Зелена карта у Вінниці

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Вінниці на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Вінниці онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Вінниці?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Купити поліс "Зелена карта" у Вінниці

Якщо ви перебуваєте у Вінниці, їдете за кордон на автротанспорті, то окрім необхідних документів, таких як закордонний паспорт, обов'язково повині мати страховий поліс "Зелена карта". Це міжнародний сертифікат, який є обов'язковим під час поїздок у 48 країнах світу, у тому числі у всіх країнах Європи.

Де можна купити "Зелену карту" у Вінниці

Купити поліс можна по-старому, знайшовши відділення страхової компанії. Але для цього треба витратити час на поїздку, спілкування зі співробітником страховика, отримати пропозицію з єдиною ціною та повірити, що вона найкраща. І головне вгадати, що ця компанія може продати, як то кажуть: страховку зелена карта у Вінниці. При цьому зі 128 страховиків емітувати "Зелену картку" можуть лише 12 компаній.

Але є спосіб простіше. Не виходячи з дому чи машини зайти на сайт-агрегатор BritishInsurance https://britishinsurance.com.ua. На ньому представлені пропозиції страхових компаній, які можуть продавати "Зелену карту", ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати найкращий варіант та оформити страховку.

Які документи необхідні для покупки "Зеленої картки" у Вінниці

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

«Зелена карта» вартість у Вінниці

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Дізнатися про неї можна на сайті Моторного бюро. Вона може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків. Але сьогодні їх немає та знижки заборонені.

На що слід звертати увагу при покупці "Зеленої картки"

Ціна зеленої карти у Вінниці для вас стане ясна за хвилину після заходу на Британський сайт BritishInsurance. Крім ціни радимо звертати увагу й на імідж страхової компанії, наскільки вона почувається впевнено на ринку, скільки вона збирає страхових премій, скільки виплачує до стрічок відшкодувань, як швидко здійснює страхові виплати. Всі ці дані також можна знайти на агрегаторі BritishInsurance. Тут не лише публікують пропозиції найнадійніших компаній, а й публікують рейтинги їхньої діяльності.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance