Зелена карта у Кременчуці

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Кременчуці на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Кременчуці онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Кременчуці?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Як купити «Зелену карту» для автомобіля у Кременчуці

Якщо вам потрібно їхати за кордон на автомобілі, вам обов'язково потрібно мати страховий поліс «Зелена карта», який є міжнародним сертифікатом та необхідний для поїздок до 48 країн світу, включаючи всі країни Європи. Але де можна купити цей поліс у Кременчуці?

Є кілька способів купити "Зелену карту" у Кременчуці. Ви можете постаратися знайти відділення страхової компанії та купити поліс вручну. Але в такому разі ви витратите багато часу на поїздку та на спілкування зі спеціалістами страхової компанії, та у вас буде лише один варіант вибору страховика, який може продати вам цей поліс. Крім того, із 128 страховиків в Україні лише 12 компаній можуть продавати «Зелену картку».

Найпростішим способом є сайт BritishInsurance, який надає пропозиції від різних страхових компаній, які продають цей поліс. Ви можете ознайомитися з цінами на пропозиції, вибрати найбільш вдалий варіант та оформити страховку, не виходячи з дому чи машини.

Які документи потрібні для покупки «Зеленої карти» у Кременчуці

Для придбання поліса вам потрібен закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та технічний паспорт автомобіля.

Вартість «Зеленої карти» у Кременчуці

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ви можете дізнатись поточну ціну на сайті Моторного бюро, яка може змінюватись в залежності від пропозицій страховиків на аукціонах. Сьогодні знижки заборонені.

На що звертати увагу при покупці «Зеленої картки»

Окрім ціни, при виборі страхової компанії для покупки «Зеленої картки» важливо звертати увагу на її імідж та репутацію на ринку, а також на якість послуг, що надаються. На сайті BritishInsurance можна знайти інформацію про страхові премії, що виплачуються, та ліміти відшкодування збитків, швидкості та надійності здійснення страхових виплат, а також оцінки діяльності компаній. Ці фактори можуть вплинути на вибір найбільш підходящої страхової компанії.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance