Зелена карта до Бельгії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Бельгії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Бельгії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Бельгії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →
Дев’ять порад під час потрапляння в ДТП за кордоном. Ваша повна та коротка інструкція
Для будь-якої людини попадання у дорожньо-транспортну пригоду є великим стресом, але цей стан у кілька разів збільшується, якщо аварія сталася за кордоном. Тим більше, у воєнний час зросла кількість пересувань з України до країн Євросоюзу і без «Зеленки» ви не перетнете кордон. Для пом’якшення ситуації та збереження нервових клітин радимо знати основні правила поведінки.
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Бельгії онлайн?

Придбати Зелену Карту до Бельгії найшвидше можна на British Insurance. Передбачено додаткові знижки та бонуси.

Що покриває поліс Зелена карта до Бельгії?

Поліс Зелена Карта British Insurance покриває матеріальний збиток від 30 000 до 500 000 грн, якого ваше авто може завдати третім особам під час ДТП у Бельгії.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Бельгії?

Для оформлення Зеленої Карти знадобляться: паспорт, посвідчення водія, дані про авто. Оформлення на British Insurance займає 5 хвилин.

Скільки коштує Зелена карта до Бельгії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Бельгії на British Insurance коштуватиме приблизно 8 000-9 000 грн. Точна вартість залежатиме від рівня покриття та обраної страхової компанії.

На скільки дається Зелена карта до Бельгії?

Термін дії Зеленої Карти до Бельгії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Обирайте тривалість згідно тривалості поїздки. При подовженні терміну дії потрібне додаткове страхування.

Скільки коштує Зелена карта до Бельгії на 2 тижні?

Зелена Карта до Бельгії на 2 тижні на British Insurance коштуватиме 920-1000 грн. Це базове покриття на суму 50 000 грн, яке відшкодовує збитки, завдані вашим авто третім особам під час подорожі Бельгією. Також можна обрати покриття до 500 000 грн за додаткову плату.

Зелена карта до Бельгії для українців

Сертифікат "Зелена картка" - це страховий поліс на автотранспорт, який є обов'язковим у 48 країнах членів Міжнародної системи "Зелена картка", яка діє у всіх країнах Європи, Молдови, Азербайджану та деяких країнах Близького Сходу. Бельгія також є учасником цієї системи, і без цього поліса їздити дорогами країни не можна. Штраф за відсутність "Зеленої картки" становить понад 50 000 грн. Тому зелена карта на авто до Бельгії – це ваша юридична та фінансова необхідність. Але при цьому вартість зеленої картки в Бельгію ви легко визначите, зайшовши до страхової компанії або до їх агентів, або зайшовши на основні сайти для покупки онлайн.

Де краще купити "Зелену карту" у Бельгію

За наявності смартфона або іншого гаджета зелену карту онлайн до Бельгії отримати легко, зайшовши на сайт сайту агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю.

Де дізнатися, скільки коштує "Зелена карта" в Бельгію

Дізнатися, яка ціна зеленої карти на авто в Бельгію можна, відвідавши сайт British Insurance. Тут представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. Причому компанії, які вміють виконувати взяті зобов'язання, мають кращі показники діяльності. Їх добір роблять фахівці British Insurance, які мають великий досвід роботи на вітчизняному та міжнародних страхових ринках. Ціна зеленої карти до Бельгії при цьому аналогічна цінам в інші країни Європи.

Як перевірити, що придбана Green card дійсна

Крім того, після придбання зеленої карти важливо перевірити її дійсність. Для цього можна скористатися онлайн-сервісом Моторного (транспортного) страхового бюро України та перевірити поліс на дату, на яку ви плануєте подорож.

Загалом, купівля зеленої карти для поїздки до Бельгії – це обов'язкова процедура, яка дозволить уникнути штрафів та проблем із місцевою владою. Ви можете легко купити зелену картку онлайн на сайті British Insurance або звернутися до місцевих страхових компаній у Бельгії. Головне, не забудьте перевірити дійсність поліса перед поїздкою.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance