Зелена карта у Хмельницькому

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Хмельницькому на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Хмельницькому онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Хмельницькому?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Де купити "Зелену карту" для автомобіля у Хмельницькому

Якщо вам потрібно виїхати за кордон на автомобілі, то, крім закордонного паспорта, вам необхідно буде придбати страховий поліс "Зелена карта". Це міжнародний сертифікат, обов'язковий для подорожей до 48 країн світу, включаючи всі європейські країни.

Придбання "Зеленої карти" у Хмельницькому

Класичний варіант - це відвідування відділень страхових компаній, але при цьому ви витрачаєте час на дорогу, спілкування зі співробітниками страхових компаній та купівлю єдиної пропозиції. Крім того, із 128 страхових компаній, які надають страховку "Зелена картка" в Україні, лише 12 компаній можуть її оформити.

Існує більш зручний та швидкий спосіб - відвідати сайт-агрегатор BritishInsurance, який пропонує різні варіанти від різних страхових компаній, що надають страховку "Зелена картка". Ви можете ознайомитися із запропонованими цінами, вибрати відповідний варіант та оформити страховку, не виходячи з дому чи машини.

Документи, необхідні для придбання страхового полісу Green card

Для купівлі страховки вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Вартість "Зеленої карти" у Хмельницькому

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Щоб дізнатися про поточну ціну, ви можете відвідати сайт Моторного бюро. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страхових компаній, але на даний момент їх немає, та знижки заборонені.

Що потрібно враховувати при покупці полісу

По-перше, ціна. Ціна на міжнародний сертифікат встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. На сайті Моторного бюро можна дізнатися про поточну вартість. Важливо відзначити, що ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків.

Проте, окрім ціни, варто звертати увагу та на імідж страхової компанії. На сайті BritishInsurance представлені пропозиції страхових компаній, які можуть продавати "Зелену карту", а також дані про страхову компанію, такі як рейтинги їх діяльності, скільки вона збирає страхові премії та як швидко здійснює страхові виплати.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance