Зелена карта до Польщі

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Польщі на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Польщі онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Польщі?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Польщі онлайн?

Найпростіший та найвигідніший спосіб онлайн-придбання Зеленої карти до Польщі – скористатися послугами агрегатора страхування British Insurance. Компанія дозволяє порівняти ціни та умови страхових полісів, а також отримати додаткові знижки на Зелену карту.

Що покриває поліс Зелена карта до Польщі?

Поліс Зелена карта до Польщі покриває цивільну відповідальність перед третіми особами за шкоду їхньому життю чи майну у разі ДТП за вашої провини, а також витрати на медичне лікування для вас та ваших пасажирів у разі отримання травм під час ДТП.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Польщі?

Для придбання Зеленої карти до Польщі вам знадобляться паспорт, ID-картка, водійське посвідчення та техпаспорт вашого автомобіля. Всю документацію можна завантажити в цифровому вигляді через сайт British Insurance під час покупки поліса.

Скільки коштує Зелена карта до Польщі на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Польщі обійдеться в середньому 8750 гривень. Завдяки можливості порівняти вартість полісів на British Insurance, ви зможете придбати річну Зелену карту до Польщі із знижкою.

На скільки дається Зелена карта до Польщі?

Зелена карта до Польщі видається на період від 15 днів до 1 року. Найкоротший термін дії страховки для в'їзду до Польщі, який вимагається, становить 15 днів.
 

Скільки коштує Зелена карта до Польщі на 2 тижні?

Ціна поліса Зеленої карти до Польщі на 15 днів становитиме в середньому 985 гривень з невеликими коливаннями між різними страховиками. Завдяки можливості порівняти пропозиції на British Insurance, ви зможете придбати найоптимальніший варіант за найкращою ціною.

Зелена карта до Польщі для українців

Сертифікат "Зелена карта" це страховий поліс на автотранспорт, який є обов'язковим у 48 країнах членів Міжнародної системи "Зелена" карта, яка діє у всіх країнах Європи, Молдови, Азербайджану та деяких країнах Близького Сходу. Польща також є учасником цієї системи та без цього поліса їздити дорогами країни не можна. Штраф за відсутність "Зеленої картки" складає 6 тис. злотих або понад 50 тис. грн. Тому зелена карта на авто в Польщу – це ваша юридична та фінансова потреба. Але при цьому вартість зеленої картки в Польщу ви легко визначите або зайшовши до страхової компанії або до їх агентів, або зайшовши на основні сайти для покупки онлайн.

Де краще купити "Зелену карту" в Польщі

За наявності смартфона або іншого гаджета зелена карта онлайн до Польщі легко отримати, зайшовши на сайт сайту агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю.

Де дізнатися, скільки коштує "Зелена карта" до Польщі

Дізнатися, яка ціна зеленої карти на авто в Польщу можна, відвідавши сайт British Insurance. Тут представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. Причому компаній, які вміють виконувати взяті він зобов'язання, мають кращі показники діяльності. Їх відбір роблять фахівці British Insurance, що має великий досвід роботи на вітчизняному та міжнародних страхових ринках. Ціна зеленої карти в Польщу при цьому аналогічна цінам у країни Європи.

Як перевірити, що придбана Green card дійсна

Для цього треба зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України mtsbu.ua/ua/. У верхньому правому кутку знайти розділ "Перевірка Зеленої карти". Вибрати критерій пошуку за Державним номером автомобіля чи номером поліса. Введіть дату, на яку хочете перевірити дійсність поліса. У разі виникнення запитань зателефонувати оператору British Insurance за вказаними на сайті телефонами, який у режимі 24/7 допоможе вирішити проблеми.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance