Акції у Липні для Вашої підтримки! Купуйте ОСЦПВ, отримайте знижки  до 22% та Британську надійність!

Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) онлайн 

Не просто страховка, а повний супровід від Британської компанії

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати тут вартість ОСЦПВ та ДЦВ

За держ. номером
За параметрами авто
Cтрахові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності
не використовуйте поле, якщо авто тільки зареєстроване
Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги

Зі знижкою до 22% 

Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги
Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги

Зі знижкою до 22% 

Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги

Вказуйте правильне місце реєстрації власника ТЗ – страхова компанія не зареєструє поліс з невірно вказаним населеним пунктом
1
Розрахуйте вартість ОСЦПВ на онлайн-калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення полісу ОСЦПВ онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки. Ваш поліс зберігається в базі МТСБУ

Чому British Insurance?

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто та інших страхових продуктів від групи на чолі з  "BRITISH INSURANCE " LLC (TOB "БPITIШ  ІНШУРАНС")та партнерством - брокером Ллойда (Лондон).  Ми не просто Ваш персональний помічник, який робить процес підбору й покупки страхового полісу простим та швидким, але й відповідаємо за надійність Вашого вибору.

До Ваших послуг наш солідний досвід на Британському ринку страхування, чиста репутація та історія нашої компанії, що зобов’язує нас відповідати за свої рекомендації.

Топ пропозиції ОСЦПВ для Вас від British Insurance

Найдешевша ціна

Найдешевші пропозиції відібрані для Вас серед всіх платоспроможних страхових компаній України

Показати варіанти →

British Insurance рекомендує

Тількі компанії, які платять клієнтам швидше та мають мінімальний рівень офіційних скарг

Показати варіанти →

Як придбати ОСЦПВ?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Вказати параметри та обрати прийнятний для Вас варіант
2 Заповнюєте персональні дані для замовлення ОСЦПВ
3 Перевірте введену інформацію та вартість обраного полісу
4 Оберіть зручний для Вас спосіб та оплатіть онлайн
Отримайте Ваш поліс ОСЦПВ на електронну пошту

Ціна ОСЦПВ для легкових авто в Вашому місті

показати всі

Про нас пишуть у ЗМІ

Новини ринку страхування від British Insurance

Інформація про страхові компанії та їх продукти на підставі вимог НБУ
Згідно Постанови Правління Національного банку України від 20 грудня 2023 року № 174 було затверджено Положення про розкриття інформації та розміщення інформаційного документа про стандартний страховий продукт на вебсайтах страховиків та страхових посередників. На даний час ще не надіслана повна інформація всіма страховими компаніями, але більшість вже розміщена і ви можете додатково ознайомлюватись з даними про страхові продукти.
Читати статтю →
Умови автоцивілки зміняться з початку 2025 року
Відповідно до підписаного 17 червня 2024 року Президента України нового Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів суттєво змінюється функціонування всієї цієї системи. Основні зміни відбудуться з 1 січня 2025 року.
Читати статтю →
Страхові компанії – члени МТСБУ покращили термін врегулювання у 60 днів
МТСБУ повідомило про результати першого кварталу 2024 року щодо врегулювання частки вимог страховиками у 60 та 90 днів. Низка компаній покращила терміни виплат, що важливо для клієнтів.
Читати статтю →

Популярні питання про ОСЦПВ

Що таке електронний поліс ОСЦПВ?

Поліс автоцивілки має свій унікальний номер, який одразу фіксується в базі Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБУ). Після того, як Кліент (Страхувальник) оплатив поліс ОСЦПВ (купив поліс автоцивілки онлайн), він отримує його на електрону пошту, яку він зазначив при оформлені електронного полісу. Електроннний поліс автоцивілки формується в форматі PDF та має таку ж юридичну силу, як і паперовий поліс автоцивілки. Після укладання електронного полісу ОСЦПВ його дійсність можна перевірити на офіційному сайті МТСБУ mtsbu.ua

Які ми можемо надати гарантії?

Оукшотт має поліс страхування професійної відповідальності (Professional indemnity) з агрегатним лімітом в 5 млн. фунтів, який адаптований в Ллойді для фінансових інститутів - брокерів. Цим полісом покриваються збитки по відношенню до українського офісу Оукшотт британська страхова агенція в сумі 500 тис. доларів США. Поліс Professional indemnity покриває збитки фінансових інститутів у вигляді сум, які, за рішенням суду, повинні бути виплачені ними за позовами третіх осіб (клієнтів, партнерів, контрагентів), які зазнали фінансових збитків внаслідок недбалих дій, помилок і упущень співробітників компанії в процесі виконання ними своїх професійних обов’язків. А також ми є членами Київської торгової промислової палати.

Які страхові суми по ОСЦПВ?

Згідно з Розпорядження Нацкомфінпослуг (колишній регулятор) від 09.04.2019 №538 з 21 вересня 2019 року страхові суми за договорами ОСЦПВ (полісама автоцивілки) встановлені в наступних розмірах:

 • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю - 260 000 грн. на одного потерпілого, незалежно від кількості потерпілих;
 • за шкоду, заподіяну майну потерпілих - 130 000 грн. на одного потерпілого, але не більше 650 000 грн. на одну страхову подію.
Додатковий ліміт цивільної відповідальності - доповнення до полісу ОСЦПВ (ДГО)

Для того, щоб грошей на покриття збитків було достатньо, радимо ще додатково купити ДЦВ – добровільне страхування автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів. Якщо при відшкодуванні збитків не вистачить ліміту по полісу ОСЦПВ, виплата потерпілому  відбуватиметься за рахунок договору додаткової відповідальності – ДЦВ. Розміри лімітів по ДЦВ Клієнт (Страхувальник) може вибрати за своїм бажання і вони можуть коливатись від 50 000 грн. до 700 000 грн.

Яким документом затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ?

Впровадження електронного полісу ОСЦПВ було затверджено відповідно до Розпорядженням №3631 від 31.08.2017 Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який фіксується в базі МТСБУ. Перевірити дійсність електронного страхового полісу ОСЦПВ можливо після його купівля на офіційному сайті МТСБУ mtsbu.ua

Як можна перевірити наявність полісу ОСЦПВ?

Всі куплені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ. Поліція чи Ви самі можете перевірити наявність полісу онлайн двома засобами, як Вам зручно:

 • за номером авто
 • за номером полісу
На який термін можна застрахувати авто по ОСЦПВ?

Поліс ОСАГО (автоцивілку) можна оформити та купити:

 • на термін від 15 днів і до 1 року для транспортних засобів з тимчасовою або іноземною реєстрацією. 
 • на термін від 6 місяців і до 1 року - для авто, які зареєстровані в Україні.
Від чого залежить вартість ОСЦПВ?

Розрахунок вартості автоцивілки (ОСЦПВ) залежить від місця реєстрації, періоду страхування, на кого зареєстровано автомобіль – фізичну чи юридичну, знижок та пільг.

Які штрафні санкції можуть бути за відсутність полісу ОСЦПВ?

За відсутність полісу ОСЦПВ або у випадку закінчення терміну дії полісу автоцивілки та при умові, що Страхувальник його не прологував, призначається штраф у розмірі 850 грн. У разі якщо поліс ОСЦПВ все-таки є, але Ви саме на момент перевірки його забули вдома або втратили (в разі оформлення полісу в паперовому вишляді), то доведеться викласти 450 грн. Ось щоб це ніколи не відбулося краще придбати електронний поліс автоцивілки, який можна знайти в базі МТСБУ відразу після його купівлі.

Як я зможу пред’явити поліції страховий поліс ОСПЦВ?

Звертаємо увагу, що з 27 березня 2019 року у водіїв з’явилась  можливість підтвердити наявність полісу ОСПЦВ з мобільного телефону, планшету і це зафіксовано в Доповненні до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.

Які існують пільги і хто звільняється від обов’язкового страхування по ОСЦПВ?

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України «Про Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», на пільгових умовах (знижка 50%) автоцивілку (поліс ОСЦПВ) можуть купити: пенсіонери; учасники війни; постраждалі, внаслідок Чорнобильської катастрофи (I- II категорії); інваліди II групи. Та головне, звільняються від обов’язкового страхування ОСЦПВ: учасники бойових дій; інваліди війни; інваліди I групи

Що таке пряме врегулювання?

Пряме врегулювання - це можливість звернутися за виплатою при ДТП в ту страхову компанію, в якій водій купував свій поліс ОСЦПВ (паперовий чи електронний). Якщо Ви стали потерпілим в ДТП, то можете отримати страхове відшкодування від Вашої страхової компанії і не звертатися до СК винуватця події. При цьому звертаємо Вашу увагу, що наявність опції прямого врегулювання має бути в обох страхових компаній, поліси яких мають учасники ДТП.

Що таке франшиза в полісі ОСЦПВ?

Франшиза - це сума, яка не відшкодовується страховою компанією при настанні збитку. Франшиза - сума, яку Страхувальнику доведеться сплатити самостійно потерпілому. Вона може бути нульовою або становити певну суму. Страхова компанія здійснює виплату за вирахуванням франшизи. Варто зазначити, що франшиза буде поширюватися на шкоду майна і не поширюється на шкоду завдану життю або здоров’ю потерпілого.

До 14 Липня для Вашої підримки від Британії: оформлюйте акційні ОСЦПВ онлайн зі знижками   до  22% з реальною економією до 50%. Порівнюйте ціни - вони у нас найкращі та обирайте кращі умови та ціни у надійних компаній, відібраних за Британською методикою!

Нагадати про закінчення поліса?

Заповніть дані в формі нижче і ми заздалегідь нагадаємо Вам про закінчення поліса,
а також запропонуємо вигідні умови по продовженню

Автоцивілка онлайн - як оформити електронний поліс ОСЦПВ в Україні?

За оцінками Моторного (транспортного) страхового бюро України карантин, оголошений в Україні, щоб уникнути поширення COVID-19, не вплинув на укладення нових договорів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) або їх пролонгації. Основна причина полягає в тому, що цей вид автострахування є обов'язковим і ніякі форс-мажорні обставини не є підставою автолюбителю або будь-якому автовласникові їздити без автоцивілки. Карантин нічого не змінив і відповідно до закону про обов'язкове страхування авто відповідальності, справжній поліс ОСАГО повинен бути у всіх власників авто. Автоцивілка онлайн - це простий та швидкий спосіб уникнути штрафу та зберегти ваше майно у випадку зупинки.

Згідно з Державною службою статистики, автовласників в Україні не так вже й мало. Автомобільна транспортна система країни налічує понад 9,2 млн. транспортних засобів, у тому числі: 6,9 млн. легкових автомобілів, 250 тис. автобусів, 1,3 млн. вантажних автомобілів та понад 840 тис. одиниць мототранспорту. Отже, страховка повинна бути в кожного з них.

Електронна автоцивілка (поліс ОСЦПВ) в Україні.

Але все ж карантин позначився і на цьому виді страхування. За даними Моторного бюро останнім часом швидкими темпами збільшується кількість бажаючих купити електронний поліс автоцивілки. Якщо за підсумками минулого року їх було 15% від загального обсягу укладених договорів, то на початку цього електронна автоцивілка зросла майже вдвічи. У 1 кварталі 2020 року частка електронних договорів ОСЦПВ, тобто е-ОСЦПВ у загальній кількості укладених за цей період договорів страхування наблизилася до позначки в 30%. Лише у квітні 2020 року страхувальники купили рекордну кількість електронних автоцивілок за місяць - 250 тис. шт. У квітні 2020 показник кількості електронних договорів ОСЦПВ перевищив 2 млн. шт. е-полісів з лютого 2018 року, тобто з моменту запуску електронної автоцивілки. За прогнозами учасників ринку, ця тенденція буде продовжуватися і далі. 

Як же оформити електронний поліс ОСЦПВ в Україні?

Оформити електронний поліс ОСАГО в Україні на свій автомобіль можна як на сайті страховика, так і на сайтах-агрегаторах, як цей. Причому в нашому варіанті автовласник не має втрачати час, заходячи на кожен сайт вивчати цінові пропозиції компаній та шукати "де найдешевша автоцивілка", а можна все побачити відразу, відсортувати за вартістю та обрати собі страховий поліс. І головне - бути впевненим у надійності страховика та достовірності полісу, а також що ви маєте всі необходні для оформлення документи. Ми зробили експертну роботу за Вас, відібравши надійних в цьому періоді страховиків, які мають комплекс розрахункових показників, що характеризують швидкість виплат компенсацій, рівень офіційних скарг на хорошому рівні. Але найголовніше – якщо раптом страхова компанія - страховик без достатніх на те причин відмовить Вам виплатити компенсацію при страховому випадку (ви - потерпілий) – ми будемо захищати Вас офіційно. Цим і пояснюється такий підвищений попит на електронну автоцивілку - обов'язкову страховку для вашого авто. 

Як дізнатися ціну на електронне ОСАГО - калькулятор ОСЦПВ онлайн

Ціна автоцивілки дуже просто визначається за допомогою нашого онлайн калькулятора ОСЦПВ:

 • щоб розрахувати вартість автоцивілки зайдіть на нашу сторінку https://britishinsurance.com.ua/osago;
 • у вікні «Розрахувати вартість» зробіть вибір: «За параметрами авто»;
 • натиснувши на «Розрахувати вартість» ви потрапите в калькулятор автоцивілки;
 • заповніть дані про ваше авто у верхній частині вікна;
 • відсортуйте пропозиції за вашим бажанням, зробивши вибір «Сортувати по: ». Т.б. або за «найдешевшою ціною» або по франшизі або вибравши наші рекомендації по найкращим страховикам в цьому кварталі;
 • натисніть «Пошук ОСЦПВ» і отримаєте миттєво всі розрахунки за ціною "автоцивілки" та по страховикам і умовам.

Карантин буде сприяти розвитку електронних послуг - сьогодні наявність полісу можна перевірити у додатку "Дія". Він мимоволі став суттєвим поштовхом у розумінні різних верств населення, що отримати електронний поліс ОСЦПВ через інтернет це зручно - не треба виходити з дому, швидко - не витрачаєш багато часу використовуючи калькулятор ОСЦПВ онлайн. Також можна заощадити на автоцивілці завдяки додатковим факторам. Всі професійні агрегатори, як British Insurance продумані до дрібниць, ефективно – отримуєш якісну послугу, та надійно – здійснюєш оплату по захищеному каналу з допомогою однієї з двох платіжних систем. Доставка е–полісу на Вашу електронну пошту буде зроблена за кілька хвилин. Електронна автоцивілка онлайн - це швидко, зручно та надійно.

"Технології дають можливість робити великі речі. Ви повинні бути оптимістично налаштовані щодо того, що технологія може зробити в руках людини" – зазначав Сатья Наделла, головний виконавчий директор корпорації Microsoft.