Зелена карта у Житомирі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Житомирі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Житомирі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Житомирі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Де купити "Зелену карту" у Житомирі

Якщо ви плануєте виїхати за кордон на автотранспорті з Житомира, то, крім необхідних документів, включаючи закордонний паспорт, вам також знадобиться страховий поліс "Зелена карта". Цей міжнародний сертифікат є обов'язковим при поїздках до 48 країн світу, у тому числі в усіх країнах Європи.

Ви можете придбати поліс, дотримуючись традиційного шляху та відвідавши відділення страхової компанії. Однак для цього потрібно витратити час та кошти на поїздку, спілкування зі співробітником страховика, а потім з'ясувати, яка компанія може надати вам найкращу пропозицію. Варто зазначити, що зі 128 страхових компаній лише 12 можуть оформити "Зелену карту".

З іншого боку, ви можете скористатися більш зручним та простим способом. Просто зайдіть на сайт-агрегатор BritishInsurance, не виходячи з дому чи машини. Тут ви знайдете пропозиції страхових компаній, які можуть оформити "Зелену карту", ознайомтесь із запропонованими цінами, оберіть найбільш вдалий варіант та зможете оформити страховку онлайн.

Які документи необхідні для покупки "Зеленої картки"

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Вартість "Зеленої карти" у Житомирі

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ви можете дізнатися її на сайті Моторного бюро та на нашому сайті. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Однак сьогодні аукціони не проводяться та знижки заборонені. Таким чином, вартість Зеленої картки залежить тільки від курсу євро до національної валюти та може змінюватись згодом.

Що потрібно враховувати при покупці Зеленої картки у Житомирі

При покупці страхового поліса важливо звернути увагу на кілька факторів. По-перше, ціну. Однак, крім ціни, необхідно враховувати імідж страхової компанії, наскільки вона почувається впевнено на ринку, скільки страхових премій вона збирає, скільки виплачує відшкодувань та наскільки швидко здійснює страхові виплати. Всю цю інформацію можна знайти на сайті BritishInsurance, де, крім пропозицій найнадійніших компаній, публікуються рейтинги страхових компаній. Також на багатьох сайтах компанії є можливість розрахувати вартість страховки онлайн та вибрати найбільш підходящий варіант.

Важливо розуміти, що вибір страхової компанії та страхового плану – це відповідальний крок, який може виявитися критично важливим у разі виникнення страхового випадку. Тому перед вибором варто ретельно вивчити всі умови та обмеження, а також дізнатися про історію компанії та її репутацію на ринку страхування.

Крім того, не варто забувати про те, що на вартість страховки може вплинути безліч факторів, таких як вік, стать, водій, місце проживання та інші. Тому для отримання більш точного розрахунку вартості страховки краще звернутися до фахівців або використовувати онлайн-калькулятори страхових компаній.

Загалом страхування автомобіля - це необхідність для кожного водія, яка може допомогти уникнути фінансових втрат у разі аварії або крадіжки машини. Тому варто підходити до вибору страхової компанії та страхового плану ретельно, враховуючи всі фактори, та не забуваючи про можливість отримання знижок та бонусів від страховика.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance