Скільки коштує страховка на авто в 2020 в Україні

Автостраховка - це фінансовий захист господаря транспортного засобу як від "пригод" на шосе, так і захист його фінансового стану і його сім'ї.  Адже в Україні за 9 місяців в дорожньо-транспортних пригодах (ДТП) травмовано 25 082 українців і загинули понад 2,3 тис. осіб.  Ремонт реально «золотий» і ви часто не готові до подібних витрат (особливо, коли провини вашої не було, а учасник ДТП хоче відсудити у вас велику суму).  Почитайте наші практичні та юридичні абсолютно конкретні поради в нашій статті на цю тему: «Ліміти виплат по ОСЦПВ в Україні в 2020 році.  Поради вам з визначення збитків при ДТП »-https: //britishinsurance.com.ua/ru/article/limiti-viplat-po-ostspv-v-ukraini-v-2020-rotsi-poradi-vam-schodo-viznachennya-zbitku  -pri-dtp.  Але це допоможе якщо страховка у вас є.  Тому застрахуйте ваш автомобіль в Україні за місцем реєстрації: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Біла Церква або Чугуїв.

Давайте розберемося: як дізнатися вартість страховки авто на місяць або рік в Україні.

Які діють страховки на авто в Україні?

Тема щодо автострахування в Україні докладно викладена в нашій статті «КАСКО і ОСАГО: у чому схожість і відмінність.  Практичні поради для вас » https://britishinsurance.com.ua/ru/article/kasko-ta-avtotsivilka-ostspv-v-chomu-podibnist-i-vidminnist-praktichni-poradi-dlya-vas

Перш за все ціна страховки на авто в Україні залежить від того, який вид ви вибрали з двох основних:

 • І так добровільний вид КАСКО.  Оскільки це захист вашого майна (транспортного засобу) - вирішуйте, що вибрати з можливих ризиків вашого життя разом з вашим авто: ДТП, якщо досвід вашого водіння ще не великий.  Нанесення шкоди при зберіганні вашого авто поруч з будинком, а не на стоянці, що охороняється.  І тоді крадіжки коліс, фар, відеореєстратора або хуліганський обливання кислотою, що має місце в Києві - це ваші можливі ризики.

 • Обов'язкове - ОСЦПВ (так звана автоцивілка).  І наявність цього поліса не залежить від вашого бажання, оскільки це вимога закону, а закони краще виконувати.  Без цього поліса не вдасться навіть внести в реєстр і бути повноправним членом дорожнього руху.  ОСЦПВ вам на допомогу коли великий ризик, що винуватцем в ДТП будете Ви.  Це і аварії з іншим транспортним засобом і наїзд на пішохода, велосипедиста т.д.  При покупці вами поліса автоцивілки постраждалим учасникам дорожнього руху буде виплачена компенсація страховою компанією, як по майну, так і по їхньому здоров'ю.  Для надійності краще це зробіть на BritishInsurance: https://britishinsurance.com.ua.  Якщо в ДТП постраждала сторона Ви- ваші витрати на відновлення транспортного засобу і здоров'я повинна сплатити страхова компанія винуватця ДТП.

Як розрахувати ціну страховки для автомобіля?

Щоб правильно розрахувати вартість автостраховки на машину, потрібно взяти і вивчити всю теорію і нормативні акти регулювання тарифу по ОСАГО.  Якщо це так вам хочеться - почитайте нашу докладний виклад цього в статті «Коефіцієнти ОСЦПВ.  Все що потрібно знати для розрахунку ціни »- https://britishinsurance.com.ua/ru/article/koefitsienti-ostspv---vse-scho-potribno-znati-dlya-rozrakhunku-tsini.  Але це і в Європі ніхто не робить.  Але почуття, щоб зрозуміти від яких чинників залежить ціна - напевно варто.

Інший спосіб.  Відкрити на публічному інтернет-ресурсі (страхової компанії СК) спеціальний калькулятор, щоб самостійно дізнатися вартість страховки на автомобіль в Україні.  Але відкривши на сайті однієї з СК, ви дізнаєтеся розрахунок ціни тільки однієї компанії.  Тому відкривайте у нас на British Insurance https://britishinsurance.com.ua/ru/osago.

Заходимо на цю сторінку і робимо розрахунок.  Так, наприклад, у нас багато покупців з Білої Церкви.  Вибираємо це місто і з об'ємом двигуна авто до 1600 см. куб.  і при максимальній франшизі ми отримуємо мінімальну річну ціну поліса -573 грн у СК «Ван Клік».  Але з огляду на нашу знижку в 10% ми отримуємо остаточну ціну для вас - 516 грн.

Якщо ми хочемо вибрати СК з іноземним, наприклад, австрійським капіталом, вибираємо СК УСГ, прокручуючи вниз і знайшовши цей поліс з франшизою в 2600 грн.  Отримуємо ціну вище - 653 грн., а з урахуванням нашої знижки 588 грн., але ще надійніше маємо компанію.

      Якщо ж ви захотіли нульову франшизу, ми отримуємо при тих же умовах мінімальну ціну у СК «Альфа-Гарант» - 720 грн.  і 684 грн.  з нашою знижкою.

Якщо ви пільговик з Білої Церкви, то мінімальну ціну при максимальній франшизі в 2600 грн.  дає СК «Оберіг» - 324 грн.  за рік, а з урахуванням нашої знижки зараз -275 грн.

 

При тих же параметрах авто, але живучи з реєстрацією в Києві ми отримаємо мінімальну ціну у СК «Оберіг» - 1089 грн., а з урахуванням нашої знижки зараз - 926 грн.

 

Ну і останнє: як визначити ціни на поліса найнадійніших з відібраних СК за нашою методикою.  Методика містить ряд «фільтрів», які базуються на об'єктивних і офіційних показниках МТСБУ.  Ці показники відбирають компанії з найбільшою швидкістю виплат клієнтам і мінімальним рівнем офіційних скарг.  Ввівши параметри авто в калькуляторі, натисніть British Insurance рекомендує.  Якщо ми хочемо подивитися пропозиції СК «УСГ» - встановіть франшизу на «ВСЕ» і отримуємо ціни з нашими знижками для нульової франшизи і 2600 грн.

 

       Тому користуйтеся нашим калькулятором British Insurance https://britishinsurance.com.ua/ru/osago і відразу ж вибирайте поліс для себе виходячи з ваших особистих переваг.