Зелена карта до Греції

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Греції на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Греції онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Греції?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Греції онлайн?

Придбати Зелену Карту до Греції найшвидше та з додатковою знижкою від British Insurance можна за кілька хвилин на нашому сайті. Доставка поліса здійснюється онлайн.

Що покриває поліс Зелена карта до Греції?

Поліс Зелена Карта до Греції від нашого сервісу покриває матеріальний збиток від 30 000 до 500 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП на території країни.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Греції?

Для швидкого оформлення Зеленої Карти до Греції через British Insurance знадобляться лише паспорт, водійське посвідчення, дані про автомобіль. Зручно оформити все онлайн за 5 хвилин.

Скільки коштує Зелена карта до Греції на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Греції на нашому сервісі коштуватиме в середньому 8200-8350 гривень за поліс із базовим покриттям до 50 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП. Вартість може відрізнятися залежно від страхової компанії.

На скільки дається Зелена карта до Греції?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Греції становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість поліса відповідно до запланованого періоду вашого перебування у Греції, адже саме це впливає на вартість страхування.

Скільки коштує Зелена карта до Греції на 2 тижні?

Зелена Карта до Греції на 2 тижні на British Insurance коштуватиме в середньому 960-990 гривень залежно від обраного пакету страхування. Це оптимальна вартість поліса з урахуванням порівняння пропозицій провідних страховиків та можливих знижок при онлайн-оформленні на нашому сайті.

Чи потрібна зелена карта до Греції?

Без наявності страхового полісу "Зелена картка" перебувати на автотранспорті за кордоном заборонено. Його відсутність навіть один день може призвести до великих штрафів 1000 євро у Греції, у Польщі – 6 тис. злотих, в Іспанії 1500 євро.

Тому для економії коштів та нервів краще контролювати завершення дії поліса та своєчасно набувати нового. Що робити, якщо знаходишся в Греції і доступу до офісів українських страхових компаній немає?

Оскільки у Греції немає представництв українських страхових компаній, то єдиний спосіб придбати поліс - це онлайн, зайшовши, наприклад, на сайт агрегатор такий, як British Insurance. Тут можна відразу побачити пропозиції кількох страхових компаній, ознайомитися з результатами їхньої діяльності, дізнатися, наскільки швидко вони врегулюють страхові події.

Які документи потрібні для придбання "Зеленої картки"

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Скільки коштує "Зелена карта" в Греції

Ціна зеленої карти до Греції не залежить від того, в якій країні ви її купуєте. Її ціна встановлюється рішенням Моторного (транспортного) страхового бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Дізнатися її можна, зайшовши на сайт British Insurance. Різниця цін у різних страховиків не допускається і знижка забороняється.

Якщо ви плануєте поїздку за кордон на своєму автомобілі, не забудьте придбати Зелену карту заздалегідь та переконайтеся у її дійсності. Щоб заощадити час та уникнути зайвого клопоту, краще придбати поліс онлайн на сайті агрегатора, обравши пропозицію з кількох страхових компаній та порівнявши ціни та умови. При купівлі поліса вам знадобляться закордонний паспорт, посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Не забувайте перевіряти дійсність свого поліса Зеленої карти перед кожною поїздкою за кордон, щоб уникнути штрафів та проблем на кордоні.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance