Новини від British Insurance

Документи для оформлення поліса ОСЦПВ (автоцивілки)
Поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності є фінансовим документом, який гарантує грошову виплату, а значить, при його оформленні потрібні документи засвідчують як водія, так і автотранспорт. Здавалося б, що все просто, але на жаль, є багато нюансів з якими краще розібратися до укладення договору ОСАЦВ, оскільки від правильності його оформлення залежить, чи отримаєте ви виплату страхового відшкодування при попаданні в ДТП. Адже страхова компанія винуватця дорожньої пригоди спочатку запросить, а потім досконально перевірить весь пакет поданих документів, а особливо договір ОСЦПВ. Отже розглянемо при якому варіанті укладення договору, які документи потрібні для оформлення страховки на авто в Україні.
Читати статтю →
вчора, 00:50
Штрафи за відсутність автостраховки або відсутності з собою поліса ОСЦПВ
Яка страховка є обов’язковою і на підставі чого. Всі водії, згідно із законодавством, зобов’язані застрахувати свою цивільно-правову відповідальність, як власника наземного транспортного засобу згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Перевірка наявності поліса регламентується «Правилами дорожнього руху». За даними Моторного (транспортного) страхового бюро в Україні 10% -15% всіх автовласників є потенційними платниками штрафів. Оскільки саме стільки автовласників не мають полісів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. А адже саме перше слово в назві цього виду страхування є основним. "Обов’язкове". Так скільки ж ці, незаконно слухняні автовласники повинні будуть заплатити в бюджет країни, якщо про відсутність поліса дізнається дорожня поліція. Саме для такої категорії громадян, які взагалі не купують поліс ОСЦПВ або забули купити його в строк понад п’ять днів, штраф складе 850 грн. Якщо врахувати, що поліси не мають більше мільйона власників, то держава може отримати хороший дохід. І порада: не слід доводити поліції, що поліс просто забутий, зайшовши в базу даних Моторного бюро і ввівши реєстраційний номер транспортного засобу вона відразу побачить всю історію існування "автоцивілки".
Читати статтю →
12 жовтня, 22:49
Ліміти виплат по ОСЦПВ в Україні в 2020 році. Поради вам щодо визначення збитку при ДТП.
Всі водії, згідно до законодавства, забов’язані застрахувати свою цивільно-правову відповідальність, як власника наземного транспортного засобу. Регламентується все це як ПДР: правилами дорожнього руху ( перевірка наявності поліса), так і Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ліміти виплат за полісом автоцивілки. Це та максимальна сума, яка може бути виплачена при настанні страхової події: ДТП. Ці суми завжди різні при відшкодуванні за майнову шкоду та шкоду життю та здоров’ю.
Читати статтю →
2 жовтня, 19:16
Страховка на евробляху - чи потрібна страховка для автомобілів на Єврономерах? Як її купити на BritishInsurance
Мати поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності необхідно всім транспортним засобам, вірніше їх власникам. І це не залежить від того мотоцикл це або багатотонна фура, зареєстровано в Україні або за кордоном. Штраф однаковий для всіх. Скільки сьогодні по дорогах країни їздять не транзитних машин з іноземними номерами, не відомо. Але за даними декількох профільних видань на один новий проданий автомобіль доводиться чотири підтриманих ввезених з-за кордону. Тільки в січні цього року в Україні було зареєстровано 28 тис. Вживаних автомобілів. З них 43% мають поважний для автотранспорту вік-10 років.
Читати статтю →
30 вересня, 17:49
Страховий ринок скорочується і буде скорочуватися. Як уберегтися.
У наш час змінами нікого не здивуєш, вони всюди: в політиці, економіки, життя і т.д. Ось і страховий ринок України зараз перебуває на порозі нового життя. У найближчі рік-два він зміниться до невпізнання, про що свідчать заяви його нового регулятора Національного банку України.
Читати статтю →
27 вересня, 21:21
Ми запустили головну сторінку British Insurance
Виконуючи план розвитку нашого ресурсу, ми запустили і головну сторінку British Insurance з якої здійснюється вхід до всіх основних продуктів і сервісів нашого сайту - агрегатора. Звідси ви маєте легкий доступ до сторінок, які містить інформацію про страхові компанії(СК), які ми відбираємо за спеціальною методикою і про яку писали у статтях, які розміщені в нашому новинному контенті в блозі нашого сайту. Крім того ми доповнюємо сторінки страхових компаній і далі будемо доповнювати фінансовою інформацією і певним аналізом для вашого усвідомленого вибору.
Читати статтю →
15 вересня, 23:18