цін на поліси: страховки авто в Україні. І в першу чергу автоцивілки, а також Зеленої картки та ще і Туризму. Ми давали повні пояснення по автоцивілці в воєнний час.
Читати статтю →
27 лютого, 14:04
Зріс показник настання страхових випадків транспортних засобів в Україні
Основні причини аварій в Україні. За результатами 2023 року Національна поліція повідомила про 23642 ДТП, що сталися. При цьому основна частина причин аварій – перевищення безпечної швидкості. Це 39% усіх ДТП (9215 випадків через перевищення швидкості).
Читати статтю →
20 лютого, 18:52