Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) онлайн

Не просто страховка, а повний супровід від Британської компанії

Всі страхові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності

Розрахувати вартість ОСЦПВ

За держ. номером
За параметрами авто
Cтрахові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності
не використовуйте поле, якщо авто тільки зареєстроване
до 20% знижка
до 20% знижка
1
Розрахуйте вартість ОСЦПВ на онлайн-калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення полісу ОСЦПВ онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки. Ваш поліс зберігається в базі МТСБУ

Топ пропозиції ОСЦПВ для Вас від British Insurance

Найдешевша ціна

Найдешевші пропозиції відібрані для Вас серед всіх платоспроможних страхових компаній України

Показати варіанти →

British Insurance рекомендує

Тількі компанії, які платять клієнтам швидше та мають мінімальний рівень офіційних скарг

Показати варіанти →

Чому British Insurance?

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто та інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойду Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) та Оукшотт Британського Страхового агентства в Україні.

Ми не просто Ваш персональний помічник, який робить процес підбору й покупки страхового полісу простим та швидким, але й відповідаємо за надійність Вашого вибору.

До Ваших послуг наш солідний досвід на Британському ринку страхування з 1993 року, чиста репутація та історія нашої компанії, що зобов’язує нас відповідати за свої рекомендації.

Як придбати ОСЦПВ?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Вказати параметри та обрати прийнятний для Вас варіант
2 Заповнюєте персональні дані для замовлення ОСЦПВ
3 Перевірте введену інформацію та вартість обраного полісу
4 Оберіть зручний для Вас спосіб та оплатіть онлайн
Отримайте Ваш поліс ОСЦПВ на електрону пошту

Новини ринку страхування від British Insurance

Документи для оформлення поліса ОСЦПВ (автоцивілки)
Поліс обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності є фінансовим документом, який гарантує грошову виплату, а значить, при його оформленні потрібні документи засвідчують як водія, так і автотранспорт. Здавалося б, що все просто, але на жаль, є багато нюансів з якими краще розібратися до укладення договору ОСАЦВ, оскільки від правильності його оформлення залежить, чи отримаєте ви виплату страхового відшкодування при попаданні в ДТП. Адже страхова компанія винуватця дорожньої пригоди спочатку запросить, а потім досконально перевірить весь пакет поданих документів, а особливо договір ОСЦПВ. Отже розглянемо при якому варіанті укладення договору, які документи потрібні для оформлення страховки на авто в Україні.
Читати статтю →
Штрафи за відсутність автостраховки або відсутності з собою поліса ОСЦПВ
Яка страховка є обов’язковою і на підставі чого. Всі водії, згідно із законодавством, зобов’язані застрахувати свою цивільно-правову відповідальність, як власника наземного транспортного засобу згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Перевірка наявності поліса регламентується «Правилами дорожнього руху». За даними Моторного (транспортного) страхового бюро в Україні 10% -15% всіх автовласників є потенційними платниками штрафів. Оскільки саме стільки автовласників не мають полісів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності. А адже саме перше слово в назві цього виду страхування є основним. "Обов’язкове". Так скільки ж ці, незаконно слухняні автовласники повинні будуть заплатити в бюджет країни, якщо про відсутність поліса дізнається дорожня поліція. Саме для такої категорії громадян, які взагалі не купують поліс ОСЦПВ або забули купити його в строк понад п’ять днів, штраф складе 850 грн. Якщо врахувати, що поліси не мають більше мільйона власників, то держава може отримати хороший дохід. І порада: не слід доводити поліції, що поліс просто забутий, зайшовши в базу даних Моторного бюро і ввівши реєстраційний номер транспортного засобу вона відразу побачить всю історію існування "автоцивілки".
Читати статтю →
Ліміти виплат по ОСЦПВ в Україні в 2020 році. Поради вам щодо визначення збитку при ДТП.
Всі водії, згідно до законодавства, забов’язані застрахувати свою цивільно-правову відповідальність, як власника наземного транспортного засобу. Регламентується все це як ПДР: правилами дорожнього руху ( перевірка наявності поліса), так і Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ліміти виплат за полісом автоцивілки. Це та максимальна сума, яка може бути виплачена при настанні страхової події: ДТП. Ці суми завжди різні при відшкодуванні за майнову шкоду та шкоду життю та здоров’ю.
Читати статтю →

Популярні питання про ОСЦПВ

Що таке електронний поліс ОСЦПВ?
Поліс формується в форматі PDF і володіє унікальним номером, який фіксується в базі МТСБУ. Після покупки діюча страховка висилається на e-mail клієнта. Електронний поліс ОСЦПВ має таку ж юридичну силу як і паперовий поліс. Перевірити дійсність поліса можливо після покупки на офіційному сайті МТСБУ www.mtsbu.ua
Які ми можемо надати гарантії?
Оукшотт має поліс страхування професійної відповідальності (Professional indemnity) з агрегатним лімітом в 5 млн. фунтів, який адаптований в Ллойді для фінансових інститутів - брокерів. Цим полісом покриваються збитки по відношенню до українського офісу Оукшотт британська страхова агенція в сумі 500 тис. доларів США. Поліс Professional indemnity покриває збитки фінансових інститутів у вигляді сум, які, за рішенням суду, повинні бути виплачені ними за позовами третіх осіб (клієнтів, партнерів, контрагентів), які зазнали фінансових збитків внаслідок недбалих дій, помилок і упущень співробітників компанії в процесі виконання ними своїх професійних обов’язків. А також ми є членами Київської торгової промислової палати.
Які страхові суми по ОСЦПВ?
З 21 вересня 2019 року відповідно до Розпорядження Нацкомфінпослуг від 09.04.2019 №538, страхові суми за внутрішніми договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності встановлені у розмірі:
  • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю - 260 000 грн. на одного потерпілого, незалежно від кількості потерпілих;
  • за шкоду, заподіяну майну потерпілих - 130 000 грн. на одного потерпілого, але не більше 650 000 грн. на одну страхову подію.
Додатковий ліміт цивільної відповідальності - доповнення до полісу ОСЦПВ (ДГО)
Якщо при відшкодуванні збитків не вистачить ліміту ОСЦПВ, виплата відбуватиметься за рахунок договору додаткової відповідальності – добровільного страхування цивільної відповідальності
Яким документом затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ?
Відповідно до Розпорядженням №3631 від 31.08.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затверджено впровадження електронного полісу ОСЦПВ.
Як можна перевірити наявність полісу ОСЦПВ?
Всі випущені поліси зберігаються в єдиній базі МТСБУ. Поліція чи Ви самі можете перевірити наявність полісу онлайн двома засобами:
  • за номером авто
  • за номером полісу
На який термін можна застрахувати авто по ОСЦПВ?
Поліс можна оформити на термін від 15 днів і до 1 року для транспортних засобів з тимчасовою або іноземною реєстрацією. На термін від 6 місяців і до 1 року - для авто, які зареєстровані в Україні.
Від чого залежить вартість ОСЦПВ?
Розрахунок вартості залежить від місця реєстрації, періоду страхування, сфери використання транспортного засобу, знижок та пільг.
Які штрафні санкції можуть бути за відсутність полісу ОСЦПВ?
За відсутність поліса ОСЦПВ або закінчення терміну дії призначається штраф у розмірі 850 грн. Якщо Ви забули страховку вдома, то можете обійтись попередженням або штрафом в розмірі 425 грн.
Як я зможу пред’явити поліції страховий поліс ОСПЦВ?
З 27 березня 2019 року водії можуть підтвердити наявність поліса ОСПЦВ з мобільного телефону, планшету. Наголошуємо, що така можливість зафіксована в Доповнення до пункту 2.1 Правил дорожнього руху.
Які існують пільги і хто звільняється від обов’язкового страхування по ОСЦПВ?
Відповідно до Закону України про Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, на пільгових умовах (знижка 50%) страховку можуть оформити: пенсіонери; учасники війни; постраждалі, внаслідок Чорнобильської катастрофи (I- II категорії); інваліди II групи. Звільняються від обов’язкового страхування ОСЦПВ: учасники бойових дій; інваліди війни; інваліди I групи.
Що таке пряме врегулювання?
Пряме врегулювання - це можливість звернутися за виплатою при ДТП в ту страхову компанію, в якій водій купував свій поліс ОСЦПВ. Якщо Ви стали потерпілим в ДТП, то можете отримати страхове відшкодування від Вашої страхової компанії і не звертатися до СК винуватця події. При цьому звертаємо Вашу увагу, що наявність опції прямого врегулювання має бути в обох страхових компаній-учасників ДТП.
Що таке франшиза в полісі ОСЦПВ?
Франшиза - це сума, яка не відшкодовується страховою компанією при настанні збитку. Франшиза є сума, яку Вам доведеться сплатити самостійно потерпілому. Вона може бути нульовою або становить певну суму. Страхова компанія здійснює виплату за вирахуванням франшизи. Варто зазначити, що франшиза буде поширюватися на шкоду майна і не поширюється на шкоду завдану життю або здоров’ю потерпілого.

Тільки до 25 жовтня: оформлюйте ОСЦПВ онлайн з економією до 20%. Обирайте поліс у надійних компаній, відібраних за Британською методикою!

Нагадати про закінчення поліса?

Заповніть дані в формі нижче і ми заздалегідь нагадаємо Вам про закінчення поліса,
а також запропонуємо вигідні умови по продовженню

Карантин не вплинув на укладання та пролонгацію договорів автострахування ОСАГО. Як оформити електронний поліс ОСЦПВ в Україні?

За оцінками Моторного (транспортного) страхового бюро України карантин, оголошений в Україні, щоб уникнути поширення COVID-19, не вплинув на укладення нових договорів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) або їх пролонгації. Основна причина полягає в тому, що цей вид страхування є обов'язковим і ніякі форс-мажорні обставини не є підставою автолюбителю або будь-якому автовласникові їздити без автоцивілки. Карантин нічого не змінив і відповідно до закону про обов'язкове страхування авто відповідальності, поліс ОСАГО повинен бути у всіх автовласників.

Згідно з Державною службіою статистики їх в Україні не так вже й мало. Автомобільна транспортна система країни налічує понад 9,2 млн. транспортних засобів, у тому числі: 6,9 млн. легкових автомобілів, 250 тис. автобусів, 1,3 млн. вантажних автомобілів та понад 840 тис. одиниць мототранспорту.

Про електронну страховку ОСЦПВ онлайн в Україні.

Але все ж карантин позначився і на цьому виді страхування. За даними Моторного бюро останнім часом швидкими темпами збільшується кількість укладень електронної автоцивілки онлайн. Якщо за підсумками минулого року їх було 15% від загального обсягу укладених договорів, то на початку цього вже майже в два рази більше. У 1 кварталі 2020 року частка електронних договорів ОСЦПВ, тобто е-ОСЦПВ у загальній кількості укладених за цей період договорів страхування наблизилася до позначки в 30%. Лише у квітні 2020 року страхувальники купили рекордну кількість електронних автоцивілок за місяць - 250 тис. шт. У квітні 2020 показник кількості електронних договорів ОСЦПВ перевищив 2 млн. шт. е-полісів з лютого 2018 року, тобто з моменту запуску електронної автоцивілки. За прогнозами учасників ринку, ця тенденція буде продовжуватися і далі.

Як же оформити електронний поліс ОСЦПВ в Україні?

Поліси можна купити, як на сайті страховика, так і на сайтах-агрегаторах як наш https://britishinsurance.com.ua/osago можна оформити електронний поліс ОСЦПВ в Україні. Причому в нашому варіанті не треба самому, заходячи на кожен сайт вивчати цінові пропозиції компаній, а можна все побачити відразу, обравши собі договір. І головне - бути впевненим у надійності страховика та достовірності полісу. Ми зробили експертну роботу за Вас, відібравши надійних в цьому періоді страховиків, які мають комплекс розрахункових показників, що характеризують швидкість виплат компенсацій, рівень офіційних скарг на хорошому рівні. Але найголовніше – якщо раптом страхова компанія - страховик без достатніх на те причин відмовить Вам у виплаті компенсації при страховому випадку – ми будемо захищати Вас офіційно. Цим і пояснюється такий підвищений попит на електронну автоцивілку.

Як дізнатися ціну на електронне ОСАГО?

Дуже просто: за допомогою нашого онлайн калькулятора ОСЦПВ:

  • зайдіть на нашу сторінку https://britishinsurance.com.ua/osago;
  • у вікні «Розрахувати вартість» зробіть вибір: «За параметрами авто»;
  • натиснувши на «Розрахувати вартість» ви потрапите в онлайн калькулятор нашого сайту;
  • заповніть дані про ваше авто у верхній частині вікна;
  • відсортуйте пропозиції за вашим бажанням, зробивши вибір «Сортувати по: ». Т.б. або за «найдешевшою ціною» або по франшизі або вибравши наші рекомендації по найкращим страховикам в цьому кварталі;
  • натисніть «Пошук ОСЦПВ» і отримаєте миттєво всі розрахунки за ціною "автоцивілки" та по страховикам і умовам.

Карантин буде сприяти розвитку електронних послуг. Він мимоволі став суттєвим поштовхом у розумінні різних верств населення, що отримати послугу через інтернет це зручно - не треба виходити з дому, швидко - не витрачаєш багато часу, бо всі професійні агрегатори, як British Insurance продумані до дрібниць, ефективно – отримуєш якісну послугу, та надійно – здійснюєш оплату по захищеному каналу з допомогою однієї з двох платіжних систем. Доставка е–полісу на Вашу електронну пошту буде зроблена за кілька хвилин.

"Технології дають можливість робити великі речі. Ви повинні бути оптимістично налаштовані щодо того, що технологія може зробити в руках людини" – зазначав Сатья Наделла, головний виконавчий директор корпорації Microsoft.