Автоцивілка у Львові - купуйте поліс онлайн

Не просто страховка на машину у Львові, а повний супровід від Британської компанії

Розрахувати ціну автоцивілки у Львові: ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати ціну автоцивілки у Львові: ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати тут вартість ОСЦПВ та ДЦВ

За держ. номером
За параметрами авто

Cтрахові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності

не використовуйте поле, якщо авто тільки зареєстроване
Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги

до 21% знижка

Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги
Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги

до 21% знижка

Авто на єврономерах
Є ліцензія таксі
У мене є пільги
1
Розрахуйте вартість страхування авто у Львові на онлайн-калькуляторі
2
Сплатіть автоцивілку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Страховка на авто у Львові - чому варто оформити онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Страховка авто у Львові без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки. Ваш поліс зберігається в базі МТСБУ

Як придбати автостраховку у Львові?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Вказати параметри та обрати прийнятний для Вас варіант
2 Заповнюєте персональні дані для замовлення ОСЦПВ
3 Перевірте введену інформацію та ціну страховки на авто у Львові
4 Оберіть зручний для Вас спосіб та оплатіть онлайн
Отримайте Ваш поліс ОСЦПВ на електронну пошту

Ціна ОСЦПВ для легкових авто в інших містах

показати всі

Нагадати про закінчення поліса?

Заповніть дані в формі нижче і ми заздалегідь нагадаємо Вам про закінчення поліса,
а також запропонуємо вигідні умови по продовженню

Страховка автомобіля у Львові-навіщо потрібна?

Львів місто-історія, місто легенда, місто - музеїв і парків, затишних ресторанчиків, місто-туристів і мандрівників. Про це прекрасне місто можна говорити дуже багато. Але якщо для туристів це можливість отримати масу приємних вражень, то для жителів міста - повсякденна буденність з рішенням проблем і врегулюванням непередбачених ситуацій, наприклад таких як ДТП і з нещасним випадком. І поки багато туристів захоплюються затишними, вузькими вулицями центру міста, багато городян намагаються об'їжджати їх стороною. Адже шанс потрапити тут в аварію досить великий враховуючи бажання припаркувати машину, там де вона стоятиме, не може або автотуристів, які в останній момент різко змінюють маршрут.

Так тільки в лютому 2021 року кількість ДТП у Львівській області збільшилася на 18% і велика частина з них сталася у Львові. За даними патрульної поліції поширеними видами аварій в місті є зіткнення, на які припадає 54,91% від усіх ДТП, близько 20% -це наїзд на транспортний засіб, 14% наїзд на перешкоду. Одна третина людей гинуть при наїзді на пішоходів, ще стільки ж при зіткненні транспортних засобів.

Одним із способів не боятися стати частиною цієї статистики, вірніше бути впевненим, що матеріальне питання в разі потрапляння в ДТП буде вирішене не за ваш бюджет, це мати поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності або автостраховку страхової компанії, яка оперативно вирішить проблему і здійснить виплату потерпілому. Так роблять у всьому світі. Як же краще купити страховку у Львові.

Як купити страховку на авто

Але, як знайти надійного страховика. Є два перевірених способи. Перший-самостійний пошук: зайти в інтернет вбити в пошуковик: купити ОСЦПВ у Львові або ціна страховки на авто в Львові і вивчати спочатку хто з страховиків надає цю послугу. Відвідати сайти найбільш вподобаних, знайти в їх лабіринтах показники діяльності компанії, щоб дізнатися чи є гроші на виплати з автострахування, який у неї рейтинг, почитати масу відгуків і в кінці заплутавшись взяти навмання.

Але є і другий спосіб зайти на британський сайт - агрегатор Britishinsurace. через калькулятор автострахування і вибрати компанію, тільки орієнтуючись на ціни на страховий поліс "автоцивілки у Львові", оскільки весь вищевказаний пошук за вас вже зробили фахівці, які давно працюють на ринку і знають які компанії можна пропонувати клієнтові. І при цьому, за це платити не треба. Оплата проводиться тільки за поліс ОСЦПВ зі знижкою, який можна вибрати, оплатити і придбати на порталі швидко, надійно з гарантією. Залишиться тільки за кілька хвилин отримати поліс на e-mail, отримавши відразу підтвердження від Моторного бюро про дійсність страховки з бази МТСБУ.

Автцивілка онлайн

Як же собі зробити страховку на авто, що б бути спокійним. Ми розробили спеціальну методику і обов'язково рахуаємо раз в квартал надійність страхових компаній, на підставі офіційної квартальної звітності Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ) і продаємо поліса тих компаній, які:

  • мають рівень скарг менше 2%,
  • частки вимог, врегульованих в термін до 60 днів і до 90 днів, у яких близькі або вище середньої величини по ринку за минулий квартал.

Електронний поліс після вашої оплати формується в форматі PDF в електронному вигляді і юридично він рівносильний полісу паперовому.

Ціна страховки на авто в Львові. Як же розрахувати страховку? Вартість поліса залежить від ряду факторів і це описано в окремій статті в нашому блозі і фейсбуці. Вам нічого робити не потрібно - все вже визначено. Мінімальна ціна ОСАГО у Львові при франшизі в 2500 грн. і обсязі двигуна до 1600 куб. см. становить 727 грн. зі знижкою.

Як говориться - час гроші, завдяки Britishinsurace - ви заощадите і те й інше. Гарної дороги….