Зелена карта до Фінляндії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Фінляндії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Фінляндії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Фінляндії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Фінляндії онлайн?

Найзручніше купити зелену карту до Фінляндії можна онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з додатковими знижками та бонусами.

Що покриває поліс Зелена карта до Фінляндії?

Поліс Зелена карта до Фінляндії покриває цивільну відповідальність за шкоду третім особам в ДТП, а також витрати на лікування водія та пасажирів у разі травмування.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Фінляндії?

Для оформлення Зеленої карти до Фінляндії потрібні: ID-картка, паспорт, посвідчення водія та техпаспорт автомобіля. Всі документи завантажуються онлайн на сайті British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Фінляндії на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Фінляндії коштуватиме в середньому 8750 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна придбати річну страховку за найнижчою ціною.

На скільки дається Зелена карта до Фінляндії?

Зелена карта до Фінляндії видається на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін дії страховки для поїздки до Фінляндії - 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Фінляндії на 2 тижні?

Зелена карта до Фінляндії на 15 днів коштуватиме в середньому 990 грн. Ціни на поліс можуть незначно відрізнятися у різних страхових компаніях. Завдяки British Insurance ви зможете обрати найвигідніший варіант.

Зелена карта до Фінляндії для українців. Як та де її отримати?

Зелена картка - це обов'язковий страховий поліс на автотранспорт, необхідний для подорожей у 48 країнах-членах Міжнародної системи "Зелена картка", що діє у країнах Європи, Молдови, Азербайджану та деяких країнах Близького Сходу. У Фінляндії також діє ця система, та без поліса не можна їздити дорогами країни. За відсутність зеленої картки покладається штраф у розмірі понад 50 тис. грн. Зелена карта на авто до Фінляндії є необхідною юридичною та фінансовою мірою.

Де купити зелену карту до Фінляндії

Зараз легко отримати зелену карту до Фінляндії, маючи смартфон чи інший пристрій. На сайті агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю, можна придбати зелену карту онлайн, витративши хвилин 5 вашого часу. Також можна звернутися до страхової компанії або їх агентів для придбання поліса зеленої картки.

Скільки коштує зелена карта до Фінляндії

На сайті British Insurance можна дізнатися ціну на зелену картку до Фінляндії, де представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. Експерти British Insurance, які мають великий досвід роботи на вітчизняних та міжнародних страхових ринках, відбирають компанії, які виконують свої зобов'язання якнайкраще. Вартість страхового поліса аналогічна цінам в інші країни Європи.

Як перевірити, чи зелена карта дійсна

Для перевірки дійсності зеленої картки можна зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України mtsbu.ua та обрати критерій пошуку за державним номером або за номером полісу. Після того, як ви оберете критерій пошуку на сайті МТСБУ, система здійснить перевірку наявності зеленої карти, що діє, для даного автомобіля. Якщо зелена карта дійсна, на сайті буде відображено інформацію про це, включаючи дату початку та закінчення дії поліса, номер поліса та страхову компанію, яка видала поліс.

Важливо пам'ятати, що наявність зеленої карти, що діє, є обов'язковою вимогою для транспортних засобів, що переміщуються територією Європи. Без діючої зеленої карти водія може бути оштрафовано та не допущено до подальшого руху на території Євросоюзу. Тому рекомендується перевіряти дійсність зеленої карти перед кожною поїздкою на автомобілі.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance