Зелена карта до Італії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Італії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Італії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Італії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Італії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Італії найшвидше та з додатковою знижкою можна онлайн на сайті нашого сервісу British Insurance.

Що покриває поліс Зелена карта до Італії?

Поліс Зелена Карта до Італії від British Insurance покриває матеріальний збиток від 30 000 до 500 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП в Італії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Італії?

Для оформлення Зеленої Карти до Італії потрібно мати: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Зручно оформити все онлайн на нашому сайті.

Скільки коштує Зелена карта до Італії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Італії на British Insurance коштуватиме в середньому 8200-8350 гривень за поліс із базовим покриттям до 50 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП.

На скільки дається Зелена карта до Італії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Італії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість поліса відповідно до запланованого періоду подорожі Італією.

Скільки коштує Зелена карта до Італії на 2 тижні?

Зелена Карта до Італії на 2 тижні на нашому сервісі коштуватиме в середньому 945-975 гривень залежно від пакету страхування. Це оптимальна вартість з огляду на порівняння пропозицій провідних страховиків.

Як купити Зелену карту для авто в Італію: ціна, вимоги та переваги покупки онлайн

Як й в багатьох інших європейських країнах, в Італії обов'язковим є наявність Зеленої карти для автомобілів, зареєстрованих за кордоном. Знаходження на дорозі без цього документа тягне за собою штраф у розмірі до 1500 євро. Тому власникам авто рекомендується своєчасно купувати цей поліс, щоб уникнути штрафних санкцій та проблем із законом.

Як купити Зелену карту до Італії

Якщо ви перебуваєте в Італії, ви можете придбати Зелену картку онлайн в страховій компанії, що надає цю послугу. Ви також можете придбати її онлайн на сайті багатьох агрегаторів страхових компаній, таких як British Insurance. Це може виявитися зручнішим способом, особливо якщо ви не в Україні. Купити поліс можна, маючи закордонний паспорт, посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та технічний паспорт автомобіля.

Вартість Зеленої карти до Італії

Вартість плісу залежить від курсу євро до національної валюти та встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України. На сайті "British Insurance" ви можете дізнатися точну ціну на даний момент. Зазвичай, вартість Зеленої карти в Італію не відрізняється від ціни, яку ви заплатили за неї в іншу країну.

Переваги покупки Зеленої карти онлайн

Переваги придбання поліса на сайті агрегатора включають можливість порівняння пропозицій кількох страхових компаній, надійність компаній з високим рейтингом Моторного бюро та Національного банку, швидке оформлення та можливість зв'язатися з оператором у разі виникнення питань.

Для перевірки дійсності придбаного полісу "Зеленої картки" до Італії, можна звернутися до страхової компанії або на офіційний сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance