Новини від British Insurance

Як купити поліс автоцивілки в Україні найвигідніше і надійно в 2021 році під час «страхопаду» Свіжа та актуальна інформація на липень.
Розберемо теоретично і практично можливості на фінансовому ринку України з придбання найбільш дешевого поліса ОСЦПВ, але при цьому скомбінуєм дві умови, які ми вам радимо витримувати завжди. Ну і особливо зараз в період розпочавшогося страхопада, коли ряд страхових компаній самі здали свої ліцензії, а ще ряд мають призупипинені ліцензії регулятором -НБУ. Крім того, ще ряд страхових компаній підуть з ринку з двох основних причин: • не виконання нормативів платоспроможності, • непрозорої структури власності. І так ці 2 умови за нашою порадою: 1) пошук найдешевшого варіанту; 2) впевненість в надійності компанії, виконанні вимог за нормативами платоспроможності та розкриття структури власності.
Читати статтю →
13 липня, 18:20
Чи потрібно міняти поліс ОСАГО при зміні власника, при перереєстрації номерних знаків, при зміні прав.
Розберемо все по порядку. 1. Як необхідно вчинити при зміні власника? Згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів» при зміні власника застрахованого автотранспортного засобу поліс ОСЦПВ зберігає юридичну силу до закінчення терміну дії укладеного договору. І в разі відчуження авто зі страховкою, права і обов’язки страхувальника за автоцивілки переходять до особи, до якого перейшло право власності. Звідси можна зробити висновок, що новий власник автомобіля може користуватися чинним полісом автоцивілки, який був укладений колишнім власником. Тут важливо домовитися з продавцем авто про не розірвання договору ОСЦПВ - і тоді поліс залишається чинним.
Читати статтю →
13 липня, 18:12
Страховик та страхувальник - права і обов’язки
Страхування є таким же фінансовим інструментом, як, зокрема і банківська послуга з усіма наслідками, що випливають обов’язки та відповідальність сторін учасників процесу. Основна відмінність між ними, це один, тобто страховик, надає страхову послугу, в той час як страхувальник її набуває. Юридичне тлумачення страховика. Юридично: страховиками можуть виступати тільки юридичні особи, у формі акціонерних товариств, які мають ліцензію на здійснення страхової діяльності та є членами Моторно-транспортного (страхового) бюро України (МТСБУ). Можна сказати, продавець на страховому ринку. При цьому продавцем може бути тільки юридична особа яка має ліцензію, покупцем юридичні та фізичні особи незалежно від роду діяльності, місця проживання тощо.
Читати статтю →
19 червня, 00:18
Як купити поліс автоцивілки в Україні найвигідніше і надійно в 2021 році
Розберемо теоретично і практично можливості на фінансовому ринку України з придбання найбільш дешевого поліса ОСЦПВ, але при цьому скомбінуєм дві умови , які ми вам радимо витримувати завжди. Ну і особливо зараз в період розпочавшогося страхопада, коли ряд страхових компаній самі здали свої ліцензії, а ще ряд мають призупипинені ліцензії регулятором -НБУ. І так ці 2 умови: 1) пошук найдешевшого варіанту; 2) впевненість в надійності компанії, виконанні вимог за нормативами платоспроможності та розкриття структури власності.
Читати статтю →
8 червня, 22:00
Скільки коштує страховка на авто в 2021 році в Україні. Практичні поради
Автостраховка - це фінансовий захист господаря транспортного засобу як від "пригод" на шосе, так і захист його фінансового стану і його сім’ї. Адже в Україні за 4 місяці за статистикою патрульної поліції кількість ДТП зросла на 23% і склала 55791. Кількість ДТП з травмами і загиблими склало 5988 випадків. Ремонт реально «золотий» і ви часто не готові до подібних витрат (особливо, коли провини вашої не було, а учасник ДТП хоче відсудити у вас велику суму). Почитайте наші практичні та юридичні абсолютно конкретні поради в нашій статті на цю тему: «Ліміти виплат по ОСЦПВ в Україні в 2020 році. Поради вам з визначення збитків при ДТП »-https: //britishinsurance.com.ua/ru/article/limiti-viplat-po-ostspv-v-ukraini-v-2020-rotsi-poradi-vam-schodo-viznachennya-zbitku -pri-dtp. Але це допоможе якщо страховка у вас є. Тому застрахуйте ваш автомобіль в Україні за місцем реєстрації: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Біла Церква або Чугуїв.
Читати статтю →
7 червня, 17:05
Що робити якщо страхова компанія у якій ви купили поліс ОСЦПВ проблеми з ліцензією
Обов’язкове страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів на сьогоднішній день є найбільш масовим видом страховки, яку держава зобов’язала мати своїм громадянам і за її відсутність застосовується покарання у вигляді штрафних санкцій. У зв’язку з такою масовістю, а також соціальним характером ОСАГО все, що її стосується, від формування ціни до виплати відшкодування регулюється окремим однойменним законом. Саме в ньому закріплено, що цим видом страхування можуть займатися страхові компанії, які є членами Моторного (транспортного) страхового бюро України, діяльність якого також регламентується нормативними актами.
Читати статтю →
24 травня, 23:39