Зелена карта до Хорватії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Хорватії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Хорватії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Хорватії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Хорватії онлайн?

Найзручніше і найвигідніше купити зелену карту до Хорватії можна онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з додатковими знижками.

Що покриває поліс Зелена карта до Хорватії?

Поліс Зелена карта до Хорватії покриває цивільну відповідальність за шкоду третім особам в ДТП, а також витрати на лікування водія і пасажирів при травмах.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Хорватії?

Для оформлення Зеленої карти до Хорватії необхідно мати: ID-картку, паспорт, посвідчення водія, техпаспорт авто. Всі документи завантажуються онлайн на British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Хорватії на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Хорватії коштуватиме в середньому 8550 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна знайти найдешевший варіант.

На скільки дається Зелена карта до Хорватії?

Зелена карта до Хорватії оформлюється на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін дії страховки для поїздки до Хорватії - 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Хорватії на 2 тижні?

Зелена карта до Хорватії на 15 днів коштуватиме в середньому 970 грн. Ціни на поліс можуть трохи відрізнятися між страховими компаніями. Завдяки British Insurance ви знайдете найвигідніший варіант.

Зелена карта до Хорватії для українців: де її можна придбати

Що таке сертифікат "Зелена картка"? Це страховий поліс на автомобіль, який є обов'язковим у 48 країнах, учасниках Міжнародної системи "Зелена картка". Ця система діє у всіх країнах Європи, Молдови, Азербайджану та деяких країнах Близького Сходу, включаючи Хорватію. Без наявності цього поліса ви не можете їздити дорогами країни. За відсутність "Зеленої карти" ви можете отримати штраф у розмірі понад 50 000 грн. Тому зелена карта на авто до Хорватії – це ваша юридична та фінансова потреба.

Де краще купити "Зелену карту" до Хорватії

Ви можете придбати зелену карту легко та швидко, використовуючи свій смартфон або інший пристрій. Для цього зайдіть на сайт агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю.

Як дізнатися, скільки коштує "Зелена карта" до Хорватії

Щоб дізнатися ціни на зелену картку до Хорватії та умови страхування різних страхових компаній, відвідайте сайт British Insurance. Тут ви знайдете компанії, які вміють виконувати взяті на себе зобов'язання та мають найкращі показники діяльності. Відбір компаній роблять фахівці British Insurance, які мають великий досвід роботи на вітчизняному та міжнародних страхових ринках. Вартість полісу до Хорватії аналогічна цінам в інші країни Європи.

Як перевірити, що придбана Green card дійсна

Щоб перевірити дійсність придбаної зеленої картки, зайдіть на сайт Моторного страхового бюро України. У правому верхньому куті знайдіть розділ "Перевірка Зеленої карти". Виберіть критерій пошуку за державним номером автомобіля або номером поліса, введіть дату, на яку ви хочете перевірити дійсність поліса. Після цього натисніть кнопку "Знайти". Якщо ваша "Зелена карта" була куплена через British Insurance, ви також можете зв'язатися з оператором за вказаними на сайті телефонами у разі виникнення питань. Оператори компанії працюють в режимі 24/7 і готові допомогти вам вирішити будь-які проблеми, пов'язані зі страхуванням автомобіля для поїздки за кордон.

Таким чином, при плануванні поїздки до Хорватії автомобілем, необхідно заздалегідь придбати "Зелену карту" - обов'язковий страховий поліс на автотранспорт, який гарантує захист у разі дорожньо-транспортної пригоди.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance