Зелена карта до Данії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Данії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Данії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Данії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Данії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Данії найшвидше та з додатковою знижкою можна онлайн на сайті нашого сервісу British Insurance всього за кілька хвилин.

Що покриває поліс Зелена карта до Данії?

Поліс Зелена Карта до Данії від British Insurance покриває матеріальний збиток від 50 000 до 1 000 000 гривень, якого ваш автомобіль може завдати третім особам під час ДТП у Данії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Данії?

Для oформлення Зеленої Карти до Данії потрібні: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Зручно оформити все онлайн на нашому сайті за 5 хвилин.

Скільки коштує Зелена карта до Данії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Данії на British Insurance коштуватиме в середньому 8250-8400 гривень за поліс із базовим покриттям до 100 000 євро на випадок заподіяння шкоди третім особам під час ДТП.

На скільки дається Зелена карта до Данії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Данії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Рекомендується обирати тривалість поліса відповідно до періоду перебування у Данії.

Скільки коштує Зелена карта до Данії на 2 тижні?

Зелена Карта до Данії на 2 тижні на нашому сервісі коштуватиме в середньому 970-1000 гривень залежно від пакету страхування. Це оптимальна вартість з огляду на порівняння пропозицій провідних страховиків та можливі знижки.

Якщо ви знаходитесь в Данії та плануєте використовувати свій автомобіль, необхідно мати страховий поліс "Зелена картка". Без цього документа використання транспорту за межами країни заборонено, та у разі порушення цього правила штраф може становити понад 50 тис.грн.

Для економії грошей та часу на придбання страхового поліса рекомендується стежити за його терміном дії та купувати новий заздалегідь. Якщо ви знаходитесь в Данії та не маєте доступу до офісів місцевих страхових компаній, можна придбати поліс онлайн на сайті агрегатора, такого як British Insurance. Тут ви зможете ознайомитися з пропозиціями кількох страхових компаній, їх умовами та цінами.

Де купити зелену карту в Данію

Для купівлі страхового поліса на сайті агрегатора буде потрібний закордонний паспорт або посвідчення водія, ідентифікаційний номер платника податків (ІПН) та техпаспорт автомобіля. Вартість "Зеленої картки" не залежить від місця її купівлі, а визначається курсом євро до національної валюти та встановлюється рішенням Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Перевага покупки полісу онлайн

Переваги оформлення страхового поліса на сайті агрегатора полягають у можливості порівняти умови та ціни кількох страхових компаній, обрати надійних постачальників послуг з високим рейтингом та оформити поліс швидко та зручно. Також на сайті можна знайти телефони операторів, які допоможуть вирішити будь-які питання та проблеми.

Як дізнатися, що поліс є дійсним

Щоб переконатися, що поліс "Зелена карта", який ви купили, є дійсним, можна перевірити його на сайті Моторного (транспортного) страхового бюро України, ввівши літерний код, вказаний на полісі або автомобільний номер.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance