Зелена карта у Харкові

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Харкові на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Харкові онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Харкові?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Де швидко купити "Зелену Карту" у Харкові: найкращі способи

При організації поїздок за кордон автомобілем, кожен автовласник зобов'язаний мати "Зелену карту" - міжнародний страховий поліс, що покриває витрати на шкоду, заподіяну третім особам у разі ДТП. У Харкові, як й в інших регіонах України, купити такий поліс не складає особливих труднощів, проте, необхідно знати, де та як його придбати.

Придбання "Зеленої карти" у Харкові

Ви можете купити поліс «Зелена карта» у страхових компаніях Харкова, але це вимагатиме від вас часу та спілкування зі співробітником страхової компанії. Крім того, із 128 страховиків в Україні лише 12 можуть оформити «Зелену карту».

Найбільш зручний спосіб - зайти на сайт агрегатора BritishInsurance. На цьому сайті представлені пропозиції страхових компаній, які можуть продавати «Зелену карту», а також ви можете ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати найбільш вдалий варіант та оформити страховку, не виходячи з дому чи машини.

Ціна "Зеленої карти" у Харкові

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ви можете її дізнатися на сайті Моторного бюро. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків, але на даний момент їх немає та знижки заборонені.

Необхідні документи для придбання Green card

Для купівлі поліса необхідні такі документи: закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

На що звернути увагу при купівлі Green card

Окрім ціни, радимо звернути увагу на імідж страхової компанії, її репутацію на ринку та відгуки клієнтів. Також варто дізнатися, скільки компанія виплачує відшкодувань та як швидко здійснює страхові виплати. Всі ці дані можна знайти на агрегаторі BritishInsurance, де публікуються не лише пропозиції найнадійніших компаній, а й рейтинги їхньої діяльності.

Зрештою, варто звернути увагу на умови страхування, у тому числі на суму страхового відшкодування, період страхування, обмеження та виключення. Деякі компанії можуть запропонувати вигідніші умови страхування, але в той же час мати більш жорсткі обмеження та винятки, які можуть вплинути на рішення про покупку полісу.

Покупка «Зеленої картки» через BritishInsurance дозволить не тільки заощадити час та отримати найкращі умови страхування, а й гарантувати отримання міжнародного сертифікату, необхідного для безпечної поїздки на автомобілі за кордоном.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance