Зелена карта до Португалії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Португалії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Португалії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Португалії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Португалії онлайн?

Найзручніше придбати зелену карту до Португалії онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з можливістю порівняти ціни та отримати знижку.

Що покриває поліс Зелена карта до Португалії?

Поліс Зелена карта до Португалії покриває цивільну відповідальність за шкоду третім особам в ДТП, а також витрати на лікування водія та пасажирів у разі травмування.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Португалії?

Для оформлення Зеленої карти до Португалії необхідно мати: паспорт, посвідчення водія, техпаспорт авто. Ці документи завантажуються онлайн на сайті British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Португалії на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Португалії коштуватиме в середньому 8600 гривень. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна знайти найдешевший страховий поліс.

На скільки дається Зелена карта до Португалії?

Зелена карта до Португалії оформлюється на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін для поїздки до Португалії становить 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Португалії на 2 тижні?

Зелена карта до Португалії на 15 днів коштуватиме в середньому 990 гривень. Ціни можуть незначно відрізнятися між страховиками. Завдяки British Insurance ви зможете обрати найвигідніший варіант поліса.

Як придбати Зелену картку для автомобіля в Португалію

Якщо ви плануєте виїзд за кордон на своєму автомобілі, у тому числі до Португалії, обов'язково потрібно купити Зелену картку – це страховий поліс, який дозволяє вам використовувати автомобіль на території іншої країни. У Португалії наявність Зеленої картки є обов'язковою. У разі відсутності страховки водієві загрожує великий штраф, розмір якого може становити 50 000 грн. й вище.

Де купити Зелену карту в Португалію

Якщо ви хочете купити Зелену карту до Португалії, то можете звернутися до страхових компаній, які займаються продажем такого полісу. В даний час ви можете знайти ці компанії онлайн на спеціалізованих сайтах або звернутися до місцевих страхових агентів.

Документи, необхідні для оформлення Зеленої карти

Для придбання Зеленої картки в Португалію необхідний закордонний паспорт або посвідчення водія, технічний паспорт автомобіля та номер ідентифікації платника податків (NIF).

Переваги покупки Зеленої карти онлайн

Одним із найзручніших способів придбання Зеленої карти є онлайн-купівля. На спеціалізованих сайтах, таких як British Insurance, ви можете швидко та зручно купити поліс. До того ж, при оформленні полісу на сайті ви можете порівняти пропозиції кількох страхових компаній та вибрати найкраще. Плюсом є можливість швидкого одержання страхового полісу. У разі виникнення запитань ви можете звернутися до операторів служби підтримки.

Як перевірити поліс на справжність

Існує кілька способів перевірки дійсності страхового полісу, залежно від виду страхування. Якщо йдеться про поліс "Зелена карта", який необхідний для пересування територією інших країн, можна скористатися онлайн-сервісом Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Для перевірки дійсності поліса "Зелена карта" потрібно зайти на офіційний сайт бюро та ввести літерний код, вказаний на полісі, або автомобільний номер. Після цього система перевірить наявність поліса і видасть відповідну відповідь.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance