Заповніть дані в формі нижче і ми заздалегідь нагадаємо Вам про закінчення поліса,
а також запропонуємо вигідні умови по продовженню
За оцінками Моторного (транспортного) страхового бюро України карантин, оголошений в Україні, щоб уникнути поширення COVID-19, не вплинув на укладення нових договорів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) або їх пролонгації. Основна причина полягає в тому, що цей вид автострахування є обов'язковим і ніякі форс-мажорні обставини не є підставою автолюбителю або будь-якому автовласникові їздити без автоцивілки. Карантин нічого не змінив і відповідно до закону про обов'язкове страхування авто відповідальності, справжній поліс ОСАГО повинен бути у всіх власників авто. Автоцивілка онлайн - це простий та швидкий спосіб уникнути штрафу та зберегти ваше майно у випадку зупинки.
Згідно з Державною службою статистики, автовласників в Україні не так вже й мало. Автомобільна транспортна система країни налічує понад 9,2 млн. транспортних засобів, у тому числі: 6,9 млн. легкових автомобілів, 250 тис. автобусів, 1,3 млн. вантажних автомобілів та понад 840 тис. одиниць мототранспорту. Отже, страховка повинна бути в кожного з них.
Але все ж карантин позначився і на цьому виді страхування. За даними Моторного бюро останнім часом швидкими темпами збільшується кількість бажаючих купити електронний поліс автоцивілки. Якщо за підсумками минулого року їх було 15% від загального обсягу укладених договорів, то на початку цього електронна автоцивілка зросла майже вдвічи. У 1 кварталі 2020 року частка електронних договорів ОСЦПВ, тобто е-ОСЦПВ у загальній кількості укладених за цей період договорів страхування наблизилася до позначки в 30%. Лише у квітні 2020 року страхувальники купили рекордну кількість електронних автоцивілок за місяць - 250 тис. шт. У квітні 2020 показник кількості електронних договорів ОСЦПВ перевищив 2 млн. шт. е-полісів з лютого 2018 року, тобто з моменту запуску електронної автоцивілки. За прогнозами учасників ринку, ця тенденція буде продовжуватися і далі.
Оформити електронний поліс ОСАГО в Україні на свій автомобіль можна як на сайті страховика, так і на сайтах-агрегаторах, як цей. Причому в нашому варіанті автовласник не має втрачати час, заходячи на кожен сайт вивчати цінові пропозиції компаній та шукати "де найдешевша автоцивілка", а можна все побачити відразу, відсортувати за вартістю та обрати собі страховий поліс. І головне - бути впевненим у надійності страховика та достовірності полісу, а також що ви маєте всі необходні для оформлення документи. Ми зробили експертну роботу за Вас, відібравши надійних в цьому періоді страховиків, які мають комплекс розрахункових показників, що характеризують швидкість виплат компенсацій, рівень офіційних скарг на хорошому рівні. Але найголовніше – якщо раптом страхова компанія - страховик без достатніх на те причин відмовить Вам виплатити компенсацію при страховому випадку (ви - потерпілий) – ми будемо захищати Вас офіційно. Цим і пояснюється такий підвищений попит на електронну автоцивілку - обов'язкову страховку для вашого авто.
Ціна автоцивілки дуже просто визначається за допомогою нашого онлайн калькулятора ОСЦПВ:
Карантин буде сприяти розвитку електронних послуг - сьогодні наявність полісу можна перевірити у додатку "Дія". Він мимоволі став суттєвим поштовхом у розумінні різних верств населення, що отримати електронний поліс ОСЦПВ через інтернет це зручно - не треба виходити з дому, швидко - не витрачаєш багато часу використовуючи калькулятор ОСЦПВ онлайн. Також можна заощадити на автоцивілці завдяки додатковим факторам. Всі професійні агрегатори, як British Insurance продумані до дрібниць, ефективно – отримуєш якісну послугу, та надійно – здійснюєш оплату по захищеному каналу з допомогою однієї з двох платіжних систем. Доставка е–полісу на Вашу електронну пошту буде зроблена за кілька хвилин. Електронна автоцивілка онлайн - це швидко, зручно та надійно.
"Технології дають можливість робити великі речі. Ви повинні бути оптимістично налаштовані щодо того, що технологія може зробити в руках людини" – зазначав Сатья Наделла, головний виконавчий директор корпорації Microsoft.