Зелена карта у Полтаві

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти у Полтаві на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти у Полтаві онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту у Полтаві?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Де швидко купити "Зелену карту" у Полтаві

У Полтаві, як і в більшості регіонів України, "Зелена карта" є одним із найпопулярніших страхових продуктів, особливо серед автовласників, які подорожують своїм автотранспортом за кордон. Раніше найпоширенішим способом придбання полісів були невеликі приміщення на кордоні або офіси страхових компаній, але тепер існує більш простий та зручний спосіб - онлайн-придбання "Зеленої картки".

Найзручнішим та найсучаснішим способом придбання "Зеленої картки" у Полтаві є її придбання на сайті агрегатора BritishInsurance, на якому представлені пропозиції страховиків, які мають право здійснювати продаж "Зеленої картки". Варто зазначити, що лише 12 компаній із близько 128 діючих страховиків України мають це право.

Чому краще купити "Зелену карту" в Україні

Якщо ви збираєтеся їхати за кордон автомобілем, то краще купити "Зелену карту" в Україні, тому що це дешевше, а також відсутність поліса може негативно позначитися при перевірці документів на кордоні. Обов'язкова наявність "Зеленої картки" на території 48 країн-учасниць Міжнародної системи "Зелена картка", у тому числі в усіх країнах Європи, робить її купівлю необхідною.

Які документи потрібні для придбання

Для придбання поліса "Зелена карта" у Полтаві вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

На що слід звернути увагу при покупці "Зеленої картки"

Крім ціни Зеленої карти в Полтаві слід звернути увагу на імідж страхової компанії, репутацію на ринку, умови страхування, покриття та можливості щодо оформлення страхового полісу.

Зрештою, не забувайте, що Зелена карта є обов'язковим документом при перетині кордону в деяких країнах, і її відсутність може призвести до штрафів або інших неприємностей. Тому не забудьте взяти її з собою на поїздку і переконайтеся, що вона завжди знаходиться разом із документами вашого автомобіля.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance