Зелена карта у Запоріжжі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Запоріжжі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Запоріжжі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Запоріжжі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Зелена карта Запоріжжя: де та як купити

Якщо ви плануєте подорож за кордон на автотранспорті із Запоріжжя, то крім закордонного паспорта вам також знадобиться страховий поліс «Зелена карта». Цей міжнародний сертифікат є обов'язковим для поїздок до 48 країн світу, включаючи всі європейські країни.

Де купити «Зелену карту» у Запоріжжі

Традиційно ви можете купити поліс, звернувшись до відділення страхової компанії. Однак, для цього вам знадобиться витратити час на поїздку, спілкування зі страховиком, отримання єдиної пропозиції та надію на кращу ціну. Крім того, лише 12 зі 128 страхових компаній у Запоріжжі можуть надати вам «Зелену карту».

Простіший спосіб - зайти на сайт-агрегатор BritishInsurance, не виходячи з дому чи машини. Тут представлені пропозиції кількох страхових компаній, які можуть надати «Зелену картку». Ви можете ознайомитися з цінами, вибрати відповідний варіант та оформити страховку онлайн.

Які документи необхідні для покупки Зеленої картки

Для покупки полісу вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Вартість «Зеленої карти» у Запоріжжі

Ціна міжнародного сертифікату встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Ви можете її дізнатися на сайті Моторного бюро. Ціна може змінюватись в залежності від аукціонних пропозицій страховиків, але в даний час вони відсутні, а знижки заборонені.

На що звернути увагу при покупці «Зеленої карти» у Запоріжжі

Окрім ціни, рекомендується звернути увагу на репутацію страхової компанії та її діяльність на ринку страхування. На сайті BritishInsurance можна знайти інформацію про рейтинги компаній, кількість виплачених відшкодувань та швидкість здійснення страхових виплат. Ці дані можуть допомогти зробити правильний вибір страхової компанії для придбання страхового полісу.

Наявність додаткових опцій

Деякі страхові компанії пропонують додаткові опції при покупці полісу, такі як страхування від нещасних випадків, відповідальності перед третіми особами тощо. Ці налаштування можуть бути корисними для тих, хто часто їздить за кордон на автотранспорті. На сайті BritishInsurance можна ознайомитися з пропозиціями страхових компаній та вибрати найбільш підходящий варіант.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance