Акції у Лютому для Вашої підтримки! Купуйте поліс Туризму, отримайте знижки  до 15% та Британську надійність!

Розрахунок вартості Туристичного полісу

Шенгенські країни
07.12.2023
13.12.2023
6 днів
туризм
1 люд.
Додати туриста
Програма на рік

Показати параметри пошуку Сховати параметри пошуку
Фільтри
Сортувати
Натисніть та отримайте результати пошуку
У нас найкраща ціна!
Ціни через IT – платформу передаються від страхових компаній. Знижуємо їх роблячи Акції та знижки для вас. Перевірте, вони найкращі. Якщо що, дзвоніть чи пишіть нам.
На жаль, по заданих параметрах ми не знайшли доступних полісів

Навіщо потрібна страховка за кордоном?

Багато хто любить подорожувати.  Виїжджаючи за кордон, ми хочемо насолодитися відпочинком, отримати гарні враження та емоції.  Ніхто не розраховує, що відпочинок може бути затьмарений.  Звести ризики до мінімуму Вам допоможе поліс виїжджаючих за кордон.

Цей поліс страхування для виїжджаючих за кордон має ряд назв: таких як поліс страхування туристів, туристична страховка і інші.  Він дозволить значно зменшити витрати часу, нервів і грошей в чужій країні в разі хвороби, отримання травми, втрати багажу або документів, а також в інших непередбачених ситуаціях, коли вам потрібна допомога в чужій країні, коли з вами відбуваються різні події, що вимагають екстреної допомоги.

З договором страхування виїжджаючих за кордон Ви будете відчувати себе впевнено в будь-якій подорожі, а в деяких випадках він також потрібен буде для отримання візи.  Перелік витрат, які компенсує страхова компанія, варіюється в залежності від обраної програми.

 

На що потрібна звернути увагу при покупці поліса медичного страхування для туристів?

І так, на що потрібно в першу чергу звернути увагу при виборі програми страхування вашої подорожі:

1. Розмір страхового покриття.  Для ряду країн він регламентований.  Так мінімальна сума покриття (мінімальна страхова сума) в країнах Шенгенська зони становить € 30 000, США і Канада - $ 50 000. Якщо ви вважаєте, що цієї суми буде замало, то її можна збільшити, але при цьому зросте і вартість полісу.

2. Вік застрахованого і мета поїздки.  На вартість поліса ці чинники теж впливають: чим вік більше, тим страховка дорожче.  Мета поїздки: активні види спорту коштують дорожче простого лежання на пляжі, оскільки мають більше ризиків.

3.Також на вартість впливає розмір франшизи - сума, яку турист повинен буде покрити самостійно.  Чим вона менша або взагалі дорівнює нулю, тим трохи більше коштуватиме поліс.

4. Додаткові ризики.  Крім основних ризиків, які зазвичай покриває туристичний поліс, є і додаткові, до яких відноситься втрата багажу, страхування від невиїзду, юридичний захист і багато інших.  Коштує це не дорого, але дуже може стане в нагоді.

 

Переваги покупки туристичного поліса онлайн.

На сайті British Insurance - https://britishinsurance.com.ua/tourism у Вас є можливість порівняти пропозиції різних страхових компаній і вибрати найбільш підходящий продукт.  Ви не витрачаєте час на поїздку в офіс, час очікування в черзі і бесіду з менеджером.  Оформлення медстраховки за кордон онлайн забере у Вас 5 хвилин.  Ми ретельно відбираємо страхові компанії, з якими працюємо.  Купуючи на нашому сайті Ви отримуєте не просто страховку, а повний супровід від Британської компанії.  Купити туристичний поліс дуже легко: виберіть програму страхування, виходячи з наших порад, які виїжджають за кордон, заповніть необхідні поля у формі, зробіть оплату зручним для вас способом і отримаєте поліс на свій e mail.  Він буде повністю відповідати всім даними, які ви вибрали і відразу ж виявиться в електронній базі страхової компанії

І нехай Ваша відпустка буде незабутня.  Ми раді допомогти вам в цьому.