ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

 

Пам'ятка по партнерській програмі з ресурсом https://britishinsurance.com.ua

 

     Шановний  партнер

______________________________    

Ми починаємо з Вами співпрацю щодо спільного просування страхових продуктів для фізичних осіб за допомогою їх онлайн продажів за допомогою сайту -агрегатору https://britishinsurance.com.ua. Це наш британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто і інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойду Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) та Оукшотт Британського Страхового агентства в Україні. Ми вносимо перевірений досвід Британії та Європи в сферу онлайн продажів через професійних посередників.

Чому ми, а не безпосередньо страхові компанії (СК)?  Наша стратегія включає просування в Україні світового та Європейського підходів: переважне розміщення ризиків підприємств через страхових посередників (США Канада до 95%, Німеччина 72%, Великобританія - 70%, Італія -76% по «Не страхування життя»).  Це особливо актуально в Україні в наслідок постійного «страхопада» і майбутньої реформи, майбутньої «чистки» ринку страхування від недокапіталізованих СК і підвищення вимог до активів з 1.01.19 р.

Вигоди співпраці з нашою групою брокера Ллойду в Україні:

 • Ми знаємо всі характеристики роботи українських СК - членів (МТСБУ), що дозволяє нам безпомилково визначати СК, які платять швидше ніж середній показник по ринку ОСЦПВ (Автоцивілки), мають рівень скарг (відношення кількості офіційних скарг до кількості сплачених вимог) менше 1%  і т. д. для того що б рекомендувати їх Вам і Вашим друз'ям.

 • Ми маємо досвід і гнучкість в адаптації продукту під клієнта спільно з міжнародною або української СК, що важко або неможливо зробити української СК самостійно.

 • Ми маємо солідний досвід і знання СК українського ринку, визначаємо і постійно моніторимо за передовими методиками їх фінансову надійність і виберемо найоптимальнішу українську СК для операцій фронтування.

 • Ми забезпечимо супровід договору, а значить забезпечимо якість обслуговування і гарантію виплати клієнту при настанні страхової події в разі недобросовісної поведінки страхової компанії або відмову її від виплати без достатніх на те причин.

1. Ваші дії.  Увійдіть в Кабінеті на сайті і станьте нашим партнером.  Для цього: у спливаючому меню Кабінету у верхній правій частині головної сторінки виберіть - Реєстрація;

2. Введіть свою адресу електронної пошти і будь-який, придуманий Вами пароль з набору букв і цифр.  Запам'ятайте або запишіть його;

3. В цьому ж меню з'явиться рядок меню Партнерська програма.  Клацніть по ній і зайдіть.

4. Заповніть всі обов'язкові поля з персональними даними, включаючи дані Вашої банківської карти, натиснувши попередньо на кнопку «Персональні дані»;

5. Якщо Ви починаєте співпрацю зі страхування свого авто, увійдіть за скопійованої посиланням на сайт і заповніть всі необхідні поля і здійсните покупку онлайн.  Перший поліс буде Ваш по якому теж отримаєте кешбек;

6. Тепер Ви можете починати співпрацю, передаючи посилання і / або QR-код своїм друзям;

7.. При заході Вашого друга на сайт за цим посиланням і покупці поліса онлайн ми отримуємо Комісійна винагорода від страхової компанії, яким, за допомогою кешбек, ділимося з Вами.

ВАЖЛИВО: якщо купівля відразу не була проведена, повторний захід для купівлі повинен бути за тим же самим посиланням, інакше кешбек не буде нарахований, якщо ваш друг зайде просто за адресою сторінки.

  1. Ви так само можете сканувати і запам'ятати QR0оліса Вам так само зараховується кешбек.
  2. Виходячи з обсягів продажів встановлюється відсоток партнерської мотивації, дані показники передаються Партнеру окремим документом.