Зелена карта до Латвії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Латвії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Латвії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Латвії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Латвії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Латвії найшвидше та з додатковою знижкою можна онлайн на сайті нашого сервісу British Insurance.

Що покриває поліс Зелена карта до Латвії?

Поліс Зелена Карта до Латвії від British Insurance покриває матеріальний збиток від 40 000 до 700 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП у Латвії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Латвії?

Для оформлення Зеленої Карти до Латвії потрібно мати: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Зручно оформити все онлайн на нашому сайті.

Скільки коштує Зелена карта до Латвії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Латвії на British Insurance коштуватиме в середньому 8350-8500 гривень за поліс із базовим покриттям до 70 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП.

На скільки дається Зелена карта до Латвії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Латвії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість поліса відповідно до періоду подорожі Латвією.

Скільки коштує Зелена карта до Латвії на 2 тижні?

Зелена Карта до Латвії на 2 тижні на нашому сервісі коштуватиме в середньому 960-990 гривень залежно від обраного пакету страхування. Це оптимальна вартість з огляду на порівняння пропозицій провідних страховиків.

Зелена карта до Латвії для українців: де її купити та чому це важливо

Що таке Зелена карта та чому її потрібно мати? Сертифікат Зелена картка – це обов'язковий страховий поліс на автотранспорт, який потрібний у 48 країнах-учасниках Міжнародної системи "Зелена картка". Ця система діє у всіх країнах Європи, а також у Молдові, Азербайджані та деяких країнах Близького Сходу. Латвія також є учасником цієї системи, та на її території без наявності Зеленої карти їздити не можна.

Де можна купити Зелену карту до Латвії

Купити поліс можна у страхових компаніях, а також на сайтах, що спеціалізуються на продажу страховок онлайн. При покупці рекомендується звернути увагу на надійність та репутацію компаній.

Як перевірити дійсність придбаного полісу

Для перевірки дійсності Зеленої картки, яку ви придбали, потрібно зайти на сайт Моторного страхового бюро України. Тут потрібно вибрати критерій пошуку за державним номером автомобіля або номером поліса, а також вказати дату, на яку ви хочете перевірити дійсність поліса.

Важливо пам'ятати, що наявність Зеленої картки на авто до Латвії – це не лише юридична необхідність, а й гарантія фінансового захисту у разі ДТП. Придбання Зеленої картки може бути здійснене як в офісах страхових компаній, так й в Інтернеті. Перед покупкою слід провести ретельний відбір постачальників послуг та ознайомитись з умовами страхування, щоб отримати найкращий варіант для себе.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance