Новини від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
2 грудня, 18:54
Обсяг бізнесу страховиків України за 9 місяців 2023 року зріс майже на 29%, за автоцивілкою на 27%
За даними Національного банку, страхові компанії України за 9 місяців 2023 року зібрали 33,4 млрд. грн. чистих страхових платежів, що на 28,6% більше, ніж за аналогічний період роком раніше.
Читати статтю →
17 листопада, 23:25
Електронний європротокол в ОСЦПВ та як його використовувати
Закон, який введено в Україні, дає можливість при попаданні в ДТП за низки умов спільно з учасником оформити європротокол онлайн без категоричного обов’язку. Не треба намагатися це робити, якщо один із учасників вимагає виклик поліції, а не спільне оформлення європротоколу. Ну а заповнений відповідно до вимог бланк буде вашим стовідсотковим оформленням ДТП. Використовувати європротокол онлайн для оформлення ДТП можна за 5 умов.
Читати статтю →
14 листопада, 16:50
За що і скільки платить Моторне бюро
Моторне (транспортне) страхове бюро України або коротко МТСБУ це не державна структура, а об’єднання страховиків, які мають право працювати на ринку "автоцивілки" та "Зеленої карти". На сьогоднішній день це 35 страхових компаній із 111 зареєстрованих в Україні. До того ж, з них емітувати поліси міжнародного страхування "Зелена карта можуть лише 11 страховиків.
Читати статтю →
10 листопада, 23:29
Електромобілі поспішають до України
Електромобілі користуються все більшою популярністю як у світі, так і в Україні. Для когось найважливішим, у придбанні такого транспорту є чиста екологія, для когось економія коштів на паливо, а для деяких і те й інше разом. Лише за дев’ять місяців поточного року в Україні було зареєстровано 24,4 тис. електромобілів, що у 2,7 разів більше, ніж за аналогічний період на рік раніше.
Читати статтю →
17 жовтня, 15:46
Ще дві страхові компанії у вересні пішли з ринку. Будьте у страховій безпеці.
Страховий ринок України повільно, але впевнено продовжує скорочуватись. За даними його регулятора Національного банку України, у вересні ще дві компанії, які спеціалізуються на ризиковому страхуванні, припинили здійснювати діяльність. Наразі їх залишилося 99, тоді як 10 років тому було 349, п’ять років тому – 260. При цьому НБУ зазначає, що, крім того, за минулий місяць чотирьом страховикам анульовано ліцензії примусово, за виявлені порушення в роботі, ще двом ліцензій зупинено.
Читати статтю →
15 жовтня, 20:00