Онлайн страхування з британською надійністю 

Розрахуйте вартість і купуйте страховки за найвигіднішими цінами від кращих страхових компаній

зелена карта
скоро буде

Клієнти довіряють British Insurance

British Insurance - британський сервіс продажу електронних полісів страхування авто і інших страхових продуктів від групи на чолі з брокером Ллойда Oakeshott Insurance Consultants Ltd (Лондон) і Оукшотт Британського Страхового Агентства в Україні. Представляє найстаріший, найбільший і найорганізованіший страховий ринок в світі - Ллойд.  Він знаходиться в Лондоні.  Надійність його отрабативалась століттями, щоб клієнти відчували себе захищеними та  не губили свої  гроші і майно.

До Ваших послуг  наш солідний досвід на Британському ринку страхування з 1993 року, чистий репутація та  історія нашої компанії, зобов'язує нас відповідати за свої рекомендаціі.

Ми використовували і аналізували ряд показників, щоб запропонувати Вам Компанії, які платять клієнтам швидше, мають найменший рівень офіційних скарг  і не будують фінансових  пірамід.

Переваги оформлення полісу онлайн у British Insurance

Надійно

Лише надійні страхові компанії, відібрані по британській методиці

Швидко

Електронний поліс у твоєму смартфоні вже за 3 хвилини

Зручно

Без паперів та візитів в офіси страхових компаній

Вигідно

Ваші дані надійно захищені та зашифровані

Захист

Захист від підробки

Відгуки наших користувачів

Було зручно та вигідно придбати автоцивілку на сайті агрегаторі -BritishInsurance. Рекомендую!
Євген

13 червня, 14:15
Придбав автоцивілку на britishinsurance.com.ua. Швидке и якісне обслуговування. Рекомендую.
Михаил

2 червня, 18:07
Купив автоцивілку на сайті агрегаторі -BritishInsurance. Рекомендую!
Ігор Никитюк

5 травня, 13:38
Купив автоцивілку на https://britishinsurance.com.ua/
неправильно ввів дані при заповненні.Звязався із консультантом,який оперативно поміг.Рекомендую
Роман

22 квітня, 20:36
Успішно купив автоцивілку на сайті агрегаторі -BritishInsurance. Рекомендую!
Задорожний Валентин

12 квітня, 15:09
Придбав страховку за вигідними умовами в Британському агентстві!
Антон

12 квітня, 14:39
Придбав страховку на сайті - British Insurance. Працює. Рекомендую.
Євгеній

15 березня, 16:13
Було зручно придбати страховку зі знижкою на сайті Бритіш Іншуренс.
Мартиненко Віталій Іванович

22 лютого, 13:04
Якісний сервіс продаж, дуже вигідно купити на сайті - агрегаторі British Insurance. Рекомедую!!!
Вірченко Ігор Сергійович

16 лютого, 13:18
Було зручно придбати страховку у вас на сайті агрегаторі, оскільки дуже зручно за ціною та за якістю. Рекомендую!!!
Гринчук Віталій Анатолійович

14 лютого, 17:58

Про нас пишуть у ЗМІ

Новини ринку страхування від British Insurance

Oakeshott Insurance Group - Лондонська страхова група. Робота в нових умовах в Україні
Oakeshott Insurance, страховий брокер Ллойдс у Лондоні в умовах воєнного часу в Україні. Наша допомога українцям Oakeshott Insurance, брокер Ллойдс допомагає українському страховому ринку з 1994 року. Представництво у Києві, відкрите у 2000 році, не переривало свою роботу і у ці важкі місяці війни. Офіси компанії в Лондоні, Валенсії та Молдені також роблять свій внесок у підтримку українських колег та громадян. Lloyd’s of London, Лондонський Ллойд або просто Ллойд — відомий ринок страхування, який іноді називають страховою компанією. Насправді Ллойд є місцем, де зустрічаються андеррайтери зі страховими брокерами, які і є світовими брокерами Ллойда, для укладання договорів страхування та перестрахування. Основною метою є забезпечення нормального функціонування міжнародної страхової системи, навіть з урахуванням усіх обмежень, що накладаються воєнним часом. Ми всі мріємо про мир. Але розуміємо, що наше завдання також допомогти вижити, вистояти, налагодити життя.
Читати статтю →
Як оформити ДТП при воєнному стані - докладна Інструкція. Як працюють страхові компанії України з автоцивілки під час війни
Які найголовніші проблеми можуть бути у вас під час потрапляння в ДТП та врегулювання страхового випадку. Що робити, якщо є сумніви щодо страхового випадку та страховик відмовляється платити. Як оформити ДТП при воєнному стані. Наша покрокова практична Інструкція при попаданні у ДТП. Сьогодні, під час війни, свої зобов’язання у повному обсязі та у визначений термін виконують 88% страхових компаній, повідомив у своєму блозі голова Національного банку України Кирило Шевченко. А це означає, що страховий ринок у короткий термін зміг перебудувати свою роботу з урахуванням військового стану, зробити обслуговування клієнтів більш доступним та виконати рекомендації регулятора щодо роботи у такий складний для країни період. У той же час з’являються публікації із зазначенням наростаючих проблем у ряду страхових компаній внаслідок втрати доходів (страхових платежів) на 50-90%: https://biz.nv.ua/experts/kak-povliyala-voyna-na-strahovoy-rynok -ekspert-poslednie-novosti-50237940.html. Крім того, страховий ринок України все більше переходить на електронний варіант роботи. І це стосується всіх видів страхування, у тому числі обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ) або "автоцивілки". Чи є особливості придбання та обслуговування таких полісів у воєнний час.
Читати статтю →
Як вигідно купити автостраховку під час війни
Війна та військовий стан не скасував обов’язковий вид страхування автоцивільної відповідальності ОСЦПВ. Як це можна пояснити: • Кожен власник транспорту під час війни має підвищені ризики та потенційні причини фінансових збитків сімейних бюджетів • Страховики продовжують виплати під час війни. Ми написали це в окремій статті в нашому блозі сайту https://britishinsurance.com.ua/article/yak-ukrainski-strakhovi-kompanii-viplachuyut-vidshkoduvannya-klientam-pid-chas-vijni • Ми про це докладно писали, що за рекомендацією НБУ, страхові компанії спростили процедуру врегулювання ДТП та інших страхових випадків щодо всіх видів страхування. • НБУ, як регулятор страхового ринку, і надалі контролюватиме дії страхових компаній для збереження прав клієнтів. • Ми, як офіційний британський посередник, допоможемо вам у разі проблем зі страховою компанією. Тому вам і самим потрібно подумати про своєчасне продовження договору ОСЦПВ для власного захисту та зменшення потенційних збитків. Ми British Insurance https://britishinsurance.com.ua, як Британський сайт-агрегатор, забезпечимо вам надійність, швидкість та зручність порівняння та вибору умов страхування, та найголовніше вигідну ціну.
Читати статтю →

Послуги страхування від British Insurance

Зелена карта
скоро буде