Зелена карта до Франції

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Франції на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Франції онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Франції?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Франції онлайн?

Найзручніше і найвигідніше придбати зелену карту до Франції можна онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з порівнянням цін та знижками.

Що покриває поліс Зелена карта до Франції?

Поліс Зелена карта до Франції покриває цивільну відповідальність за шкоду, завдану третім особам під час ДТП, а також витрати на лікування водія та пасажирів у разі травмування.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Франції?

Для оформлення Зеленої карти до Франції потрібно мати: ID-картку, паспорт, посвідчення водія, техпаспорт автомобіля. Всі документи завантажуються в онлайн-режимі на сайті British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Франції на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Франції коштуватиме в середньому 8600 грн. Завдяки British Insurance ви зможете порівняти ціни на страхові поліси різних компаній та обрати найвигідніший варіант.

На скільки дається Зелена карта до Франції?

Зелена карта до Франції оформлюється на строк від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін дії страхового поліса для поїздки до Франції становить 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Франції на 2 тижні?

Зелена карта до Франції на 15 днів коштуватиме в середньому 980 грн. Ціни на поліси можуть незначно коливатися між різними страховиками. Завдяки British Insurance ви зможете обрати найоптимальніший варіант страховки.

Зелена карта до Франції для українців

Що таке "Зелена карта" і чому вона необхідна для подорожі автомобілем до Франції? "Зелена картка" є страховим полісом, обов'язковим для автотранспорту, та діє у 48 країнах Міжнародної системи "Зелена" карта, включаючи всі країни Європи, Молдову, Азербайджан та деякі країни Близького Сходу. Франція також є учасником цієї системи, та їздити її дорогами без "Зеленої карти" не можна. Штраф за відсутність цього полісу становить понад 50 тис. грн. Таким чином, наявність "Зеленої карти" на автомобілі у Франції є не лише юридичною, а й фінансовою необхідністю.

Де купити "Зелену карту" до Франції

Щоб отримати "Зелену карту" до Франції, можна звернутися до страхової компанії або її агентів, або купити її онлайн на основних сайтах, що пропонують цю послугу. Зокрема, сайт British Insurance є гарним вибором для покупки "Зеленої карти" онлайн, завдяки його англійській педантичності та українській оперативності.

Скільки коштує "Зелена карта" у Францію

Ви можете дізнатись ціну "Зеленої карти", відвідавши сайт British Insurance. Тут представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. Компанії, які виконують свої зобов'язання краще, мають найкращі показники діяльності. Ці компанії відбирають фахівці British Insurance із великим досвідом роботи на вітчизняних та міжнародних страхових ринках. Ціна "Зеленої карти" до Франції аналогічна цінам в інші країни Європи.

Як перевірити дійсність Green card у Франції

Для перевірки дійсності страховки "Зелена карта" необхідно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України mtsbu.ua. У верхньому правому кутку на сторінці потрібно знайти розділ "Перевірка Зеленої карти". Потім вибрати критерій пошуку за державним номером автомобіля чи номером поліса. Ввести дату, яку необхідно перевірити дійсність страховки. Все - вся інформація щодо страхового полісу буде у вас перед очима.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance