Зелена карта до Австрії

Подорожуйте по Європі та СНД: комфортно і безпечно разом із British Insurance

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Страховий поліс Зелена карта без переплат

Розрахувати тут вартість Зеленої карти

1
Розрахуйте вартість Зеленої карти до Австрії на онлайн калькуляторі
2
Сплатіть страховку онлайн будь-якою банківською картою
3
Поліс прийде на електронну пошту відразу після оплати

Переваги оформлення Зеленої карти до Австрії онлайн у British Insurance

Без націнки

Дешевше ніж безпосередньо в страховій компанії

Надійні страхові

Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями

Реєстр МТСБУ

Поліс є в базі МТСБУ (гарантія того, що не підроблений)

Дешевше

Ніж ви купите при в’їзді в іншу країну

Це зручно

Оформлюйте онлайн та заощаджуйте

Як придбати Зелену карту до Австрії?

П’ять простих кроків щоб придбати страховий поліс від British Insurance.

1 Оберіть транспортний засіб
2 Оберіть регіон поїздки
3 Оберіть кількість днів
4 Введіть дані та оплатіть
Отримайте Ваш поліс на електронну пошту

Їдете за кордон? Вам потрібна страховка?

Замовте поліс у British Insurance лише від перевіренних компаній, а також ми запропонуємо вигідні умови по продовженню

Новини ринку страхування від British Insurance

"Зелена карта" подорожчала повторно та на 3,2%
Відучора Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) знову збільшило тарифи для всіх авто на страховки "Зелена карта" (Green Card) загалом ще раз і на 3,2%. Попередні підвищення цін на ці поліса (зміна тарифів) відбувалося 15 березня 2024 року для легкових авто на 11,8% на 15 днів і 41,9% на рік. Перед цим наприкінці 2023 року підвищили на 5,6%.
Читати статтю →
Що таке Зелена карта на авто і чи потрібна вона
Ми вже детально інструктували вас у нас у блозі про необхідність наявності Зеленої картки (Green Card), коли ви вирішили пересуватися за кордоном України транспортним засобом. Військовий стан прискорив можливість оформлення онлайн, яке офіційно розпочалося з 1 вересня 2022 року. Важливо зрозуміти, що таке зелена карта?
Читати статтю →
Машина зламалася в Європі – що робити?
Ми тільки почали нещодавно продаж - оформлення полісів Зеленої карти онлайн і наші клієнти почали ставити хвилюючі питання до яких і українці - водії не були готові: що робити, якщо сталася поломка авто в Європі?
Читати статтю →

Популярні питання про Зелену карту

Де купити зелену карту до Австрії онлайн?

Найшвидше придбати Зелену Карту до Австрії можна на British Insurance. Процедура займає 5 хвилин, передбачені додаткові знижки.

Що покриває поліс Зелена карта до Австрії?

Поліс Зелена Карта British Insurance покриває матеріальний збиток, заподіяний транспортним засобом третім особам під час ДТП, у розмірі від 30 000 до 250 000 грн, залежно від пакету.

Що потрібно для оформлення Зеленої карти до Австрії?

Для оформлення Зеленої Карти потрібно мати при собі паспорт, посвідчення водія, дані про автомобіль (марка, номер реєстрації). Зручно оформити все онлайн на сайті British Insurance за 5 хвилин.
 

Скільки коштує Зелена карта до Австрії на 1 рік?

Річна Зелена Карта до Австрії через British Insurance коштуватиме орієнтовно 8300-26000 грн за базове покриття. Вартість поліса залежить від обсягу покриття та умов конкретного страховика.

На скільки дається Зелена карта до Австрії?

Термін дії стандартної Зеленої Карти до Австрії становить 15 днів, 30 днів, 90 днів або 1 рік. Тривалість дії поліса обирається відповідно до запланованого періоду поїздки.

Скільки коштує Зелена карта до Австрії на 2 тижні?

Зелена Карта до Австрії на 2 тижні через онлайн агрегатор страхових послуг British Insurance коштуватиме в межах 900-1000 грн. Базове покриття за цією ціною становить 30 000 грн на випадок заподіяння шкоди третім особам у ДТП. На British Insurance можна порівняти пропозиції багатьох провідних страховиків та обрати оптимальний варіант. Також передбачені додаткові знижки при оформленні онлайн.

Зелена карта до Австрії для українців

Сертифікат "Зелена карта" - це страховий поліс на автотранспорт, який є обов'язковим у 48 країнах, включаючи Австрію, в рамках Міжнародної системи "Зелена карта", що діє у всіх країнах Європи, а також у Молдові, Азербайджані та деяких країнах Близького Сходу. Без наявності цього полісу водіям заборонено їздити дорогами Австрії, та за відсутність "Зеленої карти" можна отримати штраф у розмірі понад 50 тис. грн. Тому "Зелена карта" на авто в Австрію – це необхідність у юридичному та фінансовому плані. Вартість "Зеленої картки" в Австрію можна легко дізнатися, звернувшись до страхової компанії або до їхніх агентів, а також на основних сайтах для покупки онлайн.

Де краще купити "Зелену карту" в Австрії

Якщо у вас є смартфон або інший гаджет, то "Зелену карту" в Австрію можна легко отримати онлайн, зайшовши на сайт агрегатора British Insurance, який працює з англійською педантичністю та українською оперативністю.

Де дізнатися, скільки коштує "Зелена карта" до Австрії

Ціну "Зеленої карти" в Австрію можна дізнатися на сайті British Insurance, де представлені ціни та умови страхування різних страхових компаній. Найкращі показники діяльності мають компанії, які виконують взяті зобов'язання. Фахівці British Insurance мають великий досвід роботи на вітчизняному та міжнародних страхових ринках та займаються відбором таких компаній. Ціна "Зеленої карти" до Австрії аналогічна цінам в інших країнах Європи.

Як купити "Зелену карту" онлайн до Австрії

Щоб купити "Зелену карту" онлайн до Австрії, потрібно зайти на сайт агрегатора British Insurance. На сайті ви можете вибрати страхову компанію та ознайомитись з умовами та цінами на страхування, а також зробити замовлення "Зеленої картки" на авто в Австрію. Після оплати замовлення вам буде надіслано електронний документ, який ви можете роздрукувати та взяти з собою у поїздку.

Як перевірити дійсність "Зеленої карти" в Австрію

Для перевірки дійсності "Зеленої карти" в Австрії необхідно зайти на сайт Моторного (транспортного) страхового бюро України https://mtsbu .ua/ua/. Потім потрібно вибрати критерій пошуку за державним номером автомобіля чи номером поліса, а також ввести дату, на яку хочете перевірити дійсність поліса. У разі виникнення запитань, ви можете зателефонувати оператору British Insurance за вказаними на сайті телефонами, який допоможе вирішити будь-які проблеми.

Замов онлайн зараз та заощадь 20%

Розрахувати вартість

Послуги страхування від British Insurance