Зелена карта до Литви

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Литви на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Литви онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Литви?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Литви онлайн?

Найзручніше і найвигідніше купити зелену карту до Литви онлайн через агрегатор страхування British Insurance. Там можна обрати найоптимальнішу страховку і додатково скористатися знижками British Insurance.

Що покриває поліс Зелена карта до Литви?

Поліс Зелена карта до Литви покриває цивільну відповідальність за збитки здоров'ю чи майну третіх осіб у ДТП, а також витрати на лікування водія та пасажирів у разі травмування.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Литви?

Для оформлення Зеленої карти до Литви потрібні: паспорт громадянина України, ID-картка, посвідчення водія, техпаспорт вашого авто. Всі документи можна завантажити онлайн при покупці на British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Литви на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Литви коштуватиме приблизно 8817 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance, ви зможете зекономити і знайти найвигіднішу пропозицію.

На скільки дається Зелена карта до Литви?

Зелена карта до Литви видається на термін від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін дії страховки для в'їзду до Литви - 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Литви на 2 тижні?

Зелена карта до Литви на 15 днів коштуватиме близько 963 грн. Ціна може дещо відрізнятися між різними страховими компаніями. Ви можете легко порівняти та обрати найвигіднішу пропозицію на British Insurance.

Де та як купити Зелену карту для авто в Литву: ціна, необхідні документи та переваги оформлення онлайн

Необхідність наявності Зеленої карти для автотранспорту при виїзді за кордон стає дедалі актуальнішою. У Литві, як й в більшості країн, відсутність цього документа може призвести до штрафу.

Чи потрібна Зелена карта до Литви

Для переміщення автомобіля через кордон Литви необхідна Зелена карта, яка є доказом наявності страхового полісу, що діє. Відсутність цього документа може спричинити штраф у розмірі понад 50 тис.грн. Тому для економії коштів та нервів водія, необхідно своєчасно контролювати терміни дії поліса та купувати новий, якщо він закінчується.

Де купити Зелену карту в Литві

У Литві Зелену карту можна купити онлайн, зайшовши на сайт агрегатора страхових компаній, таких як British Insurance. На сайті ви можете порівняти пропозиції кількох страхових компаній, ознайомитись з результатами їхньої діяльності, та дізнатися, наскільки швидко вони врегульовують страхові події. Купити поліс можна у будь-який день, у будь-який час.

Які документи потрібні для покупки страхового поліса

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та технічний паспорт автомобіля.

Скільки коштує Зелена карта до Литви

Ціна Зеленої карти до Литви залежить від курсу євро до національної валюти. Ціна встановлюється рішенням Моторного (транспортного) страхового бюро України та не залежить від місця її купівлі.

Які переваги є при оформленні поліса на сайті агрегатора страхових послуг

По-перше, ви можете побачити пропозиції кількох страхових компаній одночасно, що дозволить вам порівняти ціни та умови страхування. По-друге, на сайті представлені надійні компанії, які мають найвищий рейтинг у Моторному бюро та Національному банку. Вартість зеленої карти буде однаковою для всіх країн Європи, та ви можете побачити її одразу на нашому сайті. По-третє, оформлення поліса відбувається швидко: вам потрібно заповнити анкету, отримати код, що підтверджує, і зробити оплату. По-четверте, якщо у вас виникнуть питання, ви можете зв'язатися з оператором за вказаними на сайті телефонами, які допомагатимуть вам 24/7.

Як можна дізнатися, що куплений вами поліс "Зелена карта" дійсний

Для перевірки дійсності поліса ви можете ввести код або автомобільний номер на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України та перевірити його справжність.

Звичайно, ніхто не застрахований від можливих проблем на дорозі, але маючи страховий поліс "Зелена картка", ви отримуєте додатковий рівень захисту та спокою у поїздках за кордоном. Це дозволяє уникнути можливих фінансових проблем, пов'язаних із участю у ДТП чи інших страхових випадках.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance