Зелена карта у Івано-Франківську

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Івано-Франківську на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Івано-Франківську онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Івано-Франківську?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Як купити "Зелену карту" в Івано-Франківську

Водії, які вирушають за кордон на автомобілі з Івано-Франківська, мають пам'ятати про необхідність мати при собі страховий поліс "Зелена картка". Це міжнародний сертифікат, обов'язковий для поїздок до 48 країн світу, включаючи всі країни Європи.

Де купити "Зелену карту" в Івано-Франківську

Ви можете купити поліс в офісі страхової компанії, але це займе час на поїздку та спілкування зі співробітниками, а також ви можете отримати лише одну пропозицію з єдиною ціною. Зі 128 страхових компаній у регіоні, лише 12 можуть емітувати "Зелену карту". Зручніший спосіб - скористатися сайтом-агрегатором BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua. Тут представлені пропозиції кількох страхових компаній, які можуть продавати "Зелену карту", ви можете ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати найбільш вдалий варіант та оформити страховку, не виходячи з дому чи машини.

Які документи потрібні для покупки "Зеленої карти" в Івано-Франківську

Для купівлі поліса необхідні закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та технічний паспорт автомобіля.

Вартість "Зеленої карти" в Івано-Франківську

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ціну можна дізнатись на сайті Моторного бюро. Вона може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Проте зараз немає аукціонів та знижки заборонені.

Що слід враховувати при покупці "Зеленої картки"

На сайті BritishInsurance, крім цін, ви можете ознайомитися з інформацією про страхові компанії, що пропонують "Зелену карту" в Івано-Франківську. Тут ви можете побачити рейтинги надійності компаній, порівняти пропозиції та умови страхування.

Однією з переваг купівлі "Зеленої карти" через BritishInsurance є можливість обрати найбільш вигідний варіант страхування із пропозицій різних компаній. Вам не потрібно відвідувати офіси страхових компаній, щоб дізнатися про умови та ціни на поліс. Усі необхідні дані ви знайдете на сайті BritishInsurance, де вони представлені наочно та доступно. Усі процеси оформлення страховки можна здійснити віддалено, не виходячи з дому чи офісу.

Отже, якщо ви шукаєте надійний та вигідний варіант оформлення "Зеленої карти" в Івано-Франківську, зверніться до BritishInsurance. На сайті компанії ви знайдете корисну інформацію та зможете швидко оформити страховку, заощадивши час та гроші.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance