Онлайн страхування з британською надійністю 

Розрахуйте вартість і купуйте страховки за найвигіднішими цінами від кращих страхових компаній

зелена карта
скоро буде

Клієнти довіряють British Insurance

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто і інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойда Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) і Оукшотт Британського Страхового Агентства в Україні. Представляє найстаріший, найбільший і найорганізованіший страховий ринок в світі - Ллойд.  Він знаходиться в Лондоні.  Надійність його отрабативалась століттями, щоб клієнти відчували себе захищеними та  не губили свої  гроші і майно.

До Ваших послуг  наш солідний досвід на Британському ринку страхування з 1993 року, чистий репутація та  історія нашої компанії, зобов'язує нас відповідати за свої рекомендаціі.

Ми використовували і аналізували ряд показників, щоб запропонувати Вам Компанії, які платять клієнтам швидше, мають найменший рівень офіційних скарг  і не будують фінансових  пірамід.

Переваги оформлення полісу онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки

Відгуки наших користувачів

Придбала страховку зі знижкою на вашому Британському сайті- агрегаторі, мене влаштувало якісне зручне обслуговування, та надійні умови компанії.
Пометун Оксана Василівна

14 листопада, 16:29
Швидко, зручно, освічений персонал
Андрій Ткачук

18 жовтня, 23:31
Оформил страховку через BRITISH INSURANCE быстро и отлично.Рекомендую.
Юрий

5 жовтня, 20:02
саме на цьому сайті знайшов найвигіднішу ціну на поліс. буду слідкувати надалі за знижками.
Александр

27 вересня, 18:54
Дуже сподобався сервіс. Оператор ввічлив, привітний. Дякую!
Павел

17 вересня, 14:54
Так как онлайн страхование очень удобно и современно, было очень выгодно купить страховку у вас на сайте
Шаповал Александр

6 вересня, 17:38
Було зручно оформити онлайн страховку, так як влаштовує якісне обслуговування та ціна, тому я придбав на вашому британському сайті. Тільки не зразу дійшла страховка, так як все оплатив, прийшла пропозиція, сам поліс не прийшов. Звернувся до менеджера Софії , щоб мені допомогли. Вияснилось, що сталась помилка або збій в страховій компанії. Був дуже вдячна за оперативну роботу, поліс дійшов і все добре.
Нікітін Артем Анатолійович

28 серпня, 14:25
Придбав страховку зі знижкою на вашому Британському сайт- агрегаторі, влаштувало якісне обслуговування, за вигідною ціною. Було також зручно та швидко.
Буравський Юрій Іванович

27 серпня, 14:20
Я придбала у вас страховку на сайті - агрегаторі, все влаштувало як за ціною так і за кращими надійними умовам в Британському страховому агентстві.
Перепелиця Марина Геннадіївна

12 серпня, 23:51
Сделано добротно,ничего лишнего,присутствует хорошая аналитика развития страхового рынка страны.
Олег

4 серпня, 16:19

Про нас пишуть у ЗМІ

Новини ринку страхування від British Insurance

Як отримати виплату при ДТП, якщо винний не мав поліса ОСЦПВ? Виплати Моторного бюро з ОСЦПВ – кому і скільки?
Моторне (транспортне) страхове бюро України (МТСБУ) можна сміливо назвати гарантом та контролером здійснення обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності або ОСЦПВ в Україні , надійний поліс якого можна придбати. страхування, відстеження їхнього фінансового стану, здійснення, у певних випадках, страхових виплат за "автоцивілкою". Кому, за що і скільки виплачує Моторне бюро, спробуємо розібратися на прикладі його даних за 9 місяців 2021 року.
Читати статтю →
Все про автострахування в Україні в 2021 році. Автоцивілка онлайн і ваші вигоди, права і обов’язки.
Обробляючи запити користувачів і наших постійних клієнтів, ми бачимо які найбільш частіші запити на наш сайт за останні місяці. Тому наші практичні та юридичні поради, які ми вам даємо і користуються популярністю. Ми розміщуємо в цій статті ряд коротких відповідей, які звичайно більш детально висвітлені в окремих статтях нашого блогу. Так, наприклад, з цієї статті ви дізнаєтеся коротку відповідь на питання, що цікавить і якщо є кілька варіантів вирішення або ваша ситуація не стандартна, то прочитаєте окрему статтю. Тут відповіді на більшість питань про обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності, вартості автостраховки і формуванні ціни на неї, ваші права та обов’язки, які регулюються законодавством.
Читати статтю →
Якою буде "автоцивілка" в недалекому майбутньому
Сьогодні весь процес не простого механізму обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності автовласників регулюється законом, який був прийнятий в липні 2004 року, і звичайно ж за 17 років він сильно застарів і не відповідає новим реаліям. Тому як деякі страховики, так і їх регулятор - Національний банк України зараз дуже активно працюють над створенням нового документа, який значно збільшить захист потерпілих в ДТП. Крім того, в основу законопроекту закладаються норми міжнародної Директиви моторного страхування європейського союзу, а саме вільне ціноутворення, обов’язковість виплат, пряме врегулювання, виплати без зносу, виплати на СТО і т.д. Для того щоб розібратися, як це відіб’ється на кожному власника поліса ОСЦПВ і потерпілих в ДТП розглянемо основні моменти майбутнього документа, які з дуже великою ймовірністю будуть діяти.
Читати статтю →

Послуги страхування від British Insurance

Зелена карта
скоро буде