Зелена карта у Кривому Розі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Кривому Розі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Кривому Розі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Кривому Розі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Як купити "Зелену карту" у Кривому Розі: керівництво для автовласників

Якщо ви плануєте подорож за кордон на автомобілі та перебуваєте у Кривому Розі, вам необхідно мати страховий поліс "Зелена картка". Цей міжнародний сертифікат є обов'язковим при поїздках до 48 країн світу, включаючи всі країни Європи.

Ви можете купити страховий поліс у відділеннях страхових компаній, однак це займе час на поїздку, спілкування зі співробітником страховика та отримання пропозиції з єдиною ціною. Але є простіший спосіб - скористайтеся сайтом-агрегатором BritishInsurance, де представлені пропозиції страхових компаній, які мають право продавати "Зелену картку". Ви можете ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати відповідний варіант та оформити страховку не виходячи з дому чи машини.

Які документи потрібні для покупки "Зеленої карти" у Кривому Розі

Для покупки полісу вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Вартість "Зеленої карти" у Кривому Розі

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Однак, наразі аукціонів немає та знижки заборонені.

На що звертати увагу при покупці "Зеленої картки"

Крім ціни, при виборі страхового полісу "Зелена картка" у Кривому Розі, слід звернути увагу на імідж страхової компанії, її впевненість на ринку, кількість зібраних страхових премій, виплати відшкодувань та швидкість здійснення страхових виплат. Також варто звернути увагу на умови страхування, зазначені в полісі. Деякі страхові компанії можуть мати приховані умови, які можуть стати невигідними для клієнта. Тому важливо уважно ознайомитися з полісом та поставити питання представникам страхової компанії, якщо є якісь неясності.

Також перед вибором страхової компанії для оформлення поліса можна звернутися до відгуків інших клієнтів. Вони можуть поділитися своїм досвідом взаємодії зі страховою компанією та допомогти прийняти більш поінформоване рішення.

Зрештою, варто зазначити, що при виборі страхової компанії не варто обмежуватись лише ціною. Важливо вибирати надійну компанію, яка може гарантувати виплату відшкодувань у разі потреби.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance