Новини від British Insurance

Збільшено розмір виплати за «європротоколом» за полісом автоцивілки. Практичні рекомендації щодо страхової події.
Збільшено максимальний розмір страхової виплати при оформленні "європротоколу" в Україні Новий збільшений розмір страхової виплати при оформленні "європротоколу" в Україні становить тепер 80 тис. грн (раніше 50 тис.). Важливо: з 1 липня це діятиме для всіх водіїв із полісами ОСАЦВ (автоцивілки). При цьому це не залежатиме від дати укладання договору. Підвищення лімітів усуває одну з основних перешкод для більш активного використання "європротоколу" – побоювання водіїв щодо реальної оцінки розміру шкоди при пошкодженні автомобіля. За даними МТСБУ, більш ніж у 95% ДТП, які є страховими подіями і які покриваються полісами ОСАЦВ, розмір шкоди менше 80 тис. грн., тобто виплати за подіями, оформленими із застосуванням "європротоколу", вистачить на оплату компенсації збитків майже для будь-якої машини. "Зараз, під час війни, коли пересування автошляхами може бути ускладнене, а частину представників Національної поліції залучено до оборони країни, можливість оформити ДТП самостійно набуває особливого значення", наголошується в повідомленні Моторного бюро. Нагадуємо, що бланк "європротоколу" ви можете отримати з двох джерел: • від страхової компанії, з якою укладено договір ОСАЦВ, незалежно від того, придбав автовласник звичайний "паперовий" поліс або електронний. • електронний "європротокол" через веб-інтерфейс МТСБУ, за наявності у вас планшета чи смартфона.
Читати статтю →
21 липня, 17:44
Нові правила "автоцивілки": страхові виплати зростуть і вартість полісу автоцивілки зросте теж
Чому відбулися зміни у розмірах (лімітах) виплат за договорами автоцивілки У всьому світі кожна країна самостійно визначає граничну суму виплати з обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності, наприклад, у Болгарії ліміт на одного потерпілого у ДТП становить понад 1 млн євро, в Естонії – 5 млн євро, у Чорногорії – 250 тис. євро тощо. Гранична сума для всіх постраждалих у ДТП в Австрії становить 5,8 млн. євро, Андоре-50 млн. євро, Болгарії-5,113 млн. євро. Що стосується максимального розміру за матеріальні збитки, завдані внаслідок ДТП, то в кожній країні він теж різний 100 млн євро в Бельгії, 1,2 млн євро, а Австрії, 5 млн євро в Швейцарії. Тому на тлі цих сум раніше діючі 130 тис. грн (приблизно 4,4 тис. євро) за шкоду, заподіяну майну потерпілих та 260 тис. грн - заподіяну життю та здоров’ю потерпілих м’яко здаються не серйозними. Тому Національний банк України з подачі Моторного бюро розпочали поступове підвищення лімітів виплат з метою в майбутньому довести їх до середньоєвропейських.
Читати статтю →
11 липня, 22:49
Oakeshott Insurance Group - Лондонська страхова група. Робота в нових умовах в Україні
Oakeshott Insurance, страховий брокер Ллойдс у Лондоні в умовах воєнного часу в Україні. Наша допомога українцям Oakeshott Insurance, брокер Ллойдс допомагає українському страховому ринку з 1994 року. Представництво у Києві, відкрите у 2000 році, не переривало свою роботу і у ці важкі місяці війни. Офіси компанії в Лондоні, Валенсії та Молдені також роблять свій внесок у підтримку українських колег та громадян. Lloyd’s of London, Лондонський Ллойд або просто Ллойд — відомий ринок страхування, який іноді називають страховою компанією. Насправді Ллойд є місцем, де зустрічаються андеррайтери зі страховими брокерами, які і є світовими брокерами Ллойда, для укладання договорів страхування та перестрахування. Основною метою є забезпечення нормального функціонування міжнародної страхової системи, навіть з урахуванням усіх обмежень, що накладаються воєнним часом. Ми всі мріємо про мир. Але розуміємо, що наше завдання також допомогти вижити, вистояти, налагодити життя.
Читати статтю →
25 травня, 23:37
Як оформити ДТП при воєнному стані - докладна Інструкція. Як працюють страхові компанії України з автоцивілки під час війни
Які найголовніші проблеми можуть бути у вас під час потрапляння в ДТП та врегулювання страхового випадку. Що робити, якщо є сумніви щодо страхового випадку та страховик відмовляється платити. Як оформити ДТП при воєнному стані. Наша покрокова практична Інструкція при попаданні у ДТП. Сьогодні, під час війни, свої зобов’язання у повному обсязі та у визначений термін виконують 88% страхових компаній, повідомив у своєму блозі голова Національного банку України Кирило Шевченко. А це означає, що страховий ринок у короткий термін зміг перебудувати свою роботу з урахуванням військового стану, зробити обслуговування клієнтів більш доступним та виконати рекомендації регулятора щодо роботи у такий складний для країни період. У той же час з’являються публікації із зазначенням наростаючих проблем у ряду страхових компаній внаслідок втрати доходів (страхових платежів) на 50-90%: https://biz.nv.ua/experts/kak-povliyala-voyna-na-strahovoy-rynok -ekspert-poslednie-novosti-50237940.html. Крім того, страховий ринок України все більше переходить на електронний варіант роботи. І це стосується всіх видів страхування, у тому числі обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) або "автоцивілки". Чи є особливості придбання та обслуговування таких полісів у воєнний час.
Читати статтю →
5 травня, 22:26
Як вигідно купити автостраховку під час війни
Війна та військовий стан не скасував обов’язковий вид страхування автоцивільної відповідальності ОСЦПВ. Як це можна пояснити: • Кожен власник транспорту під час війни має підвищені ризики та потенційні причини фінансових збитків сімейних бюджетів • Страховики продовжують виплати під час війни. Ми написали це в окремій статті в нашому блозі сайту https://britishinsurance.com.ua/article/yak-ukrainski-strakhovi-kompanii-viplachuyut-vidshkoduvannya-klientam-pid-chas-vijni • Ми про це докладно писали, що за рекомендацією НБУ, страхові компанії спростили процедуру врегулювання ДТП та інших страхових випадків щодо всіх видів страхування. • НБУ, як регулятор страхового ринку, і надалі контролюватиме дії страхових компаній для збереження прав клієнтів. • Ми, як офіційний британський посередник, допоможемо вам у разі проблем зі страховою компанією. Тому вам і самим потрібно подумати про своєчасне продовження договору ОСЦПВ для власного захисту та зменшення потенційних збитків. Ми British Insurance https://britishinsurance.com.ua, як Британський сайт-агрегатор, забезпечимо вам надійність, швидкість та зручність порівняння та вибору умов страхування, та найголовніше вигідну ціну.
Читати статтю →
5 квітня, 13:20
Як українські страхові компанії виплачують відшкодування клієнтам під час війни
1. Організація виплат з ОСЦПВ Військовий стан та військові дії в Україні продовжуються, а страхові компанії продовжуватимуть відповідати за своїми зобов’язаннями за полісами ОСЦПВ. Це офіційно повідомило МТСБУ. Як регулятор, Національний банк України рекомендував страховикам спростити процедуру врегулювання страхових випадків та забезпечити пріоритет клієнтів: • Максимально використовувати електронні документи, копії необхідних документів у разі неможливості чи ускладнення можливості отримання оригіналів документів, інші засоби дистанційного врегулювання страхових випадків. • Страхові компанії та НБУ чітко заявили, що пріоритетом є дотримання зобов’язань перед клієнтами та збереження безперервності у роботі страхового бізнесу.
Читати статтю →
15 березня, 15:16