Зелена карта у Львові

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Львові на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Львові онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Львові?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Де швидко купити "Зелену Карту" у Львові

"Зелена карта" у Львові, напевно, є найпопулярнішим страховим продуктом як у Львові та в області з огляду на близькість кордону та великої кількості автовласників, які їдуть до Європи на своєму автотранспорті.

Якщо раніше найпопулярнішим способом придбання полісів були невеликі приміщення на кордоні, в яких страхові агенти пропонували страховку, то тепер купити поліс "Зелена карта" простіше онлайн, не виходячи з машини.

Враховуючи рівень розвитку в Україні диджиталізації та онлайн продажів, а також наявності у більшості населення смартфонів та інших гаджетів, то найзручнішим, сучасним способом купівлі буде придбання поліса: страховка "Зелена карта" у Львові на сайті агрегатора BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua.

На якому представлені пропозиції страховиків, які мають право здійснювати "Зелену карту", а це лише 12 компаній із близько 128 діючих страховиків України.

Де краще купувати "Зелену карту" у Львові чи за кордоном

Під час поїздки за кордон краще придбати "Зелену карту" в Україні. Тому що, по-перше, це дешевше, по-друге, відсутність поліса може негативно позначиться при перевірці документів на кордоні. Оскільки бази прикордонної служби об'єднані із Централізованою базою даних Моторного (транспортного) страхового бюро України за реєстраційним номером автотранспорту одразу можна визначити, чи є вона чи ні. А її наявність є обов'язковою на території 48 країн учасників Міжнародної системи "Зелена карта", у тому числі всіх країн Європи. Так що якщо на кордоні, під час перевірки документів, у вас не спитали наявності "Зеленої карти" - це не означає, що можна було не купувати.

Які документи потрібні для придбання "Зеленої карти" у Львові

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля. Вирішіть собі правильно: зелена карта купити у Львові.

Зелена карта вартість у Львові

Стільки скільки й в інших містах України. Для того, щоб дізнатися про це, а також вибрати найбільш економний варіант необхідно зайти на сайт BritishInsurance. та ціна зеленої карти у Львові для вас вже буде відома за одну хвилину: тут вказано ціни, в залежності від терміну поїздки та країни.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance