Страховка на авто з іноземною реєстрацією - чи потрібна автоцивілка на єврономера? Як її купити на BritishInsurance

Мати поліс обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності необхідно всім транспортним засобам, вірніше їх власникам.  І це не залежить від того мотоцикл це або багатотонна фура, зареєстровано в Україні або за кордоном.  Штраф однаковий для всіх.

Скільки сьогодні по дорогах країни їздять не транзитних машин з іноземними номерами, не відомо.  Але за даними декількох профільних видань на один новий проданий автомобіль доводиться чотири підтриманих ввезених з-за кордону.  Тільки в січні цього року в Україні було зареєстровано 28 тис. Вживаних автомобілів.  З них 43% мають поважний для автотранспорту вік-10 років.

Отже, що робити тим, хто ще не виконав вимоги законодавства і не пройшовши всі кола бюрократії розмитнив автомобіль і отримав українську реєстрацію.  Або тим, хто не особливо поспішає це зробити.  Як їм придбати страховку для євроблях: поліс ОСАГО, що б хоча б тут не порушувати вимоги закону і не платити штрафи.

Страховий поліс на автотранспорт з польськими, литовськими та іншими номерами країн Європи і не тільки можна оформити онлайн на BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua

Скільки коштує страховка на авто на єврономерах?

Відразу хочемо відзначити, що поліси ОСЦПВ для автотранспорту, зареєстрованого в Україні та за її межами нічим не відрізняються, може трохи ценой - вони дорожче.  Причиною такого несправедливого, на думку власників авто на Єврономерах, є розпорядженні тодішнього регулятора страхового ринку - Нацкомфінуслуг від 21 вересня 2019 року.  Саме тоді, при розрахунку вартості ОСЦПВ для такого автотранпсорта, було прийнято рішення збільшити коефіцієнт з 2-4 до 5-10.  Тобто  більш ніж в два рази.

Причин - велика аварійність і не передбачуваність водіїв таких транспортних засобів, які іноді розбивши чужі машини, просто кидали свою і зникали, оскільки ремонт коштував дорожче, ніж покупка.  Знайти ж їх було майже неможливо і Моторному бюро доводилося платити за таких потеряшек.

В цілому ж вартість страховки для легкових авто на єврономерах залежить від об'єму двигуна транспортного засобу.  Чим він більший, тим вона дорожча.  Є ще один варіант, як не брати ОСЦПВ і не платити штрафи.  Це придбати при в'їзді в країну поліс "Зелена карта".  Його можна оформити на 15 днів, що зручно, якщо автотранспорт ввозиться з метою перепродажу.  Оформити його також можна онлайн, що зручно і швидко.

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати тут вартість ОСЦПВ та ДЦВ

За держ. номером
За параметрами авто
Cтрахові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності
не використовуйте поле, якщо авто тільки зареєстроване

до 25% знижка

до 25% знижка

Оформлення поліса онлайн на BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua:

  1. Зайдіть на сторінку ОСЦПВ https://britishinsurance.com.ua/osago і виберіть «За параметрами авто» і «Розрахувати вартість».

 

  1. У вікні, яке відкрилося в поле «ТИП РЕЄСТРАЦІЇ» виберіть «тимчасова реєстрація» і заповніть поле «Дата закінчення реєстрації».

 

 

 

3) Далі натисніть «ПОШУК ОСЦПВ», вибравши спочатку параметри пошуку.

4) У вікні, заповніть всі стандартні поля, перевірте правильність заповнення і натиснувши на кнопку «ДАЛІ» перейдіть до безпечної оплати через одну з платіжних систем.  Через кілька хвилин поліс буде у вас на пошті.