Акції у Вересні для Вашої підтримки! Купуйте поліс Туризму, отримайте знижки  до 26% та Британську надійність!

Туристичний поліс онлайн

Не просто страховка, а повний супровід від Британської компанії

Розрахувати вартість туристичного полісу

Розрахувати вартість туристичного полісу

Розрахувати тут вартість туристичного полісу

Програма на рік
Додаткові параметри
1
Розрахуйте вартість туристичного полісу на онлайн-калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення туристичного полісу онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки

Як придбати Туристичну страховку?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Вказати параметри та обрати прийнятний для Вас варіант
2 Заповнюєте персональні дані для замовлення Туристичної страховки
3 Перевірте введену інформацію та вартість обраного полісу
4 Оберіть зручний для Вас спосіб та оплатіть онлайн
Отримайте Ваш поліс туристичної страховки на електронну пошту

Про нас пишуть у ЗМІ

Новини ринку страхування від British Insurance

Що робити, якщо захворів у чужій країні?
Переміщаючись за кордон з будь-якої причини: відрядження, просто відпочинок чи спортивний відпочинок у горах, придбайте страховку і ніколи цього не забувайте. Незважаючи на те, що це не є обов’язковою вимогою при туризмі до Європи. У разі настання, зазначеного у договорі страхового випадку, у разі травми або якщо захворів за кордоном, матимете покриття витрат за стаціонарним лікуванням або амбулаторним (виклик лікаря додому), а також невідкладну допомогу та оплату необхідних ліків.
Читати статтю →
Все про туристичне страхування в Україні?
Вирушаючи у відпустку, будь-яка людина мріє про прекрасний відпочинок, приємні пригоди і тільки позитивні емоції. І звичайно не хочеться думати про можливі проблеми зі здоров’ям, несподівано відкладений рейс, втрату багажу, погану роботу туристичного оператора і т. д.
Читати статтю →
Що треба знати про подорожі в епоху коронавируса і про страхування виїжджаючих за кордон

З кожним днем ​​все більше країн стають доступними для відпочинку і подорожей українцями.  З одного боку, це дуже добре, літо є літо і відпочити хочеться.  З іншого ситуація настільки хитка і мінлива, що немає гарантії спокійного відпочинку, до якого звик.  Для того щоб мінімізувати ризики, сподіваємося тільки в цьому році, доведеться в обов’язковому порядку дотримуватися ряду умов.

Перше.  Не сподівайтеся на звичне: є тур, є квиток значить все ОК!  Обов’язково перед поїздкою зв’язатися з турфірмою, де набували тур перевірити статус бронювання і актуальну інформацію про карантинні заходи в країні куди їсте.  Якщо в турфірмі не можуть відповісти на це питання спочатку подумайте наскільки серйозна ця організація, якій ви довірили свій відпочинок і гроші, а після зверніться з цим питанням в МЗС або дипустанови приймаючої країни в Україні.

Читати статтю →

Чому British Insurance?

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів туристичного страхування, які покриють Ваші медичні витрати за кордоном, страхування авто та інших страхових продуктів від групи на чолі з  "BRITISH INSURANCE " LLC (TOB "БPITIШ  ІНШУРАНС")та партнерством - брокером Ллойду (Лондон). 

Ми не просто Ваш персональний помічник, який робить процес підбору й покупки страхового полісу простим та швидким, але й відповідаємо за надійність Вашого вибору завдяки нашим знанням ринку.

До Ваших послуг наш солідний досвід на Британському ринку страхування, чиста репутація та історія нашої компанії, що зобов’язує нас відповідати за свої рекомендації.

Популярні питання про туристичні страховки

Що таке туристична страховка?

Туристична страховка - це що запорука вашого безтурботного відпочинку, подорожі, поїздки. Це гарантія, що в разі захворювання в чужій країні вам буде надана професійна допомога, за яку не доведеться віддати всі гроші і ще влізти в борги.

