Зелена карта до Ірландії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Ірландії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Ірландії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Ірландії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Ірландії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Ірландії найшвидше та з додатковою знижкою можна за лічені хвилини на сайті нашого онлайн-агрегатора British Insurance.

Що покриває поліс Зелена карта до Ірландії?

Поліс Зелена Карта до Ірландії від British Insurance покриває матеріальний збиток від 40 000 до 700 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП в Ірландії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Ірландії?

Для оформлення Зеленої Карти до Ірландії потрібно мати: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Зручно оформити все онлайн на нашому сайті.

Скільки коштує Зелена карта до Ірландії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Ірландії на British Insurance коштуватиме в середньому 8350-8500 гривень за поліс із базовим покриттям до 70 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП.

На скільки дається Зелена карта до Ірландії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Ірландії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендований термін обирається відповідно до періоду вашої подорожі Ірландією.

Скільки коштує Зелена карта до Ірландії на 2 тижні?

Зелена Карта до Ірландії на 2 тижні на нашому сервісі коштуватиме в середньому 955-985 гривень залежно від обраного пакету страхування. Це оптимальна вартість з огляду на порівняння пропозицій провідних страховиків.

Як отримати Зелену карту до Ірландії та навіщо вона потрібна

Сертифікат "Зелена карта" є обов'язковим для автовласників, які подорожують за кордон. Вона підтверджує наявність страхового поліса на автомобіль та діє у 48 країнах, включаючи Ірландію, а також у деяких країнах Європи, Азербайджані та Близькому Сході. Без неї їздити дорогами країни не можна. Штраф за відсутність Зеленої картки в Ірландії становить понад 50 000 грн.

Де купити Зелену карту в Ірландію

Купити Зелену картку можна у страхових компаній або їхніх агентів, а також на спеціальних сайтах для покупки онлайн. Одним із таких сайтів є сайт агрегатора British Insurance. Тут можна отримати Зелену карту онлайн, використовуючи смартфон чи інший гаджет. Ціна на Зеленій карті до Ірландії аналогічна цінам в інших країнах Європи.

Як перевірити дійсність Зеленої карти

Для перевірки дійсності зеленої картки до Ірландії необхідно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України mtsbu.ua . У верхньому правому кутку знаходиться розділ "Перевірка Зеленої карти". Тут можна вибрати критерій пошуку за державним номером автомобіля або номером поліса, а також ввести дату, на яку потрібно перевірити дійсність поліса.

Якщо у вас виникнуть питання або проблеми при купівлі або перевірці зеленої картки, ви можете зв'язатися з оператором страхової компанії за вказаними на сайті телефонами.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance