Зелена карта у Одесі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Одесі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Одесі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Одесі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Як купити "Зелену карту" в Одесі: онлайн-придбання, необхідні документи та вартість

Покупка "Зеленої карти" в Одесі є обов'язковою для всіх автовласників, які планують поїздку до країн Європи своїм транспортом. Якщо раніше придбати поліс можна було в невеликих приміщеннях на кордоні або в офісах страхових компаній, де пропонували послуги страховики, то найпростіше купити його онлайн, не виходячи з дому.

Де купити "Зелену карту" в Одесі

З урахуванням рівня розвитку цифрових технологій та онлайн-продажів в Україні, а також наявності у більшості населення смартфонів та інших гаджетів, найзручнішим та найсучаснішим способом є придбання поліса на сайті BritishInsurance. На цьому агрегаторі подано пропозиції страхових компаній, які мають право здійснювати видачу "Зеленої картки". В Україні таких компаній близько 128, але право видавати "Зелену карту" мають лише 12 із них.

Чому краще купити "Зелену карту" в Україні

Під час планування поїздки за кордон, купівля "Зеленої карти" в Україні є дешевшою опцією. Крім того, відсутність поліса може призвести до негативних наслідків під час перевірки документів на кордоні. Бази прикордонної служби об'єднані із Централізованою базою даних Моторного страхового бюро України за реєстраційним номером автотранспорту, тому можна легко визначити наявність "Зеленої картки". Її наявність є обов'язковою для пересування на території 48 країн-учасниць Міжнародної системи "Зелена карта", включаючи всі країни Європи.

Які документи потрібні для покупки полісу

Для придбання поліса необхідні закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків та техпаспорт автомобіля.

При виборі страхової компанії необхідно звернути увагу на її репутацію, досвід роботи, рівень обслуговування клієнтів, а також на умови страхування та тарифи. Перед укладенням договору страхування слід уважно ознайомитися з усіма його умовами та ухвалити рішення на основі власних потреб та можливостей.

Крім того, при настанні страхового випадку необхідно своєчасно повідомити про це страхову компанію та надати всі необхідні документи. В іншому випадку страхова компанія може відмовити у виплаті страхового відшкодування.

Загалом придбання страхового поліса є важливим кроком для захисту себе та своїх близьких від непередбачених витрат та проблем у разі виникнення страхового випадку. Тому слід підходити до вибору страхової компанії та умов страхування відповідально та уважно.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance