Зелена карта до Нідерландів

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Нідерландів на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Нідерландів онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Нідерландів?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Нідерландів онлайн?

Найзручніше і найвигідніше купити зелену карту до Нідерландів можна онлайн на British Insurance з додатковими знижками.

Що покриває поліс Зелена карта до Нідерландів?

Поліс Зелена карта до Нідерландів покриває цивільну відповідальність в ДТП за шкоду життю чи майну третіх осіб, а також витрати на лікування при травмах.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Нідерландів?

Потрібні: паспорт, ID-картка, посвідчення водія, техпаспорт авто. Всі документи завантажуються онлайн на British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Нідерландів на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Нідерландів коштуватиме в середньому 8500 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна зекономити.

На скільки дається Зелена карта до Нідерландів?

Зелена карта до Нідерландів видається на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін для поїздки до Нідерландів - 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Нідерландів на 2 тижні?

Зелена карта до Нідерландів на 15 днів коштуватиме в середньому 975 грн. Ціни можуть трохи відрізнятися між страховиками. На British Insurance ви знайдете найвигіднішу пропозицію.

Чи потрібна наявність Зеленої карти в Нідерландах

Наявність Зеленої карти для автомобілістів, які перебувають за кордоном, обов'язково, це стосується й Нідерландів. Без страхового полісу Зелена картка у транспортному засобі перебувати заборонено. Недотримання цієї вимоги може призвести до високих штрафів.

Де купити Зелену карту в Нідерланди

Для придбання Зеленої картки в Нідерланди можна звернутися до вашої страхової компанії. Також ви можете купити його онлайн на сайті страхового агрегатора, який надає кілька пропозицій різних компаній.

Які документи потрібні для придбання полісу

Для покупки страхового поліса буде потрібно ваше посвідчення водія, закордонний паспорт, реєстраційний номер автомобіля та ідентифікаційний номер платника податків.

Вартість Зеленої карти в Нідерланди

Вартість Зеленої картки не залежить від того, де вона була придбана, а визначається Міжнародним страховим бюро, курс євро до гривні та дійсна на весь термін дії страховки.

Переваги покупки Зеленої карти онлайн

Онлайн-агрегатори страхових компаній надають кілька пропозицій різних компаній, що дозволяє порівняти умови та ціни. Крім того, процес оформлення досить швидкий та простий: вам потрібно заповнити анкету, отримати код, що підтверджує, й зробити оплату. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете зв'язатися зі службою підтримки, яка допоможе вирішити будь-які проблеми.

Як дізнатися, що поліс є дійсним

Діяльність поліса страхування можна перевірити на сайтах відповідних страхових компаній. Крім того, деякі країни мають свої національні системи перевірки страхових полісів, наприклад, в Україні це Моторне транспортне страхове бюро, яке контролює страхування автомобілів та видає «Зелені карти», необхідні для пересування територією кількох країн Європи та Азії.

Під час перевірки дійсності поліса страхування потрібно звернути увагу на термін його дії, страхову суму та обмеження, а також наявність підпису та печатки страхової компанії. Якщо у вас виникнуть сумніви щодо дійсності поліса страхування, найкраще звернутися до страхової компанії або страхового брокера, який зможе допомогти вам встановити достовірність поліса.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance