Туристична страховка для Безвіза

Не просто страховка, а повний супровід від Британської компанії

Розрахувати вартість туристичного полісу для Безвіза

Розрахувати вартість туристичного полісу для Безвіза

Розрахувати тут вартість туристичного полісу

Програма на рік
Додаткові параметри
1
Розрахуйте вартість туристичного полісу для Безвіза на онлайн-калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення туристичного полісу для Безвіза онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки

Як придбати Туристичну страховку для Безвіза?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Вказати параметри та обрати прийнятний для Вас варіант
2 Заповнюєте персональні дані для замовлення Туристичної страховки
3 Перевірте введену інформацію та вартість обраного полісу
4 Оберіть зручний для Вас спосіб та оплатіть онлайн
Отримайте Ваш поліс туристичної страховки на електронну пошту

Новини ринку страхування від British Insurance

Подальше скорочення страховиків та зростання страхових платежів за результатами підвищення тарифів ОСПЦВ
Продолжение сокращения 4 страховщиков за последний месяц Интерфакс после НБУ 23 августа сразу же сообщил об аннулировании лицензий и исключении из Государственного реестра финансовых учреждений страховщиков ОДО "СК "Астрамед", АО "СК "ИНГО Жизнь", ОДО "СК "Варто" (все Киев) и ЧАО "АСК "Днистер" (Львов)
Читати статтю →
Основні головні новини страхового ринку та страховиків в останні 2 тижні
Підвищено ціни вартості полісів "Зеленої карти", низка страховиків позбавлена ліцензій і деякі компанії покращили швидкість врегулювання ОСЦПВ. НБУ два тижні тому анулював ліцензії на провадження діяльності зі страхування та виключив із Державного реєстру фінансових установ п’ять страховиків.
Читати статтю →
Про дві з найкращих компаній у страховому ринку з Інтерфаксу – Україна
Кількість страхових компаній України у червні 2024 року скоротилася на п’ять і станом на кінець місяця на ринку працюють 78 ризикових страховиків, 12 спеціалізуються на страхуванні життя. Страховики – члени Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) у січні-червні 2024 року уклали майже 3,7 млн. договорів автоцивілки (обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів – ОСЦПВ), що на 2,64% більше , ніж за перше півріччя 2023 року Згідно з оприлюдненими на сайті МТСБУ даними, в електронній формі укладено 2,746 млн. договорів (+15,8%).
Читати статтю →

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Популярні питання про туристичні страховки

Скільки часу займає оформлення поліса туристичної страховки для Безвізу?

Завдяки онлайн-оформленню поліса на сайті страхового агрегатора British Insurance, процес займає 5-15 хвилин.
Це в рази швидше, ніж похід в офіс страхової компанії або очікування документів поштою після дзвінка.
Заповнивши заявку, сплативши карткою обрану страховку, ви одразу отримаєте електронкою готовий поліс із печатками та підписами. Більше нікуди йти не потрібно!
 

Чим електронний поліс турстраховки для Безвізу відрізняється від паперового?

Електронний і паперовий поліс мають однакову юридичну силу. Відмінності лише у формі надання документа: електронний поліс надсилається на пошту у форматі PDF, а паперовий поліс видається в офісі страховика.
Головне, щоб у документі були печатки, підписи, номер, персональні дані - тоді обидва варіанти дійсні.
 

Як перевірити туристичну страховку для Безвізу?

Щоб перевірити справжність поліса туристичного медичного страхування для поїздки по безвізу в Європу, достатньо: Зателефонувати до страхової компанії за вказаним на полісі номером, назвати свої дані та номер поліса, і фахівець підтвердить, що поліс справжній і дійсний.
Також справжність можна перевірити на офіційному сайті страхової компанії за допомогою спеціального сервісу.
 

Що означає пункт "Активний відпочинок" при оформленні турстраховки для Безвізу і для чого він потрібен?

Цей пункт означає, що страховий захист поширюватиметься на заняття активними видами відпочинку і спорту під час поїздки. До них належать: Гірські лижі, сноуборд, Підводне плавання, Рафтинг, віндсерфінг, Верхова їзда та інші.
Цей пункт варто включати, якщо ви плануєте займатися чимось більш екстремальним, ніж просто екскурсійний туризм. Це підвищить імовірність виплати страхового відшкодування в разі отримання травми.
 

Електронний поліс туристичного страхування для Безвізу обов’язково друкувати?

Ні, роздруківка не обов'язкова. Головне - мати при собі електронну версію документа і пред'явити її на кордоні або під час звернення по медичну допомогу. Її юридична сила така сама, як у паперового поліса.

Чи покриває туристична страховка для Безвізу лікування в разі захворювання ководом під час поїздки за кордон?

Так, але тільки якщо під час купівлі поліса було обрано програму страхування з покриттям COVID-19. Така страховка включає тестування, амбулаторне та стаціонарне лікування коронавірусу, а також продовження перебування за кордоном за медпоказаннями.
Стандартні програми не покривають захворювання на ковід, тільки невідкладну допомогу.
 

Що таке франшиза в туристичній страховці для Безвізу?

Франшиза - це сума, яку турист оплачує самостійно в разі настання страхового випадку. Решту витрат на лікування покриває страхова компанія.
Буває умовна і безумовна франшиза. За безумовної доведеться заплатити в будь-якому разі звернення по медичну допомогу. Що вища франшиза, то дешевший поліс.
 

Від чого залежить ціна туристичної страховки для Безвізу?

Вартість поліса туристичного медичного страхування для поїздки за шенгенським безвізом залежить від таких основних чинників: тривалості запланованої поїздки, віку туриста, обраної програми страхування, розміру страхової суми, наявності франшизи та її розміру, країн відвідування (уся Шенгенська зона чи окремі країни), стану здоров'я туриста.
Що вищий вік людини і серйозніші хронічні захворювання, то дорожче обійдеться страховка.
 

Мета оформлення туристичної страховки для Безвізу

Отримання шенгенської візи в спрощеному режимі - це чудова можливість заощадити час і гроші під час поїздки до Європи. Однак наявність медичної страховки є обов'язковою умовою для в'їзду за безвізовою програмою.

Основна мета оформлення туристичного поліса для шенгенської безвізи - забезпечити себе надійним медичним захистом на весь період перебування за кордоном. Адже в разі раптової хвороби, травми або нещасного випадку в поїздці, всі витрати на лікування та репатріацію можна буде відшкодувати за полісом страхової компанії.

Завдяки наявності туристичної страховки мандрівник почувається захищеним і може спокійно насолоджуватися відпочинком, не побоюючись можливих форс-мажорів. До того ж, страховий поліс убезпечить від великих непередбачених витрат на медичні послуги за кордоном, які можуть сягати десятків тисяч євро.

Таким чином, основні цілі оформлення туристичної страховки для безвізової поїздки в Європу:

  1. Отримання шенгенської візи за спрощеною схемою
  2. Забезпечення надійного медзахисту за кордоном
  3. Відшкодування витрат на лікування та репатріацію
  4. Почуття захищеності та спокою в подорожі
  5. Економія на великих непередбачених витратах на медпослуги

Під час вибору страхової компанії варто звернути увагу на різні умови програм, ліміти покриття, а також наявність цілодобової підтримки. Вигідну пропозицію для оформлення поліса туристичного страхування для безвізової поїздки надає компанія British Insurance.

Переваги придбання турстраховки для Безвізу онлайн

Зручним варіантом для швидкого оформлення туристичної страховки перед поїздкою за безвізовою шенгенською програмою є купівля поліса в режимі онлайн на сайті страхового агрегатора. Це має цілу низку переваг.

По-перше, під час вибору страховки на сайті British Insurance можна миттєво порівняти пропозиції від провідних страховиків, ціни та умови страхування. Це дає змогу підібрати оптимальний варіант поліса, що найповніше відповідає вашим потребам.

По-друге, процедура оформлення туристичної страховки для безвізу онлайн займає всього кілька хвилин. Достатньо заповнити заявку, вибрати вподобану програму страхування, ввести дані закордонного паспорта та оплатити поліс за допомогою банківської картки прямо на сайті. Ніяких візитів до офісу страхової компанії або довгого очікування документів поштою!

По-третє, під час купівлі туристичної страховки для безвізу на British Insurance діють вигідні знижки та бонуси. Наприклад, для постійних клієнтів передбачена накопичувальна система, що дає змогу отримувати солідні разові знижки на чергові поліси.

Крім того, на сайті страхового агрегатора British Insurance регулярно проводяться спеціальні акції з наданням купонів на знижку при оформленні туристичної страховки онлайн. Такі вигідні пропозиції допоможуть додатково заощадити на купівлі поліса для поїздки за шенгенською безвізою.

Ну і нарешті, оформивши страховку для безвізу на British Insurance, мандрівник отримує повний супровід з усіх питань, що виникають під час поїздки. Цілодобова підтримка клієнтів, допомога в організації медичної допомоги, консультації щодо врегулювання збитків - все це також входить до сервісу обслуговування клієнтів компанії.

Таким чином, основні переваги online-оформлення туристичної страховки для безвізової поїздки в Європу на British Insurance:

  1. Миттєве порівняння цін та умов від провідних страховиків
  2. Швидка процедура оформлення поліса за кілька хвилин
  3. Вигідні знижки та бонуси для клієнтів компанії
  4. Повний супровід і підтримка на всьому протязі оформлення страхового поліса

Які бувають види туристичної страховки для Безвізу

Страхові компанії пропонують туристам, які подорожують за програмою "безвіз", два основні види полісів туристичного медичного страхування: стандартний і з покриттям ризику захворювання на COVID-19. Давайте розберемося, чим вони відрізняються.

Стандартна туристична страховка для безвізу

Вона покриває такі ризики як:

  • Раптове захворювання або загострення хронічної недуги
  • Нещасний випадок або травма
  • Екстрена госпіталізація
  • Невідкладне амбулаторне лікування
  • Репатріація тіла в разі смерті

Такий поліс підходить туристам, які вже перехворіли на COVID-19 або зробили щеплення. Стандартний поліс дешевший, ніж поліс із покриттям коронавірусу.

Туристична страховка для безвізу з покриттям COVID-19

Цей поліс на додаток до стандартних ризиків покриває:

  • Лікування від коронавірусної інфекції в разі захворювання в поїздці
  • Продовження терміну перебування за кордоном у разі неможливості повернутися додому вчасно через ковід
  • Репатріацію в разі COVID-19

Така страховка рекомендується туристам, які не хворіли раніше на ковід і не щеплені, а також категоріям громадян, які мають хронічні захворювання.

Докладніше ознайомитися з видами турполісів для безвізу, уточнити їхню вартість та умови можна на сайті страхового агрегатора British Insurance. Тут представлено широкий вибір програм страхування від перевірених компаній.

Як працює туристична страховка для Безвізу

Розглянемо на прикладі, як працює туристична страховка для поїздки в Європу за безвізовою програмою.

Отже, ви оформили на сайті British Insurance поліс туристичного медичного страхування для своєї поїздки в Шенген. Що далі?

У разі, якщо вам раптом стане погано або станеться нещасний випадок під час перебування в Європі, вам варто негайно зателефонувати до сервісного центру вашої страхової компанії. Його номер вказано в полісі.

Співробітники центру поставлять вам запитання про те, що трапилося, місцезнаходження, самопочуття. Потім вони організують надання необхідної медичної допомоги, sei це консультація лікаря, виклик швидкої, госпіталізація або проведення операції.

Витрати на лікування будуть оплачені страховою компанією безпосередньо медустанові відповідно до лімітів вашого поліса.

Якщо ж вам знадобиться екстрене транспортування на батьківщину, страховик також візьме організацію на себе.

Таким чином відбувається врегулювання страхових випадків за наявності поліса туристичного медстрахування. А завдяки допомозі сервісної компанії та цілодобовій підтримці цей процес максимально спрощується для туриста.

Що покриває турстраховка для Безвізу

Розглянемо основні ризики, що покриваються стандартним полісом туристичного медичного страхування для поїздки за шенгенським безвізом:

  • Екстрена медична допомога в разі раптового захворювання або нещасного випадку. Включає виклик лікаря, госпіталізацію, операцію, інтенсивну терапію, ліки тощо.
  • Невідкладне амбулаторне лікування. Покриває консультації та процедури, які не потребують екстреної госпіталізації.
  • Стоматологічна допомога. Включає лікування гострого зубного болю і пломбування.
  • Медичне транспортування. Організація трансферу до медзакладу або репатріації на батьківщину.
  • Повернення тіла в разі смерті. Перевезення останків або поховання/кремація за кордоном.
  • Скасування та перерва поїздки за медпоказаннями
  • Допомога при викраденні документів
  • Та інші витрати

Подробиці залежать від конкретної програми страхування та страхової компанії.

Що впливає на вартість турстраховки для Безвізу

Серед основних факторів, що впливають на ціну поліса туристичного медстрахування для безвізової поїздки можна виділити:

  • Вік туриста. Чим старша людина, тим вищі ризики і вартість
  • Тривалість поїздки. Від кількості днів залежить ціна поліса
  • Географія подорожі. Дорожча страховка для відвідування всієї Шенгенської зони
  • Обрана програма страхування. Розмір страхової суми та покриття доприсків
  • Наявність франшизи. Чим вища безумовна франшиза, тим дешевший поліс
  • Стан здоров'я. Хронічні захворювання підвищують вартість

Уточнити точну ціну з урахуванням усіх параметрів можна під час розрахунку страховки на сайті агрегатора British Insurance. Тут представлено багато варіантів полісів для будь-якого бюджету мандрівника.

Як використовувати електронний поліс туристичного страхування для Безвізу?

Під час оформлення туристичної страховки для безвізової поїздки до країн Шенгенської зони на сайті компанії British Insurance клієнт отримує на електронну пошту поліс у вигляді PDF-документа. Як ним правильно скористатися?

По-перше, роздрукуйте документ або збережіть його на смартфон/планшет. Електронна версія поліса прирівнюється до оригіналу.

По-друге, майте страховку при собі в поїздці. Прикордонники або поліція можуть попросити пред'явити документ, що підтверджує наявність медичного страхування.

По-третє, якщо вам знадобиться медична допомога, повідомте в медустанові або сервісній компанії номер вашого електронного поліса, прізвище та інші дані.

По-четверте, після повернення ви можете подати документи на відшкодування витрат - достатньо надіслати скан-копію всіх рахунків разом із копією електронного поліса.

Таким чином, електронний поліс туристичного страхування для безвізу має таку ж юридичну силу, як і звичайний паперовий поліс. Головне - не забути його роздрукувати і взяти з собою в поїздку.

Як користуватися медичним захистом у подорожі

Що робити, якщо ви захворіли або отримали травму, перебуваючи в туристичній поїздці за безвізовою програмою в Європі? Скористайтеся своїм полісом медичного страхування!

Перш за все, зв'яжіться із сервісною службою вашої страхової компанії за вказаним у полісі телефоном.

Оператор з'ясує подробиці події, ваше місце розташування і самопочуття.

Потім вам дадуть рекомендації: виклик швидкої допомоги, візит до лікаря, госпіталізація.

Також повідомлять контакти найближчих клінік із договірної мережі цього страховика.

При зверненні до медустанови пред'явіть паспорт і документ страхування (роздруківку/екран поліса).

Усі рахунки за лікування будуть оплачені безпосередньо страховою компанією.

За необхідності швидкого транспортування додому страховик організовує його.

Так відбувається врегулювання медичних витрат за полісом туристичної страховки для безвізу.

Порядок звернення за медичною допомогою для Безвізу

Куди звертатися туристу в разі раптового захворювання або отримання травми під час безвізової поїздки Європою? Порядок дій такий:

  1. Зателефонувати в цілодобову сервісну службу своєї страхової компанії (телефон у полісі).
  2. Повідомити оператору про характер проблеми, своє місцезнаходження, відповісти на уточнювальні запитання.
  3. Дотримуватися рекомендацій фахівця: викликати швидку допомогу, звернутися в клініку, госпіталізуватися тощо.
  4. Відвідати рекомендовану страховиком медустанову з-поміж його партнерів у цій місцевості.
  5. Представити в реєстратурі клініки паспорт, поліс (роздруківку або екран) і коротко викласти свою проблему.
  6. Отримати необхідне лікування, пройти обстеження і лікувальні процедури.
  7. Не оплачувати нічого на місці - рахунки за медпослуги будуть погашені страховою компанією.

Це базовий порядок звернення по медичну допомогу для громадян, які мають поліс туристичної страховки Шенген. Дотримуючись цих кроків, можна швидко відшкодувати витрати на лікування в поїздці за безвізом.

Що необхідно для оформлення страховки для Безвізу для туриста?

Щоб купити поліс туристичного медичного страхування для поїздки в Європу за безвізовою програмою, мандрівникові потрібен мінімальний набір документів і даних про майбутню поїздку. Що саме?

По-перше, це закордонний паспорт. Його дані (серія, номер, ПІБ) вказуються під час оформлення страховки. Номер можна уточнити в системі онлайн бронювання полісів.

По-друге, знадобляться дати перебування в країнах Шенгену - з якого по яке число триває запланована поїздка. Ця інформація вводиться в поле "період страхування".

По-третє, слід визначити потрібний "пакет" територіального покриття - які саме держави Шенгенської зони ви збираєтеся відвідати.

І нарешті, належить вибрати оптимальну програму страхування з відповідною вам страховою сумою і переліком ризиків.

Маючи ці базові дані, будь-який турист може без зусиль оформити якісну страховку для своєї подорожі по безвізу в Європі на сайті British Insurance.

Як і де оформити туристичну страховку для Безвізу?

Існує кілька способів придбання поліса туристичного медичного страхування для поїздки в Шенген за безвізом. Розглянемо основні варіанти.

Перший спосіб - традиційне оформлення в офісі страховика. Але це займає багато часу: треба знайти найближчий офіс, дістатися до нього, заповнити папери, дочекатися готовності поліса.

Другий - замовити страховку для безвізу телефоном страхової компанії. Процес теж не найшвидший.

Сучасний і зручний спосіб - придбати туристичну страховку для Шенгену онлайн на сайті агрегатора British Insurance.

Тут ви зможете порівняти в одному місці пропозиції від різних надійних страховиків, вибрати оптимальний варіант поліса і купити його за 5 хвилин!

Уся процедура займає буквально кілька кліків:

  1. Заповнюєте електронну заявку на сайті
  2. Вибираєте вподобану програму страхування
  3. Вводите дані закордонного паспорта
  4. Оплачуєте онлайн картою зручним способом
  5. Отримуєте готовий поліс на пошту у форматі PDF.

Встигніть завчасно застрахувати свою поїздку до Європи за безвізом разом із British Insurance!