Страховка на евробляху - чи потрібна страховка для автомобілів на Єврономерах? Як її купити на BritishInsurance

Мати поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності необхідно всім транспортним засобам, вірніше їх власникам.  І це не залежить від того мотоцикл це або багатотонна фура, зареєстровано в Україні або за кордоном.  Штраф однаковий для всіх.

Скільки сьогодні по дорогах країни їздять не транзитних машин з іноземними номерами, не відомо.  Але за даними декількох профільних видань на один новий проданий автомобіль доводиться чотири підтриманих ввезених з-за кордону.  Тільки в січні цього року в Україні було зареєстровано 28 тис. Вживаних автомобілів.  З них 43% мають поважний для автотранспорту вік-10 років.

Отже, що робити тим, хто ще не виконав вимоги законодавства і не пройшовши всі кола бюрократії розмитнив автомобіль і отримав українську реєстрацію.  Або тим, хто не особливо поспішає це зробити.  Як їм придбати страховку для євроблях: поліс ОСАГО, що б хоча б тут не порушувати вимоги закону і не платити штрафи.

Страховий поліс на автотранспорт з польськими, литовськими та іншими номерами країн Європи і не тільки можна оформити онлайн на BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua

Відразу хочемо відзначити, що поліси ОСЦПВ для автотранспорту, зареєстрованого в Україні та за її межами нічим не відрізняються, може трохи ценой- вони дорожче.  Причиною такого несправедливого, на думку власників авто на Єврономер, є розпорядженні тодішнього регулятора страхового ринку -Нацкомфінуслуг від 21 вересня 2019 року.  Саме тоді, при розрахунку вартості ОСЦПВ для такого автотранпсорта, було прийнято рішення збільшити коефіцієнт з 2-4 до 5-10.  Тобто  більш ніж в два рази.

Причин - велика аварійність і не передбачуваність водіїв таких транспортних засобів, які іноді розбивши чужі машини, просто кидали свою і зникали, оскільки ремонт коштував дорожче, ніж покупка.  Знайти ж їх було майже неможливо і Моторному бюро доводилося платити за таких потеряшек.

В цілому ж вартість страховки для легкових авто на єврономерах залежить від об'єму двигуна транспортного засобу.  Чим він більший, тим вона дорожча.  Є ще один варіант, як не брати ОСЦПВ і не платити штрафи.  Це придбати при в'їзді в країну поліс "Зелена карта".  Його можна оформити на 15 днів, що зручно, якщо автотранспорт ввозиться з метою перепродажу.  Оформити його також можна онлайн, що зручно і швидко.

Оформлення поліса онлайн на BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua:

  1. Зайдіть на сторінку ОСЦПВ https://britishinsurance.com.ua/osago і виберіть «За параметрами авто» і «Розрахувати вартість».

 

  1. У вікні, яке відкрилося в поле «ТИП РЕЄСТРАЦІЇ» виберіть «тимчасова реєстрація» і заповніть поле «Дата закінчення реєстрації».

 

 

 

3) Далі натисніть «ПОШУК ОСЦПВ», вибравши спочатку параметри пошуку.

4) У вікні, заповніть всі стандартні поля, перевірте правильність заповнення і натиснувши на кнопку «ДАЛІ» перейдіть до безпечної оплати через одну з платіжних систем.  Через кілька хвилин поліс буде у вас на пошті.