Зелена карта до Словенії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Словенії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Словенії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Словенії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Словенії онлайн?

Найзручніше купити зелену карту до Словенії можна онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з додатковими знижками та бонусами.

Що покриває поліс Зелена карта до Словенії?

Поліс Зелена карта до Словенії покриває цивільну відповідальність за завдану шкоду третім особам в ДТП, а також витрати на лікування водія і пасажирів у разі травм.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Словенії?

Для оформлення Зеленої карти до Словенії необхідно мати: ID-картку, паспорт, посвідчення водія та техпаспорт авто. Всі документи завантажуються онлайн на British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Словенії на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Словенії коштуватиме в середньому 8650 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна придбати річну страховку за найнижчими цінами.

На скільки дається Зелена карта до Словенії?

Зелена карта до Словенії оформлюється на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін для поїздки до Словенії становить 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Словенії на 2 тижні?

Зелена карта до Словенії на 15 днів коштуватиме в середньому 985 грн. Ціни можуть незначно відрізнятися у різних страхових компаніях. На British Insurance ви знайдете найвигідніший варіант поліса.

Зелена карта у Словенії для українців

"Зелена картка" - це страховий поліс на автотранспорт, необхідний для руху у 48 країнах членів Міжнародної системи "Зелена картка". Ця система діє в Європі, Молдові, Азербайджані та деяких країнах Близького Сходу. Словенія також є учасником цієї системи, та без поліса "Зеленої карти" на автомобілі їздити дорогами країни не можна. Штраф за відсутність "Зеленої картки" може перевищувати 50 тис. грн. Тому наявність "Зеленої карти" на автомобілі в Словенії є юридичною та фінансовою необхідністю.

Де краще купити "Зелену карту" у Словенію

Якщо у вас є смартфон або інший гаджет, ви можете легко отримати Зелену карту онлайн, зайшовши на сайт агрегатора British Insurance. Ця компанія працює з англійською педантичністю та українською оперативністю, щоб забезпечити максимальний рівень зручності для своїх клієнтів.

Як дізнатися ціну "Зеленої карти" у Словенію

Ви можете дізнатись ціну "Зеленої карти" на автомобіль у Словенію, відвідавши сайт British Insurance. Тут ви можете ознайомитись з цінами та умовами страхування різних страхових компаній. Крім того, компанії, які виконують свої зобов'язання якнайкраще, мають кращі показники діяльності. British Insurance займається відбором таких компаній та має великий досвід роботи на міжнародних страхових ринках. Ціна "Зеленої карти" у Словенії аналогічна цінам в інші країни Європи.

Як переконатися, що придбана "Зелена карта" дійсна

Для того, щоб перевірити дійсність придбаної "Зеленої карти", можна зайти на сайт Моторного (транспортного) бюро України, який є єдиною достовірною точкою доступу до інформації про страхування відповідальності власників транспортних засобів. На цьому сайті можна перевірити статус страховки на автомобіль, використовуючи номер реєстраційного знака або номер страховки. Також можна зв'язатися зі страховою компанією, яка видала "Зелену картку", та уточнити інформацію про її дійсність.

Якщо придбана "Зелена карта" не дійсна, водій може зіткнутися з неприємностями у разі дорожньо-транспортної пригоди. У такому разі можливі штрафи, а також компенсація збитків, які виникли при ДТП, може бути неможлива.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance