Зелена карта у Тернополі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Тернополі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Тернополі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Тернополі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Як купити "Зелену карту" у Тернополі: корисні поради для автовласників

Якщо ви збираєтеся вирушити за кордон на своєму автомобілі та знаходитесь у Тернополі, то крім обов'язкових документів, таких як закордонний паспорт, вам необхідно придбати страховий поліс "Зелена картка". Цей міжнародний сертифікат є обов'язковим під час поїздок до 48 країн світу, включаючи всі країни Європи.

Де купити "Зелену карту" у Тернополі

Ви можете придбати поліс "Зелена карта" у відділеннях страхових компаній, але це вимагатиме часу та спілкування зі співробітниками страхових компаній. Також, необхідно буде знайти компанію, яка може продати цей тип страховки, оскільки зі 128 страхових компаній лише 12 компаній мають право на її продаж. Натомість, можна скористатися послугами агрегатора страхових компаній, такого як BritishInsurance. На цьому сайті представлені пропозиції страхових компаній, які можуть продавати "Зелену карту", ви можете ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати найбільш підходящий варіант та оформити страховку не виходячи з дому чи машини.

Які документи потрібні для покупки

Для придбання поліса вам знадобиться мінімальний пакет документів, а саме - закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Вартість "Зеленої карти" у Тернополі

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ви можете її дізнатися на сайті Моторного бюро. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Але на даний момент таких пропозицій немає і знижки заборонені.

На що звернути увагу при покупці

Ціна "Зеленої карти" у Тернополі залежить від курсу євро до національної валюти та встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України. Вона може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Сьогодні знижки заборонені, тому важливо звертати увагу на додаткові послуги та переваги, які може запропонувати страхова компанія.

Крім ціни варто звернути увагу на репутацію та досвідченість страхової компанії. Важливо, щоб страховик міг надати необхідну підтримку у разі страхового випадку, тому важливо обирати компанію із гарною історією виплат. Крім того, варто враховувати швидкість обробки та виплати страхових випадків.

Тепер ви знаєте, як купити страховий поліс. Порівняйте пропозиції різних страхових компаній, виберіть найбільш вигідний варіант і захистіть себе та свій автомобіль у поїздці за кордон.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance