Зелена карта у Сумах

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Сумах на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Сумах онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Сумах?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Де та як купити Зелену карту в Сумах: посібник для автовласників

Як й в багатьох інших регіонах України, у Сумах Зелена карта є одним із найпопулярніших страхових продуктів, особливо серед автовласників, які планують їздити до Європи на своїх автомобілях. Раніше, щоб придбати поліс, необхідно було відвідати невеликі приміщення на кордоні, або офіси страхових компаній, де страхові агенти пропонували страховку. Однак зараз купити поліс Зелена карта у Сумах можна набагато простіше, не виходячи з машини чи будинку, через інтернет-агрегатори.

З урахуванням розвитку цифрових технологій в Україні та можливості онлайн-продажів, придбання поліса Зелена карта на сайті агрегатора BritishInsurance є найзручнішим та найсучаснішим способом. На сайті представлені пропозиції страхових компаній, які мають право здійснювати продаж полісів Зелена картка. Варто зазначити, що в Україні близько 128 страхових компаній, але лише 12 із них мають право на продаж полісів Зелена карта.

Чому краще купити Зелену карту у Сумах

Під час поїздки за кордон краще придбати Зелену карту в Україні, оскільки це дешевше, а відсутність поліса може призвести до негативних наслідків під час перевірки документів на кордоні. Адже наявність Зеленої картки є обов'язковою на території 48 країн-учасниць Міжнародної системи "Зелена карта", включаючи всі країни Європи. Не варто сподіватися, що під час перевірки документів на кордоні вас не попросять пред'явити Зелену картку, тому її купівля є обов'язковою.

Які документи потрібні для придбання Зеленої картки у Сумах

Для придбання поліса необхідні закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Важливо вибрати надійну страхову компанію, яка має гарну репутацію на ринку, збирає страхові премії та швидко здійснює страхові виплати. При виборі страхової компанії можна використовувати агрегатор BritishInsurance, який публікує не лише пропозиції найнадійніших компаній, а й рейтинги їхньої діяльності.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance