Скільки коштує страховка на авто в 2021 році в Україні. Практичні поради

Автостраховка - це фінансовий захист господаря транспортного засобу як від "пригод" на шосе, так і захист його фінансового стану і його сім'ї. Адже в Україні за 4 місяці за статистикою патрульної поліції кількість ДТП зросла на 23% і склала 55791. Кількість ДТП з травмами і загиблими склало 5988 випадків.  Ремонт реально «золотий» і ви часто не готові до подібних витрат (особливо, коли провини вашої не було, а учасник ДТП хоче відсудити у вас велику суму).  Почитайте наші практичні та юридичні абсолютно конкретні поради в нашій статті на цю тему: «Ліміти виплат по ОСЦПВ в Україні в 2020 році.  Поради вам з визначення збитків при ДТП »-https: //britishinsurance.com.ua/ru/article/limiti-viplat-po-ostspv-v-ukraini-v-2020-rotsi-poradi-vam-schodo-viznachennya-zbitku  -pri-dtp.  Але це допоможе якщо страховка у вас є.  Тому застрахуйте ваш автомобіль в Україні за місцем реєстрації: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Чернігів, Біла Церква або Чугуїв.

Давайте розберемося: як дізнатися вартість страховки авто на місяць або рік в Україні.

Які діють страховки на авто в Україні?

Тема щодо автострахування в Україні докладно викладена в нашій статті «КАСКО і ОСАГО: у чому схожість і відмінність.  Практичні поради для вас » https://britishinsurance.com.ua/ru/article/kasko-ta-avtotsivilka-ostspv-v-chomu-podibnist-i-vidminnist-praktichni-poradi-dlya-vas

Перш за все ціна страховки на авто в Україні залежить від того, який вид ви вибрали з двох основних:

 • І так добровільний вид КАСКО.  Оскільки це захист вашого майна (транспортного засобу) - вирішуйте, що вибрати з можливих ризиків вашого життя разом з вашим авто: ДТП, якщо досвід вашого водіння ще не великий.  Нанесення шкоди при зберіганні вашого авто поруч з будинком, а не на стоянці, що охороняється.  І тоді крадіжки коліс, фар, відеореєстратора або хуліганський обливання кислотою, що має місце в Києві - це ваші можливі ризики.

 • Обов'язкове - ОСЦПВ (так звана автоцивілка).  І наявність цього поліса не залежить від вашого бажання, оскільки це вимога закону, а закони краще виконувати.  Без цього поліса не вдасться навіть внести в реєстр і бути повноправним членом дорожнього руху.  ОСЦПВ вам на допомогу коли великий ризик, що винуватцем в ДТП будете Ви.  Це і аварії з іншим транспортним засобом і наїзд на пішохода, велосипедиста т.д.  При покупці вами поліса автоцивілки постраждалим учасникам дорожнього руху буде виплачена компенсація страховою компанією, як по майну, так і по їхньому здоров'ю.  Для надійності краще це зробіть на BritishInsurance: https://britishinsurance.com.ua.  Якщо в ДТП постраждала сторона Ви- ваші витрати на відновлення транспортного засобу і здоров'я повинна сплатити страхова компанія винуватця ДТП.

Як розрахувати ціну страховки для автомобіля?

Щоб правильно розрахувати вартість автостраховки на машину, потрібно взяти і вивчити всю теорію і нормативні акти регулювання тарифу по ОСАГО.  Якщо це так вам хочеться - почитайте нашу докладний виклад цього в статті «Коефіцієнти ОСЦПВ.  Все що потрібно знати для розрахунку ціни »- https://britishinsurance.com.ua/ru/article/koefitsienti-ostspv---vse-scho-potribno-znati-dlya-rozrakhunku-tsini.  Але це і в Європі ніхто не робить.  Але почуття, щоб зрозуміти від яких чинників залежить ціна - напевно варто.

Інший спосіб.  Відкрити на публічному інтернет-ресурсі (страхової компанії СК) спеціальний калькулятор, щоб самостійно дізнатися вартість страховки на автомобіль в Україні.  Але відкривши на сайті однієї з СК, ви дізнаєтеся розрахунок ціни тільки однієї компанії.  Тому відкривайте у нас на British Insurance https://britishinsurance.com.ua/ru/osago.

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати вартість ОСЦПВ та ДЦВ

Розрахувати тут вартість ОСЦПВ та ДЦВ

За держ. номером
За параметрами авто
Cтрахові компанії, які ми відібрали по методиці Британської надійності
не використовуйте поле, якщо авто тільки зареєстроване

до 25% знижка

до 25% знижка

Заходимо на цю сторінку і робимо розрахунок. Так, наприклад, у нас багато покупців зі Львова. Вибираємо це місто і з об'ємом двигуна авто до 1600 см. куб. і при максимальній франшизі ми отримуємо мінімальну річну ціну поліса -907 грн у СК «ЕВРОІНС-УКРАЇНА». Але з огляду на нашу знижку в 16% ми отримуємо остаточну ціну для вас - 762 грн.

 

Якщо ви пільговик з Білої Церкви, мінімальну ціну при максимальній франшизі в 2600 грн. дає СК «Альфа гарант» - 454 грн. за рік.

 

 

Ну і останнє: як визначити ціни на поліса найнадійніших з відібраних СК за нашою методикою.  Методика містить ряд «фільтрів», які базуються на об'єктивних і офіційних показниках МТСБУ.  Ці показники відбирають компанії з найбільшою швидкістю виплат клієнтам і мінімальним рівнем офіційних скарг.  Ввівши параметри авто в калькуляторі, натисніть British Insurance рекомендує.  Якщо ми хочемо подивитися пропозиції СК «УСГ» - встановіть франшизу на «ВСЕ» і отримуємо ціни з нашими знижками для нульової франшизи і 2600 грн.

 

 

       Тому користуйтеся нашим калькулятором British Insurance https://britishinsurance.com.ua/ru/osago і відразу ж вибирайте поліс для себе виходячи з ваших особистих переваг.