Зелена карта до Іспанії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Іспанії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Іспанії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Іспанії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Іспанії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Іспанії найшвидше та з додатковою знижкою можна онлайн на сайті нашого сервісу British Insurance всього за кілька хвилин.

Що покриває поліс Зелена карта до Іспанії?

Поліс Зелена Карта до Іспанії від British Insurance покриває матеріальний збиток від 30 000 до 600 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП в Іспанії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Іспанії?

Для оформлення Зеленої Карти до Іспанії потрібно мати: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Зручно оформити все онлайн.

Скільки коштує Зелена карта до Іспанії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Іспанії на British Insurance коштуватиме в середньому 8400-8550 гривень за поліс із базовим покриттям до 60 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП.

На скільки дається Зелена карта до Іспанії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Іспанії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість поліса відповідно до періоду вашої подорожі Іспанією.

Скільки коштує Зелена карта до Іспанії на 2 тижні?

Зелена Карта до Іспанії на 2 тижні на нашому сервісі коштуватиме в середньому 970-1000 гривень залежно від пакету страхування. Це оптимальна вартість з огляду на порівняння пропозицій провідних страховиків.

Зелена карта до Іспанії для українців

"Зелена картка" є страховим полісом на автотранспорт, необхідний у 48 країнах, включаючи всі країни Європи, Азербайджан, Молдову та деякі країни Близького Сходу. Іспанія також є членом Міжнародної системи "Зелена" карта, та без цього поліса на дорогах країни не можна їздити.

Штраф за відсутність "Зеленої карти" в Іспанії становить €1500. Тому "Зелена карта" на авто до Іспанії – це необхідність з погляду юридичної та фінансової відповідальності.

Де можна купити зелену карту в Іспанію

Купити поліс можна в страхових компаніях або в їхніх агентів. Крім того, ви можете придбати її онлайн на сайті агрегатора British Insurance, який пропонує різні ціни та умови від різних страхових компаній.

Скільки коштує "Зелена карта" до Іспанії

Щоб дізнатися скільки коштує "Зелена карта" в Іспанію, відвідайте сайт British Insurance. Він містить інформацію про ціни та умови страхування різних страхових компаній. Відбір компаній, які виконують свої зобов'язання, провадиться фахівцями British Insurance, які мають великий досвід роботи на міжнародних страхових ринках. Ціна на "Зелену карту" до Іспанії аналогічна цінам в інших країнах Європи.

Як перевірити, чи дійсна придбана "Зелена картка"

Щоб перевірити, чи дійсна придбана Зелена карта, необхідно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України. У верхньому правому кутку знайти розділ "Перевірка Зеленої карти". Потім виберіть критерій пошуку за Державним номером автомобіля або номером поліса та введіть дату, на яку хочете перевірити дійсність поліса. Якщо виникнуть запитання, оператори British Insurance можуть допомогти їх вирішити, звертайтеся до них за вказаними на сайті телефонами у будь-який час.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance