Зелена карта до Німеччини

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Німеччини на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Німеччини онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Німеччини?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Німеччини онлайн?

Придбати Зелену Карту до Німеччини найшвидше та з додатковими знижками можна онлайн на сайті British Insurance.

Що покриває поліс Зелена карта до Німеччини?

Поліс Зелена Карта British Insurance покриває матеріальний збиток у розмірі 50 000-500 000 грн, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП у Німеччині.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Німеччини?

Для оформлення Зеленої Карти потрібно мати паспорт, посвідчення водія та дані про автомобіль. Зручно оформити все онлайн на British Insurance за 5 хвилин.

Скільки коштує Зелена карта до Німеччини на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Німеччини на British Insurance коштуватиме приблизно 8300-9300 грн залежно від пакету покриття та обраної страхової компанії.

На скільки дається Зелена карта до Німеччини?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Німеччини - 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість згідно запланованого періоду перебування у Німеччині.

Скільки коштує Зелена карта до Німеччини на 2 тижні?

Зелена Карта до Німеччини на 2 тижні на British Insurance коштуватиме 900-1000 грн. Це базове покриття, яке відшкодовує можливі збитки, завдані вашим автомобілем третім особам під час подорожі Німеччиною.

Чи потрібна зелена карта до Німеччини

Без наявності страхового полісу "Зелена картка" перебувати на автотранспорті за кордоном заборонено. Його відсутність навіть один день може спричинити великі штрафи 1800 євро, у Польщі - 6 тис. злотих, в Іспанії 1500 євро. Тому для економії коштів та нервів краще контролювати завершення дії поліса та своєчасно набувати нового. Що робити, якщо знаходишся в Німеччині та доступу до офісів українських страхових компаній немає.

Краще звичайно, коли завдання - купити зелену карту до Німеччини, була вами поставлена, та так як з 1 вересня 2022 року цей поліс дійсним є й онлайн, ви зайшли на нашу платформу та за 5-10 хвилин зелена карта онлайн до Німеччини у вас.

Де краще купити "Зелену карту" в Німеччині

Оскільки у Німеччині немає представництв українських страхових компаній, то єдиний спосіб придбати поліс - це онлайн, зайшовши, наприклад, на сайт агрегатор такий, як British Insurance. Тут можна відразу побачити пропозиції кількох страхових компаній, ознайомитися з результатами їхньої діяльності, дізнатися, наскільки швидко вони врегулюють страхові події.

Які документи потрібні для придбання "Зеленої картки"

Для придбання поліса вам знадобиться закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля.

Скільки коштує "Зелена карта" до Німеччини

Ціна зеленої карти до Німеччини не залежить від того, в якій країні ви її купуєте. Її ціна встановлюється рішенням Моторного (транспортного) страхового бюро України та залежить від курсу євро до національної валюти. Дізнатися її можна, зайшовши на сайт British Insurance. Різниця цін у різних страховиків не допускається та знижка забороняється.

У чому переваги оформлення поліса на сайті агрегатрої

  • Перше - бачите пропозиції відразу кількох страхових компаній, що дозволяє відразу порівняти умови та ціни.
  • Друге – на сайті представлені надійні компанії, які мають найвищий рейтинг Моторного бюро та Національного банку. Вартість зеленої карти до Німеччини буде однаковою та ви на нашому сайті побачите її одразу.
  • Третє - оформлення відбувається швидко, для цього треба заповнити анкету, отримати код, що підтверджує, зробити оплату.
  • Четверте - у разі виникнення запитань зателефонувати оператору за вказаними на сайті телефонами, який у режимі 24/7 допоможе вирішити проблеми.

Як дізнатися, що поліс, який купив, є дійсним

Перевірити дійсність поліса "Зелена карта" можна на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України, ввівши літерний код, вказаний на полісі або автомобільний номер.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance