Зелена карта до Естонії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Естонії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Естонії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Естонії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Естонії онлайн?

Найзручніше і найвигідніше купити зелену карту до Естонії можна онлайн на сайті агрегатора страхування British Insurance з додатковими знижками.

Що покриває поліс Зелена карта до Естонії?

Поліс Зелена карта до Естонії покриває цивільну відповідальність за шкоду третім особам в ДТП, а також витрати на лікування водія та пасажирів у разі травмування.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Естонії?

Для оформлення Зеленої карти до Естонії потрібні: паспорт, ID картка, посвідчення водія, техпаспорт автомобіля. Всі документи завантажуються онлайн на British Insurance.

Скільки коштує Зелена карта до Естонії на 1 рік?

Річний поліс Зеленої карти до Естонії коштуватиме в середньому 8600 грн. Завдяки порівнянню цін на British Insurance можна придбати річну страховку за оптимальною ціною.

На скільки дається Зелена карта до Естонії?

Зелена карта до Естонії оформлюється на період від 15 днів до 1 року. Мінімальний термін дії страховки для поїздки до Естонії становить 15 днів.

Скільки коштує Зелена карта до Естонії на 2 тижні?

Зелена карта до Естонії на 15 днів коштуватиме в середньому 980 грн. Ціни на поліси можуть незначно відрізнятися у різних страхових компаніях. Завдяки British Insurance ви зможете обрати найвигідніший варіант.

Як купити "Зелену карту" для авто в Естонію

Сертифікат "Зелена картка" є обов'язковим страховим полісом на автотранспорт у 48 країнах, включаючи Естонію, яка є учасником Міжнародної системи "Зелена картка". Без наявності цього поліса їздити дорогами країни не можна, штраф за відсутність "Зеленої карти" становить понад 50 тис. грн. Тому "Зелена карта" на авто в Естонію є вашою юридичною та фінансовою необхідністю.

Якщо у вас є смартфон або інший гаджет, то ви можете легко придбати "Зелену карту" онлайн в Естонію на сайті агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю.

Як дізнатися ціну "Зеленої карти" в Естонію

Ви можете дізнатись ціну "Зеленої карти" на авто в Естонію, відвідавши сайт British Insurance, де представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. При цьому краще вибирати компанії, які мають найкращі показники діяльності та виконують свої зобов'язання. Фахівці British Insurance мають великий досвід роботи на міжнародних страхових ринках та можуть допомогти з вибором страхової компанії.

Як перевірити реальність Green card

Для цього потрібно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України та обрати розділ "Перевірка Зеленої карти". Тут можна вибрати критерій пошуку за державним номером автомобіля або номером поліса, а також ввести дату, на яку потрібно перевірити дійсність поліса. У разі виникнення запитань, ви можете зв'язатися з оператором British Insurance за вказаними на сайті телефонами, який допоможе вирішити ваші проблеми в режимі 24/7.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance