Новини від British Insurance

Як клієнти довіряють British Insurance та електронним полісам. Нам скоро рік
Наступного тижня British Insurance виповнюється рік з моменту запуску сайту-агрегатора в режим постійної роботи. Ми як британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто і інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойда Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) і Оукшотт Британського Страхового Агентства в Україні представляємо найбільший, надійний і організований ринок в світі -Ллойд. І для нас важлива довіра до нас, яке росте від місяця до місяця.
Читати статтю →
9 квітня, 15:54
Чи потрібно ОСЦПВ для авто на транзитних номерах
Відразу потрібно зазначити, в законодавстві України ні де не йдеться про транзитні номери. У період цього використовується поняття «тимчасово зареєстрований транспортний засіб». Але для простоти будемо використовувати поняття транзитні номери. Червоні транзитні номери встановлюють на автомобілі і мотоцикли відразу після зняття їх з обліку. Максимальний термін дії транзитних номерів в Україні становить три місяці, але бажано уточнити цю інформацію в сервісних центрах МВС. Після того, як це термін минув власник транспортного засобу повинен в обов’язковому порядку поставити його на облік і отримати постійний державний номер.
Читати статтю →
5 квітня, 23:47
Як оформити страховку на автомобіль: за місцем прописки або реєстрації?
Дуже важливо вказати всі дані при оформленні поліса ОСЦПВ правильно, щоб потім не було питань зі страхової компанії при настанні страхового випадку. Одним з таких параметрів є і місце реєстрації автомобіля. Розберемо це на конкретних випадках.
Читати статтю →
8 березня, 20:18
"ДІЯ" розширює можливості для автовласників
Трохи менше року тому в Україні почав працювати мобільний додаток "ДІЯ", визнане врятувати населення від бюрократії, тривалого ходіння по кабінетах, простоювання в чергах і всіх інших мало приємних дій. Якщо говорити про основний перевагу цього сервісу запущеного в рамках програми "Країна в смартфоні" для автовласників, то-це зручність. Не треба, сідаючи в машину постійно пам’ятати, чи взяв барсетку з документами або переклала документи в нову сумочку. Тепер і водійське посвідчення, техпаспорт на машину є в смартфоні, а його вже точно не забудеш. І найголовніше ці електронні документи визнаються патрульної поліцією та іншими державними структурами.
Читати статтю →
25 лютого, 19:57
Зростання електронних договорів ОСЦПВ перевершив усі сподівання. Чому потрібно довіряти електронним полісам.
Історія впровадження електронних продажів ОСЦПВ. Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) успішно до 2018 року фінансувало проект з розвитку електронних продажів полісів автоцивілки, використовуючи досвід країн Євросоюзу. Це була цікава і плідна робота президії МТСБУ.
Читати статтю →
9 лютого, 23:11
Як відновити загублений поліс ОСЦПВ
У цій статті розглянемо, що потрібно робити, якщо Ви втратили поліс. Для початку нагадаємо, що наявність страхового поліса є обов’язком для водія. Водій автотранспортного засобу несе відповідальність за керування автомобілем без поліса автоцивілки згідно чинного законодавства. Не всі водії хочуть оформляти поліс ОСЦПВ.
Читати статтю →
28 січня, 21:35