Договором страхування покривається, зокрема, витрати по екстреної медичної допомоги, лікування в стаціонарі, проведення операції, оплата ліків, транспортування на батьківщину і т.д. Набір отримання медичних послуг залежить від обраної програми.

Наявність полісу туристичного страхування є добровільним або обов’язковим?

Згідно зі ст.16 Закону України «Про туризм» наявність поліса обов'язково для подорожуючих за межі України "Страхування туристів є обов'язковим і забезпечується суб'єктами туристичної діяльності на підставі договору зі страховиками. Туристи вправі самостійно укладати такі договори страхування».

Крім того, слід пам'ятати, що при отриманні візи в посольстві, воно в обов'язковому порядку вимагатиме наявність поліса виїжджають за кордон. А також при пригоді паспортного контролю часто запитують наявність страхового поліса, який на думку приймаючої країни повинен бути обов'язково.

Що покриває базовий поліс для виїжджаючих за кордон (туристичний страховий поліс)?

Стандартний поліс страхування виїжджаючих за кордон покриває медичні та медико-транспортні витрати. А саме відбулися в результаті гострого раптового захворювання, травми, отриманої в результаті нещасного випадку, гострого зубного болю, яка виникла в результаті запалення зуба.

Що не покриває страховка для виїзду за кордон?

Так як страховка для виїзду за кордон - це добровільний вид страхування, у кожної компанії свої умови страхування і свої винятки.

Як правило, поліс для виїзду за кордон не покриває: лікування хронічних захворювань, витрати застрахованого, якщо неприємності виникли при вживанні алкоголю, наркотиків, токсичних або психоактивних речовин. Витрати на лікування травм і захворювань, отриманих в аварії, якщо застрахований керував транспортним засобом, не маючи водійських прав або передав керування особі, яка має їх. Якщо при придбанні поліса не обговорювалися параметри, які впливають на вартість договору страхування, наприклад, як активний відпочинок, вагітність. А також якщо Ви не купили додаткові опції по: втраті багажу; відмови від поїздки, покриттю по COVID-19, з юридичних витрат, щодо візиту найближчого родича, строковим повернення на Батьківщину.

Які документи необхідні для оформлення туристичного поліса?

Для оформлення поліса виїжджають за кордон (медичної страховки за кордоном) Вам необхідний буде закордонний паспорт. Щоб поліс покривав і лікування в разі встановлення діагнозу COVID-19, необхідний ще буде український паспорт і ІПН.

Де купити страховку?

Купити страховку можна онлайн, мінімальний термін страхування у більшості компаній - три дня.

Купувати поліс виїжджаючих за кордон легко! Вам необхідно:

  1.     Вибрати країну відвідування і дати поїздки.
  2.     Вказати дати народження застрахованих осіб.
  3.     Не забудь вказати при розрахунку страховки, якщо Ви віддаєте перевагу активному відпочинку і заняття спортом.
  4.     Вибрати одну із запропонованих програм виїжджають за кордон.
  5.     Заповнити особисті дані. Перевірте правильність заповнення номера телефону і e-mail.
  6.     Оплатити онлайн поліс виїжджаючих за кордон.
  7.     Після оплати отримати страховий поліс страхування туристів (виїжджають за кордон) на e-mail.
Як скористатися полісом - коли потрібно заявляти про страховий випадок і як це зробити?

При настанні випадку, а саме, вірусне захворювання, гострий біль, нещасний випадок, необхідно зателефонувати, який вказаний в полісі виїжджають за кордон. Чітко виконувати всі інструкції і рекомендації, які озвучить оператор в асистанської (сервісної) службі, яка обслуговує туристичну страховку даної страхової компанії.

В обов'язковому порядку необхідно зберігати всі чеки, якщо витрати були зроблені самостійно.

Якщо необхідно повторне звернення до лікаря - обов'язково про це треба повідомити асистанські компанію за телефонами, вказаними в полісі.

Як проводиться виплата при настанні страхового випадку?

Щоб отримати медичні послуги, відповідно до договору страхування, слід пам'ятати, що при зверненні за медичною допомогою за кордоном, не можна вживати будь-які дії самостійно, так як це може спричинити за собою відмову в страховій виплаті в майбутньому.

Перші дії при виникненні страхового випадку - це зателефонувати в асистанські компанію і слідувати чітким вказівкам оператора.

Будь-яку витрату грошей, яка виникла в зв'язку зі страховим випадком, необхідно узгодити з оператором асистанської компанії для того, щоб в майбутньому не було відмови у страховій виплаті.

У більшості випадків всі витрати відразу покриває страхова компанія. Але бувають випадки, коли, ви самостійно купуєте лікарські препарати, за призначенням лікаря, і отримуєте повернення грошей від страхової компанії, після повернення на батьківщину.

Навіщо потрібна страховка за кордоном?

Багато хто любить подорожувати.  Виїжджаючи за кордон, ми хочемо насолодитися відпочинком, отримати гарні враження та емоції.  Ніхто не розраховує, що відпочинок може бути затьмарений.  Звести ризики до мінімуму Вам допоможе поліс виїжджаючих за кордон.

Цей поліс страхування для виїжджаючих за кордон має ряд назв: таких як поліс страхування туристів, туристична страховка і інші.  Він дозволить значно зменшити витрати часу, нервів і грошей в чужій країні в разі хвороби, отримання травми, втрати багажу або документів, а також в інших непередбачених ситуаціях, коли вам потрібна допомога в чужій країні, коли з вами відбуваються різні події, що вимагають екстреної допомоги.

З договором страхування виїжджаючих за кордон Ви будете відчувати себе впевнено в будь-якій подорожі, а в деяких випадках він також потрібен буде для отримання візи.  Перелік витрат, які компенсує страхова компанія, варіюється в залежності від обраної програми.

 

На що потрібна звернути увагу при покупці поліса медичного страхування для туристів?

І так, на що потрібно в першу чергу звернути увагу при виборі програми страхування вашої подорожі:

1. Розмір страхового покриття.  Для ряду країн він регламентований.  Так мінімальна сума покриття (мінімальна страхова сума) в країнах Шенгенська зони становить € 30 000, США і Канада - $ 50 000. Якщо ви вважаєте, що цієї суми буде замало, то її можна збільшити, але при цьому зросте і вартість полісу.

2. Вік застрахованого і мета поїздки.  На вартість поліса ці чинники теж впливають: чим вік більше, тим страховка дорожче.  Мета поїздки: активні види спорту коштують дорожче простого лежання на пляжі, оскільки мають більше ризиків.

3.Також на вартість впливає розмір франшизи - сума, яку турист повинен буде покрити самостійно.  Чим вона менша або взагалі дорівнює нулю, тим трохи більше коштуватиме поліс.

4. Додаткові ризики.  Крім основних ризиків, які зазвичай покриває туристичний поліс, є і додаткові, до яких відноситься втрата багажу, страхування від невиїзду, юридичний захист і багато інших.  Коштує це не дорого, але дуже може стане в нагоді.

 

Переваги покупки туристичного поліса онлайн.

На сайті British Insurance - https://britishinsurance.com.ua/tourism у Вас є можливість порівняти пропозиції різних страхових компаній і вибрати найбільш підходящий продукт.  Ви не витрачаєте час на поїздку в офіс, час очікування в черзі і бесіду з менеджером.  Оформлення медстраховки за кордон онлайн забере у Вас 5 хвилин.  Ми ретельно відбираємо страхові компанії, з якими працюємо.  Купуючи на нашому сайті Ви отримуєте не просто страховку, а повний супровід від Британської компанії.  Купити туристичний поліс дуже легко: виберіть програму страхування, виходячи з наших порад, які виїжджають за кордон, заповніть необхідні поля у формі, зробіть оплату зручним для вас способом і отримаєте поліс на свій e mail.  Він буде повністю відповідати всім даними, які ви вибрали і відразу ж виявиться в електронній базі страхової компанії

І нехай Ваша відпустка буде незабутня.  Ми раді допомогти вам в цьому.