Онлайн страхування з британської надійністю

Розрахуйте вартість і купуйте страховки за найвигіднішими цінами від кращих страхових компаній

зелена карта
скоро буде

Клієнти довіряють British Insurance

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто і інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойда Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) і Оукшотт Британського Страхового Агентства в Україні. Представляє найстаріший, найбільший і найорганізованіший страховий ринок в світі - Ллойд.  Він знаходиться в Лондоні.  Надійність його отрабативалась століттями, щоб клієнти відчували себе захищеними та  не губили свої  гроші і майно.

До Ваших послуг  наш солідний досвід на Британському ринку страхування з 1993 року, чистий репутація та  історія нашої компанії, зобов'язує нас відповідати за свої рекомендаціі.

Ми використовували і аналізували ряд показників, щоб запропонувати Вам Компанії, які платять клієнтам швидше, мають найменший рівень офіційних скарг  і не будують фінансових  пірамід.

Переваги оформлення полісу онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки

Відгуки наших користувачів

Чудовий сервіс, швидке оформлення, висока надійність.
Crowe Mikhailenko - член Crowe Global, провідної міжнародної мережі окремих та незалежних бухгалтерських та консалтингових фірм.

9 вересня, 16:18
Рекомендуємо використати досвід фахівців Британської компанії Оукшотт– брокера Ллойду та їх ресурсу з продажу електронних полісів як для громадян, так і підприємств.
Dominion Business Park – входить до багатопрофільного концерну «NICMAS», який успішно працює на світовому ринку більше 20 років

7 вересня, 21:23
Оформив страховку по автоцивілці на Британському страховому сайті Агенства , зробив оплату та проплатив по платіжній системі Портмоне, це було зручно, швидко , електронний поліс дійшов на пошту через декілька хвилин.
Лiтовченко Дмитро Миколайович

4 вересня, 10:35
Сподобався сайт страхового Британського агентства, не було питань та зауважень з приводу оформлення полісу автоцивілки, було зручно і вигідно оформити саме у вашій компанії страховий поліс, електронний поліс дійшов на пошту зразу після оплати через декілька хвилин.
Неминущий Петро Сергійович

3 вересня, 16:20
Несколько мыслей по поводу организации и сотрудничеству с компанией Oakeshott Британским агенством и их сайтом продаж: British Insurance . С июля 2020года, действует моя партнерская программа в компании , по переводу всего клиентского портфеля на обслуживание с использованием их профессиональных возможностей и обеспечения качества страхования по мировым стандартам.
Итак:
1.условия прозрачные
2.подход европейский
3. безусловное выполнение финансовых обязательств.
За европейским качеством страхования будущее, лучше работать с вменяемым и прогнозируемым бизнес- партнером синицей, чем ожидать в любой момент неожиданностей от бизнес- партнера журавля.
Олег Осинский

1 вересня, 16:20

Про нас пишуть у ЗМІ

Новини ринку страхування від British Insurance

Ми запустили головну сторінку British Insurance
Виконуючи план розвитку нашого ресурсу, ми запустили і головну сторінку British Insurance з якої здійснюється вхід до всіх основних продуктів і сервісів нашого сайту - агрегатора. Звідси ви маєте легкий доступ до сторінок, які містить інформацію про страхові компанії(СК), які ми відбираємо за спеціальною методикою і про яку писали у статтях, які розміщені в нашому новинному контенті в блозі нашого сайту. Крім того ми доповнюємо сторінки страхових компаній і далі будемо доповнювати фінансовою інформацією і певним аналізом для вашого усвідомленого вибору.
Читати статтю →
Що таке пряме врегулювання? Поради вам.
Пряме врегулювання страхових подій при ДТП -це з одного боку дуже зручно, з іншого зараз часто не реально, пояснимо чому. Історія і суть прямого врегулювання. У грудні 2016 року 16 страхових компаній-членів Моторного транспортного страхового бюро України підписали угоду, за якою в разі потрапляння їх клієнтів, що мають поліс ОСЦПВ в ДТП, виплату здійснює продавець поліса, а потім виставляє регрес колезі, страхувальник якої був винуватцем аварії. Для клієнтів страхових компаній це дуже зручно, адже твоя компанія, щоб зберегти страхувальника, обслужить його швидко, якісно, без тяганини. І це підтверджує статистика. Середній термін виплати за прямим врегулювання зараз становить 43 дня від моменту подачі заяви, на ринку ОСЦПВ 77 днів.
Читати статтю →
Електронне ОСЦПВ - надійне майбутнє
Наші співробітники часто спілкуються з клієнтами по телефону і нам задають багато питань про електронне ОСАГО: як рухаються гроші при оплаті, як вибрати страхову компанію, надійний чи електронний поліс? Ще десять років тому, напевно, мало хто б повірив, що звичайні продажу полісів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) через офіси компаній, агентів і автомобілів по трасі замінить електронний поліс. Врегулювати конфлікт при ДТП- можна буде за допомогою електронного "європротоколу". Патрульна поліція буде перевіряти наявність ОСЦПВ оперативно, через електронні девайси. Однак як бачимо, процес переходу на електронний варіант співпраці зі страховими компаніями рухається дуже швидко. Якщо в минулому році на продажі електронних полісів ОСАГО доводилося до 10%, то в середині цього року близько 40% від загального обсягу продажів цих страховок. Адже це зручно, надійно і швидко.
Читати статтю →

Послуги страхування від British Insurance

Зелена карта
скоро буде